Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2302
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Vysírá mě to, chytám nerva. Kopal bych je do zadnic

Chápeš to?
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1350
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Onboard videa

Příspěvek od Arkis »

Toto mi vždy neuvěřitelně pije krev. Nehoda v jednom směru, ale z nějakého důvodu stojí oba... protože blbečci se musí podívat na neštěstí druhých.
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2302
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

A to kolikrát vidím, jak si to i fotí nebo natáčí... Což jsem nikdy nepochopil k čemu
Chápeš to?
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 374
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

řidičBOB píše: ned 28 srp 08:10 Neviděl jsem jediné jeho video celé. Vydržel jsem pár sekund. Přijde mi to, krom tedy reklamního cílu, debilní. Totálně debilní, na úrovni děcka z 5.B. A to jsem je možná tímto hluboce urazil.
Tak to fakt nechápu, že se ti ty moje videa nelíbí, když sou na úrovni děcka z 5.B, sou na tebe moc složitý? :-D
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 374
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

petr_riha píše: ned 28 srp 05:40
brnenska.odchytova píše: sob 27 srp 22:31 to se dává dost blbě do 1 příspěvku, když ty videa vychází v jinej den.. a zase připisovat k odkazu na YT videa, že video bez cenzury najdete zítra na streamu (když tam vyjde jiný), tak mi nepřijde jako úplně nejlepší nápad.
Tak někdo se rád podívá na starší necenzurovaný video...
Mne jsou tvoje videa buřt, ale tohle je výmluva jak od trucka.

To nemůžeš dat oba linky naraz ten druhy den, kdy jsou obě videa publikována? Nebo obě publikovat naraz ten druhy den, kdy jsou obě k publikování připravena? Můžeš. Ale nechceš, v pohodě, jen nepis podobne nesmysly.
tak jinak.. mine se to účinkem, když budou 2 odkazy v 1 postu... Nemůžeš mě ignorovat ve dvou postech, místo v jednom? :-D
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 374
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

<přesunuto>
Naposledy upravil(a) brnenska.odchytova dne úte 30 srp 10:08, celkem upraveno 1 x.
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1756
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Onboard videa

Příspěvek od petr_riha »

brnenska.odchytova píše: úte 30 srp 08:20 tak jinak.. mine se to účinkem, když budou 2 odkazy v 1 postu... Nemůžeš mě ignorovat ve dvou postech, místo v jednom? :-D
Jasně. Takže to není o datu vydání, ale o co nejvyšším počtu příspěvků...

V tom případě jsem pak teda nepochopil to
to se dává dost blbě do 1 příspěvku, když ty videa vychází v jinej den..
, když ten důvod, který jsi uvedl, je naprosto irelevantní.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 374
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

petr_riha píše: úte 30 srp 08:27
brnenska.odchytova píše: úte 30 srp 08:20 tak jinak.. mine se to účinkem, když budou 2 odkazy v 1 postu... Nemůžeš mě ignorovat ve dvou postech, místo v jednom? :-D
Jasně. Takže to není o datu vydání, ale o co nejvyšším počtu příspěvků...

V tom případě jsem pak teda nepochopil to
to se dává dost blbě do 1 příspěvku, když ty videa vychází v jinej den..
, když ten důvod, který jsi uvedl, je naprosto irelevantní.
ježíííš.. není to o počtu příspěvků.. je to o tom čase, po vydání videa, kdy si to ty lidi pustí.. je rozdíl, jestli si to pustí 2h po vydání nebo 3dny po..
a ano.. cpu si odkazy na svoje videa všude, kde je o ně zájem (ne fakt nepočítám pár frfňalů, co je moje videa obtěžují) a to je přesně ten rozdíl mezi mnou a těma ostatníma, co akorát fňukaj, že je YT nedoporučuje dost... Rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem často není o tom výsledným produktu, ale o tý snaze a dřině okolo...
Truck Daškam píše: ned 28 srp 11:01
sám vidíš v YT statistikách, kolik lidí se na tvoje videa dívá z různých fór, dovolím si tvrdit, že když by to bylo 0, tak to sem necpeš ani ty ani já...
Přiznám se že nevím, ani nevím že to YT umí ukázat. Dávám to spíš dle toho, co chci sdělit či ukázat
Možná by nebylo od věci se občas na tu zpětnou vazbu koukat...
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1756
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Onboard videa

Příspěvek od petr_riha »

brnenska.odchytova píše: úte 30 srp 08:40 je to o tom čase, po vydání videa, kdy si to ty lidi pustí.. je rozdíl, jestli si to pustí 2h po vydání nebo 3dny po..
Že jsem tak smělý, jaký je rozdíl, jestli se podívám dneska na video z 29.8, nebo z 1.8.? Bude zastaralé, neaktuální, nebo...?
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 374
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

petr_riha píše: úte 30 srp 08:45
brnenska.odchytova píše: úte 30 srp 08:40 je to o tom čase, po vydání videa, kdy si to ty lidi pustí.. je rozdíl, jestli si to pustí 2h po vydání nebo 3dny po..
Že jsem tak smělý, jaký je rozdíl, jestli se podívám dneska na video z 29.8, nebo z 1.8.? Bude zastaralé, neaktuální, nebo...?
Pro tebe ne.. Pro YT algoritmus je to docela zásadní věc.. řekněme, že máš jenom určitý časový okno, kdy ten algoritmus vyhodnocuje, jak moc to video je "oblíbený" - tzn. že když vydáš video v nevhodnej čas, tak je míň doporučovaný algoritmem = míň zhlídnutí celkově.. naopak, když trefíš zlatou hodinku, tak pak vyletí do nebes..
Já neovlivním, kdy ty si najdeš čas a podíváš se na to video.. já můžu pouze ovlivnit to, kdy nejdřív ti dám tu možnost na to video kliknout..
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Odpovědět