Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1756
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Onboard videa

Příspěvek od petr_riha »

Super, takže z hodin záběrů se ti povedlo najít do kompilace 2 auta, která něco udělala. Bomba.

Jasně, že to lidi dělají, a přitom stačí noha z plynu. Proč to dělají? Nevím, zeptej se jich, ne mě.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2302
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Já se jich na to ptát nepotřebuju, je to prostě projev demence.
Ano, stačí noha z plynu - což ti v souvislém jedoucím proudu vozidel udělá co? A hlavně o to tu jde
Chápeš to?
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1756
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Onboard videa

Příspěvek od petr_riha »

Já vím, půlhodinové zpoždění. Už jsi to psal.

A ano, je to projev demence, úplně stejně jako nesundat nohu z plynu a opřít se na půl hodiny o klakson.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2302
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Protože dokud mu to nikdo nedá najevo že je to idiot, bude to dělat určitě stále
Chápeš to?
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1756
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Onboard videa

Příspěvek od petr_riha »

Myslíš, že tohle vychovávání něčemu pomůže? Reálně? Že si příště řekne "Aj, to jsem udělal blbě, příště to udělám líp"?

Když se někde předjíždějí 2 kamiony +1kmh a po 5 minutách na něj zatroubíš, myslíš, že to příště neudělá? Samozřejmě, že udělá. Stejná logika.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2302
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Když polezeš sousedovi za starou, dá ti přes hubu.. Polezeš tam znova? Já myslím že ne
Chápeš to?
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1756
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Onboard videa

Příspěvek od petr_riha »

Když polezeš sousedovi za starou, zazvoní na tebe.. Polezeš tam znova? Já myslím, že jo, že ti ten zvonek bude buřt.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 374
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Truck Daškam píše: čtv 21 bře 09:26 Protože dokud mu to nikdo nedá najevo že je to idiot, bude to dělat určitě stále
Ty si těma "argumentama" tak strašně nabíháš, že to není možný... Nechcu do tebe rejt ještě aji tady... Ale tak nějak ti na fb a yt plno lidí naznačuje, že se chováš jako agresivní idiot, když na lidi vybíháš nebo troubíš, jak smyslů zbavenej.. Bereš si z toho něco? Příště už to určitě neuděláš, žejo? Tohle to "vyškolování" z pozice síly ti začíná lízt na mozek...
Tvoje argumenty, že oni kvůli tobě nohu z plynu jo, ale ty vůbec.. sou taky pěkně debilní a očividně si jich nevšímám jenom já...
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 374
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Kolik řidičů Hyundai je potřeba ke způsobení nehody? Kolik chodců se dobrovolně vrhne pod auto? Vytočí vás řidič BMW stejně jako mě? Co se musí stát, aby vás manželka sedící na místě spolujezdce konečně pochválila? To a mnohem víc v nejnovější kompilaci.
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2302
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

brnenska.odchytova: No, na fb se hlavně (už) objevují právě komentáře lidí, který přesně stupidně jezdí a v těch videích se poznávaj (nepřímo, ne že by to byli přímo oni, ale udělali by to samé) - proto to nesou tak nelibě
Na YT jsou ty komentáře diametrálně jiný, protože to jsou prostě většinou vyloženě fanoušci dashcamu obecně - spousty z nich mi i vyčítá, proč kolikrát netroubím :-D

Třeba ted u Jehly byl záběr fanouška, co vytroubil ženkou, která se přes plnou cpala před fanouška a dostal celkem čočku, že měl jako ubrat místo troubení a pustit ji - jenže to je pak přesně to, co zasírá celý silnice - já taky seru na tu ženskou, proč prostě kurva nepřidá plyn a nezařadí se až za plnou čarou...?
Ona se tam nacpe, dotyčný dobrosrdečně přibrzdí... A ten za ním taky, ten za ním taky, do toho tam přesně to samý udělaj další dva a ten další už skoro stojí.. Úplně zbytečně, přitom stačilo jet jak mají
Chápeš to?
Odpovědět