Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Aikon: nemáš pravdu v té poslední větě. I na YT mám videa, kdy jedu v limitu a dement to tam stejně pošle. Takže asi tak…
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Onboard videa

Příspěvek od aikoN »

Jo, tak to se nevylučuje, že se dementi vyskytnou na všech stranách.
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

Já teda mám oči na šťopkách a od všech očekávám ten největší hnus, ale za volantem si zanadávám, o tom žádná. Nicméně na některé individua si neodpustím zatroubení a to mám práh tolerantnosti dost vysoký. Většinou se jedná o okamžiky, kdy už to začalo smrdět. Ale oni většinou stejně neví o co jde a ještě pičujou + fakáček.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Onboard videa

Příspěvek od Jaggie »

aikoN píše:...kafrat do jízdy.
ano, podobnych v pripadech jako je tehdy, kdyz at uz bezduvodnym predjizdenim pomalou jizdou v nevhodny moment, nebo takovym predjizdenim(eg. bez zrcatek), ze druhemu zpusobis omezeni, ci ohrozeni...

ja si nevynucuju, aby pomalou jizdou nekdo nejezdil v predjizdejicim pruhu, jen at to nedela, tehdy kdyz je provoz, nebo proste muze tech 5 sekund pockat az nekdo rychlejsi prosvisti a pak si v klidku muze predjizdet pomalu zase dale, ne?
v tom se snad chapeme, ne?

neni to o zadnem egoismu, to si pletes picu s papucem. jde jen o pohled na vec z duvodu plynolosti provozu
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Onboard videa

Příspěvek od honziss »

M.Z. píše:Já teda mám oči na šťopkách a od všech očekávám ten největší hnus, ale za volantem si zanadávám, o tom žádná. Nicméně na některé individua si neodpustím zatroubení a to mám práh tolerantnosti dost vysoký. Většinou se jedná o okamžiky, kdy už to začalo smrdět. Ale oni většinou stejně neví o co jde a ještě pičujou + fakáček.
Mam to uplne stejne, proste pocitam s tim, ze spousta ridicu vubec nevi co se kolem nich deje...
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Já též tak.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Onboard videa

Příspěvek od EL_XEL »

honziss píše:Mam to uplne stejne, proste pocitam s tim, ze spousta ridicu vubec nevi co se kolem nich deje...
S tím vůbec není třeba počítat, to je vesmírná konstanta, něco jako rychlost světla.
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Onboard videa

Příspěvek od EL_XEL »

řidičBOB píše:Nemáš pravdu. Když kolem tebe proletí nadlimitně a ty mu tam nevjedeš, tak se nic neděje. Ale přesně tě vidím za tím volantem: hele, valí to tam v levém svině rychle, tak co já bych ho neomezil, šoupnu mu to tam, zmrdovi!
Nebo se snad v té logice pletu, když tak tvrdíš, že se zrcátky kamarádíš? ;-)
Já tam vidím něco jiného. Lidi, kteří dělají schválnosti jiným, kteří jedou nadlimitně, nemají na silnici co dělat. Problém je spíš v tom, že tě třeba v tom levém vidí, ale naprosto neodhadnou, že letíš dvě kila a zahájí manévr s tím, že než je dojedeš, budou dávno zpátky.

Teď odhlížím od faktu, že většina těch, kteří to pošlou do levého, to udělají zhusta komukoliv kdykoliv, protože prostě sotva sečtou 1 + 1 a naprosto nechápou následky svých činů. Problém je, že pokud „letíš“, tak ty následky střetu budou horší.
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Onboard videa

Příspěvek od aikoN »

Jaggie píše:ano, podobnych v pripadech jako je tehdy, kdyz at uz bezduvodnym predjizdenim pomalou jizdou v nevhodny moment, nebo takovym predjizdenim(eg. bez zrcatek), ze druhemu zpusobis omezeni, ci ohrozeni...

ja si nevynucuju, aby pomalou jizdou nekdo nejezdil v predjizdejicim pruhu, jen at to nedela, tehdy kdyz je provoz, nebo proste muze tech 5 sekund pockat az nekdo rychlejsi prosvisti a pak si v klidku muze predjizdet pomalu zase dale, ne?
v tom se snad chapeme, ne?

neni to o zadnem egoismu, to si pletes picu s papucem. jde jen o pohled na vec z duvodu plynolosti provozu
Ono těch rozměrů plynulosti je ale trochu více. Pokud má onen pomalejší řidič kam uhnout tak, aby sám nebyl omezen, tak bez debat uhnout má. Jestli to ale myslíš tak, že si má třeba přibrzdit a zařadit se v půlce předjíždění mezi kamiony kvůli řidiči, který jede nebo chce jet nad limit, a sám tedy nejet plynule, tak to se neshodneme.
EL_XEL píše: Problém je spíš v tom, že tě třeba v tom levém vidí, ale naprosto neodhadnou, že letíš dvě kila a zahájí manévr s tím, že než je dojedeš, budou dávno zpátky.
Což je ale primárně problém onoho letce, který by to měl brát na vědomí a nějak s tím pracoval. A tím nemyslím to, že se zabořeným čumákem, kvílejícími gumami a trubkou se štěstím zabrzdí půl metru od kufru. Problém spousty "letců" je to, že umí jenom hňápnout na plyn a vzít za páčku dálkových světel, ale číst provoz a tyto situace předvídat, to už mnohdy nezvládají.
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

EL: dneska D1 - jedu si to 145 tempomat. Před čumák mi to pošle bílá dodávka. Adapt jde prudce na brzdy a já na klakson. Když jsem ho míjel, tak si ťukal na čelo a rozhazoval rukama, že jako vocomikurwade!
Vytáhnout a zmlátit do bezvědomí - nic jiného si totiž takový čurozmrd nezapamatuje.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět