Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Onboard videa

Příspěvek od leonidas »

No,všichni tady vidí,že hlouposti co vypustíš jak v písemné formě,tak obrazem obhajuješ jen ty.. :))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

janjan píše:Pár dní na to jsem na vlastní oči viděl, jak motorkář praktikující to, co místní elita, tak skvěle zvládal kličkování mezi auty...
Že jeden používá francouzské slovíčko, kdy krom významu nezná ani jeho pravopis a druhý slovíčko, které je pravopisně jednodušší a tak mu uniká pouze jeho význam a užití, to už jsme si tady všimli...ale buď tak hodný a ukaž mi prosím, kde na tom zveřejněném videu “kličkuji mezi auty”. Na to bych se fakt rád podíval!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

leonidas píše:No,všichni tady vidí,že hlouposti co vypustíš jak v písemné formě,tak obrazem obhajuješ jen ty.. :))
Opravdu máš ten pocit?? :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Onboard videa

Příspěvek od janjan »

řidičBOB píše:
janjan píše:Pár dní na to jsem na vlastní oči viděl, jak motorkář praktikující to, co místní elita, tak skvěle zvládal kličkování mezi auty...
Že jeden používá francouzské slovíčko, kdy krom významu nezná ani jeho pravopis a druhý slovíčko, které je pravopisně jednodušší a tak mu uniká pouze jeho význam a užití, to už jsme si tady všimli...ale buď tak hodný a ukaž mi prosím, kde na tom zveřejněném videu “kličkuji mezi auty”. Na to bych se fakt rád podíval!
A jaký úkon tam vykonáváš? Předjíždíš? Ty tam v první řadě nemáš co dělat, takže je úplně fuk, jak to nazveš. A za další, že zrovna takovej negramota nevzdělanej, jako ty, co sotva zvládá základy pravopisu, se tady bude ohánět na tohle téma, to bych fakt nečekal :)
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Onboard videa

Příspěvek od leonidas »

:D :D :-bd
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Ty jsi legrační hlupák! Jízdu po středové čáře lze sotva nazvat kličkováním :)) Argumentace trochu vázne, co?! Tak si najdeš něco jiného, co je vlastně stejné nebo ještě horší!! :)) Opravdu trváš na tom, že jsě předjížděl?? Takového blbečka aby jeden pohledal. Už jsem ti tady nejednou radil, aby ses nemontoval do věcí, kterým rozumíš méně, než moje vonítko v autě. S 361čkou totiž evidentně nekamarádíš.
Jenom by mne zajímalo, jestli jsi opravdu tak tupý nebo ti jenom tolik ležím v žaludku za tu NIKDY neprohranou diskuzi, ze které jsi vyšel za kteténa :D
Btw: pokud bys alespoň z poloviny zvládal pravopis jako já, měl bys vyhráno. Ale když se jednou narodíš jako idiot, umřeš jako idiot. Nebojuj s tím - nezměníš to ;-)
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne čtv 13 čer 10:25, celkem upraveno 1 x.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

....a o tom, co se smí a co se nesmí, nerozhoduješ ty. To přísluší policii. Tu jsem u takto míjel snad 100x a ještě mi i ochotně udělají místo. Takže asi tak.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Onboard videa

Příspěvek od leonidas »

Protože srážka s kreténem bolí víc..proto ti dělají místo hlupáku.. :)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Ty o tom asi budeš vědět své, co?! ;-)
Taky bys dělal místo, kdybys nebyl looser socka a měl na víc, než na obrázky z internetu :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Onboard videa

Příspěvek od Stepan »

řidičBOB píše:....a o tom, co se smí a co se nesmí, nerozhoduješ ty. To přísluší policii.
tak to taky není, chválabohu, úplně pravda, že ;;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět