Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

matonnecz: ti dva se evidentně hledali :-) V životě řídil tak max tříkolku, protože jinak by nemlel sračky o odírání laku stupačkami...což tedy na ani jedné z motorek, které mám, není možné.
Ono by stačilo, kdyby ti dementi jezdili tak, jak je psáno a žádná motork by se nemusela nikde proplétat. Nikdo by nikoho neomezoval. Ale chápu frustraci lidí, co čekají v koloně a ty je mázneš na dvou kolech - tak proč to takovému hajzlovi neosladit. Naposled mne málem jeden sestřelil a ještě měl plnou hubu keců, tak jsem dal stojánek a on se hrdinsky zamknul. Když přes zavřené okénko šel fakáč, tak jsem mu ukopnů zrcátko. Nevylezl.
Ve zprávách jsě zatím nebyl :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3234
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Onboard videa

Příspěvek od mattonecz »

nedivím se ti. mně minule blokoval dědek ve 440i. vůbec sem nepochopil proč. asi je fakt sere, že musej stát a my jedem. jenom čekám až mi někdo začne vysvětlovat, že nemám na auto :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

To se mi taky stalo - nějaký dement v modré Fábií s nápisem MAKRO. Když viděl, že se blížím, najel schválně doprostřed :D Někdy je to legrační a těch pitomců je mi líto. Ale když kolem toho ještě pindají, tak mne padají rolety a legrace jde stranou.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Onboard videa

Příspěvek od leonidas »

Další urážeč zrcátek..snad to tu čte dost lidí a připraví se na vás..poklepeš jen jednou na okno.. :D
Motorkáři mi nevadí,fandím jim..ale tihle troubové,kličkaři v zácpách a uraženci co chtějí na kličkování hodně místa a ještě troubí,bych sejmul hned jak slezou z koze.. :D
Naposledy upravil(a) leonidas dne pon 03 čer 20:43, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

nemám o sebe strach...klidně na okno poklepu ;-)
ty bys sejmul leda mouchu z čelního skla...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3234
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Onboard videa

Příspěvek od mattonecz »

leonidas píše:Další urážeč zrcátek..snad to tu čte dost lidí a připraví se na vás..poklepeš jen jednou na okno.. :D
Motorkáři mi nevadí,fandím jim..ale tihle troubové,kličkaři v zácpách a uraženci co chtějí na kličkování hodně místa a ještě troubí,bych sejmul hned jak slezou z koze.. :D
ty bys někoho sejmul jo? jak sem ti psal do PM. PROSÍM až budeš mít cestu do prahy tak dej vědět a dám ti možnost mě sejmout.

kličkaři v zácpách. to má motorka v zácpě stát? ty si fakt debilní chudák
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

hlavně - nikde, v civilizovaném světě, se nad tím nikdo nepozastavuje a nikdo nedělá motorkářům schválnosti. Jenom u nás místo toho, aby přemýšlel, jak se postavit tak, aby nikomu nepřekážel, dementi řeší fakt, že motorky chtějí jet, protože jsou malé a obratné - a hlavně, hlavně nikdy nebudou řidiče v autech zdržovat.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Onboard videa

Příspěvek od leonidas »

... A urážet a vytrubavat ještě nenapsals
A ten druhej pomattonecz, když drcl do auta klickovanik tak jen mával na omluvu.. Neviděl jsem ho jít k oknu a omluvit se.. K oknu auta se chodí přece jen urážet..
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Onboard videa

Příspěvek od janjan »

taky občas vyjedu na dvou kolech a nevšim jsem si, že by někdo dělal motorkářům naschvály. I na motorce prostě potkáš debila, stejně jako když jedeš zrovna v autě. Ale čeho si všímám je neustále narůstající agrese, drzost a stupidita motorkářů. A aby nějaká jitrnice, co jezdí druhým rokem na skůtru, vytrubovala a vyřvávala něco o lopatě v situaci, kdy je za debila v první řadě on, tak kde jsme...
Odpovědět