Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26978
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Není. Občas je MUDr. na golfu :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Onboard videa

Příspěvek od driver »

honziss píše:
řidičBOB píše:někdy zůstává prostě rozum stát...
Tvl jak moc musi bejt clovek hloupej aby tohle udelal? :-o


Podle mě je těch hlupáků čím dál více bohužel.
Hlavně si představ, že tihle dementi mají volební právo, řidičská oprávnění a někteří jsou i ochotní Tě školit o tom, že mají absolutní přednost jako chodci a někteří výtečníci to vztahují i na Tramvaj na přechodu :))
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Onboard videa

Příspěvek od jirka87 »

To dítě v kočárku tam vůbec nemělo být, není ničím vinno. Ti lidi naopak ano a hasiči rozjetí na 100Km/h. Omlouvám se, ale lidská debilita nezná mezí a pokud je někdo takto debilní, nepotřebuji ho mezi námi. Tak to prostě cítím. Je to přirozený výběr.Čistý Darwinismus.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Onboard videa

Příspěvek od mattonecz »

to by na tom prechodu muselo stat cca 9,5mil lidi jen co se CR tyce :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Onboard videa

Příspěvek od jirka87 »

Já jsem hroznej cynik, ale mě by to nevadilo dokud by tam ty mrtvoly někdo uklidil, aby to tam nafouklý nesmrdělo =))

Člověk je největší zkáza planety. U sebe začít nehodlám, nicméně, kdyby většina ostatních lidí zmizela (neříkám umřela...stačí když zmizí...někam =)) , nebyl bych nešťastný. Potřeboval bych tady jen ponechat cca 100lidí. Lékaře a laboranty pro svou a rodinnou potřebu, okruh známých a někoho kdo by vyráběl benzín, naftu a trochu elektřiny. Ten scénář - volné dálnice, aut kolik chceš, volné baráky - si vyber který chceš...V podstatě TOTO ale bez zombíků. Za mě klidně. Já lidi nemám rád :)) Odpadly by problémy s úředníky, stavebními povoleními, žádnej Babiš, žádná zkorumpovaná justice, nic...život v ráji a bez otravných sousedů, vrahů, pedofilů, narkomanů.

Pro EKO zaměřené lidi k výše uvedenému - emise by drasticky spadly o 99,99999% dolů :ymhug: :x :))

Jedna aktivistka kdysi hlásala něco jako zabij sebe, zachraň planetu. No někteří by se toho chytit mohli :-D Premiér má jít příkladem svému lidu, tak by mohl začít =))
grood
Autoškolák
Příspěvky: 23
Registrován: ned 06 kvě 13:36

Re: Onboard videa

Příspěvek od grood »

ta paní v tramvaji co loví mušle, je dost nechutný teda... :ymsick:
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Onboard videa

Příspěvek od bojler »

Chodci a cyklisti jsou bohužel čím dál tím horší. Buď nerespektují červenou a nebo naopak automaticky spoléhají na zelenou. A ano, snad ani v jednom případě by mě těch lidí nebylo líto.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26978
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No blbý je, pokud propadnou pocitu falešné nesmrtelnosti :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Onboard videa

Příspěvek od bojler »

V Praze extrémně rozšířená infekce. Kdo není cyklista nebo nejede na koloběžce, jakoby neměl právo na život.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Onboard videa

Příspěvek od ctrl_j »

Na tom hasicskem videu je tech blbu povicero:
Modry Golf IV - tohle je typicka ukazka blokovace, co nesmyslne pomalou jizdou zdrzuje vsechno a vsechny. Opravdu nechapu co se takovemu honi v hlave, obvykle to konci tak, ze zastavi tam kde je nelze objet. I tady to k tomu smeruje, kdyby tam nesli ti chodci, tak to snad odstavi podel toho ostruvku.
Zcela racionalne se zachoval ridic bile dodavky jedouci pred modrym golfem, ktery za prechodem, v miste rozsireni na dva pruhy, jeste navic uhnul na chodnik, takze nechal maximalni mezeru na projeti a nezhustoval situaci vepredu.
Chodce nema smysl komentovat, ale opet je treba se podivat na to, co jim umoznilo tam vubec vlezt. Ignorant v Saxu, co to proste zaslapne s myslenkou je pustit. Nechapu.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Odpovědět