Stránka 1201 z 1206

Re: Onboard videa

Napsal: sob 02 kvě 14:31
od řidičBOB
Oni taky měří na docela velkou vzdálenost, takže když je vidíš, tak už jsi pravděpodobně změřený.
Mě spíš zaujala ta dodávka, která je určená na mobilní dohled.

Re: Onboard videa

Napsal: ned 03 kvě 00:30
od Truck Daškam
Oni taky měří na docela velkou vzdálenost, takže když je vidíš, tak už jsi pravděpodobně změřený.
No nevím... Pade tam nejezdím a vždy když jsem je tam viděl, tak jsem ubral a dobrý. Ale zase je pravda, že třeba nad 70 tam jedu vyjímečně a bůhví, kde až radar mají nastavený...
Kdysi jsem proletel těch cca 70 okolo hlídky, co stála v opačném směru na nájezdu z Tovární... A nic

A jak to je - nějak v zatáčce se měřit nesmí, ne?
Mě spíš zaujala ta dodávka, která je určená na mobilní dohled.
Asi se jim nechtělo vracet na barák pro Octavii :-D

Re: Onboard videa

Napsal: ned 03 kvě 18:36
od Truck Daškam
Taková ta klasika.. A zase po dlouhý době se urodil záběr, proč by se hodila blikající zelená

Re: Onboard videa

Napsal: ned 03 kvě 20:02
od brnenska.odchytova
Když důchodci tančí, mladí kluci krotí motorky, dodávky nebrzdí, matky nehlídají a řidiči autobusu posílají kouřové signály… a to všechno uprostřed silnice! Nevěříte? Tak, prosím tudy:

Re: Onboard videa

Napsal: sob 16 kvě 19:57
od řidičBOB

Re: Onboard videa

Napsal: ned 17 kvě 12:23
od Truck Daškam
Tohle nepřekvapí.
Ale když vidím že ten za mnou o ní neví (typicky nějak nenajíždí ke kraji), tak to nechám plynout a počkám si až o ní ví nebo za to prostě vezmu

Tuhle jela kus za mnou RZ, tak jsem za to právě vzal (v protisměru provoz) a když se přiblížila ke mě, vyhodil jsem pravej blinkr aby věděl že o něm vím a nepochopili jsme se - vypadalo to že půjde do protisměru, já naloženej šel teda do brzd a on za mnou taky. Pak mě předjel, až se uvolnil protisměr

Re: Onboard videa

Napsal: pon 18 kvě 03:09
od brnenska.odchytova
Co je horší než když zapomenete zatáhnout ruční brzdu? Když ji zapomenete zatáhnout na křižovatce, ve chvíli, kdy vás policie přinutila vystoupit z auta! To a další klenoty českých silnic v nejnovější kompilaci!

Re: Onboard videa

Napsal: pon 18 kvě 18:58
od řidičBOB
BMW vrak a hrdina s fakáčkem uvnitř....

Re: Onboard videa

Napsal: úte 19 kvě 06:54
od Truck Daškam
Já fakoval o víkendu :-D
Byl normální provoz, prostě šnura aut v obou pruzích ve městě. Pravý pruh je následně odbočující.
Na prvních světlech dojel tu šnuru v levém pruhu (kde jsem jel já) Mercedes a začal se lepit. Nějak jsem na něj sral, bylo mi to fuk.
Padla zelená, normálně jsme se rozjeli a levej pruh kupodivu rychleji - to jel celkem normálně.
Po druhých semaforech se opět lepil a viděl jsem, jak tam něco gestikuluje a přede mnou auto, neměl jsem kam jet rychleji - takže jsem mu poslal onen vzkaz

No, klasickej debílek, co musí doprava odbočovat zleva - pak najel do pravýho pruhu a odbočil

Jinak dneska zavřená dálnice na úrovni Chomutova - přes dálnici stála PČR s Octavií na štorc. Tím jak nemaj duální majáky, blikala jenom modrá, po červené ani památky. Škoda :-)

Re: Onboard videa

Napsal: úte 19 kvě 14:45
od řidičBOB
ok, ale vyjet do protisměru a ještě ukazovat fakáče...

No a? 30 let byla jenom modrá a nebyl žádný problém. Ale teď je to pro jednoho řidiče mixu téma číslo 1.