Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

janom: Však jo, já jen pouze vysvětluju ten důvod. Nic víc ;-)
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Truck: stejně, jako se najde kretén z volantem náklaďáku, který to z “ušlechtilého” důvodu blokne, najde se stejný kretén i za volantem osobáku. A jelikož těch osobáků jezdí víc, i to procento bude vyšší.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
janom
Autoškolák
Příspěvky: 99
Registrován: pát 14 úno 16:22

Re: Onboard videa

Příspěvek od janom »

BOB: Definitívne áno. Stačí sa niekedy pozrieť, čo niektorí tupci robia v osobákoch tesne okolo kamiónov v kolónach... pritom TIR ich nakrásne nemusí ani vidieť... ale to je už asi iná story.
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

řidičBOB: No, hlavně v případě OA je neúměrně vyšší procento těch, co nejen u toho nepřemejšlí, ale maj problém udržet rychlost na rovině, nebo prostě jezdí málo a dle toho to vypadá a jejich největší problém v řízení je změnit pruh a zaparkovat u Tesca,

Jako já furt říkám, že jestli má mít někdo nějaký pravidelný školení, jsou to právě řidiči OA. Kdyby aspon běžele v televizi nějaká kampan z reality - ne ty idealistické Besipky
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

no, já si myslím, že v absolutní hodnotě je to % stejné. Já bych mohl vyprávět - jakmile to má MPZ RO, BG, TR, tak od toho ujíždět co nejrychleji. A bohužel už i v CZ kamionech jezdí tahle pakáž, které není nic svaté. A mají 40t pod prdelí.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Tak co se PL, RO a další týče.... Ti jsou vyhlášení.
A popravdě... Ono situace v ČR s parkováním k tomu taky nepřispívá. Kdo jede D1 - D6, tak mezi parkplacem je rozdíl 100km, což je hodina půl jízdy. A není kde parkovat.... Takže se snaží projet ČR tak, aby zde nemuseli tohle řešit, protože všude okolo se zaparkovat dá, v ČR ne...

ŘSD a MDČR tohle dlouhodobě neřeší...
Chápeš to?
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Onboard videa

Příspěvek od aikoN »

Mně pořád tak nějak vadí, že když se řeší průsery kamioňáků, tak to obvykle sklouzne k řečem, že osobáky taky dělají boty a že to a ono. Z principu mi takové srovnání nebo argumentování přijde nemístné. Kamioňák je ve vztahu k řízení profesionál nebo by alespoň měl být. Už jen z toho důvodu bych od něj čekal trochu jinou úroveň, než od průměrného řidiče osobáku a argumentovat kiksy osobáků, mi přijde tak trochu nedůstojné. Je to jako kdyby etablovaný chirurg, který zdupal šití rány, argumentoval tím, že medici chybují taky.
Rychlost zabíjí!
prying
Autoškolák
Příspěvky: 69
Registrován: čtv 07 črc 20:43

Re: Onboard videa

Příspěvek od prying »

Já bych to zas bral tak, že ve vztahu k řízení je i většina řidičů osobáku profesionály. Moc amatérů jedoucích v úterý ráno po dálnici asi nebude.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

Ale pouze se přemisťují, není to jejich primární způsob obživy. Mají k řízení vztah, asi jako já k počítači, takže se tam nedá moc hledat nějaký zájem o dění okolo, natož u toho taky trochu přemýšlet.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

A jak to máte s vychcánkama, co se před vás cpou? Já je nepouštím, a už vůbec ne rumuny nebo co to bylo, co předjížděj zákazem a pak se vrací do kolony... Jsem rád, že ho nepustil nikdo :-D Až dodávka v omezení...


https://youtu.be/wYil5q1N-KQ
Chápeš to?
Odpovědět