Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27056
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

počkejte! On vám to Trucker Daškam vysvětlí :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1347
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Onboard videa

Příspěvek od Arkis »


Já bych chtěl radši vysvětlit toto. Ale opravdu. Zajímalo by mě, proč to dělají. Není to totiž zrovna ojedinělý úkaz. Radarové zúžení a on nahlíží do levého, jako by se tam vůbec mohl vlézt nebo předjet ty kamiony a auta před ním.
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2300
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Nějaký čáry neřeším, at si každej předjíždí jak chce když má rozhledový podmínky a je to tudíž bezpečné. Čáry se u nás malujou asi dle přebytku bílé barvy (viz jak jsem ukázal v posledním videu a takových míst je mrak)
Co mě sere je nebezpečné předjíždění v křižovatkách a různě přes šrafování, před rozšířením apod - což je ale výsadou motorkářů

Jak tu někdo psal - bylo mu to ale k hovnu, protože nic nezískal a pak tam snad předjížděl i do zatáčky mi přišlo (ale třeba tam vidět je, nevím).
A jak pak chtěl předjíždět v tom kopci - holt si myslel že mu to pojede a nejelo


To lepení v druhým videu tak nechápu, co si kdo myslí že tím získá - ale to je taky běžnej úkaz na našich silnicích, zejména v levým pruhu. Stačí se podívat na videa Agresivního řidiče, ten to předvádí taky furt a dodnes mi nevysvětlil, k čemu to má bejt.
Pak jak ten pošťák začal předjíždět, tak to bylo obdobný co v tom prvním videu, ale obráceně - myslel si že ten před ním se nerozjede, ale rozjel. Předjíždět z kopce nebo na výjezdu z omezení, kde je jev rozjetí u předjížděnýho vozidla logickej, může předjíždět jen blb a polák
Chápeš to?
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Onboard videa

Příspěvek od EL_XEL »

Ten kamion z druhého videa mě nepřekvapuje, anekdoticky mám pocit, že tihleti řidiči, co vozí dřevo, jezdí jak hovada plní i prázdní.
EDIT: Teď, když na to koukám, si nejsem jistý, že je to kamion na vození dřeva, ale na první pohled tak vypadal.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1388
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Onboard videa

Příspěvek od Předseda »

Třeba tím, že jede hned za prdeli kamionu předním, tak chce vidět dopředu, aby když ten před ním zabrzdí byla na kaši jen půlka kabiny a ne on sám.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

No, já na tom druhém videu vidím nájezd se stopkou. Nevím jestli tam něco nepřijíždělo, ale není žádným překvapením, že to tam lopata z vedlejší pošle.
Já v těch nájezdech taky najíždím vlevo, aby se mohli snáze připojit z vedlejší.

Edit: tak jsem se na to mrknul do konce a asi chtěl naznačit tomu před ním, že se zbytečně táhne, jiné vysvětlení mě nenapadá. S tím předjížděním řidič v osobáku zaspal, protože po rozjetí z omezení, je 90% šance, že se kamčáky začnou předjíždět.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27056
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2300
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

S tím předjížděním řidič v osobáku zaspal, protože po rozjetí z omezení, je 90% šance, že se kamčáky začnou předjíždět.
No, ale předjíždět na slepo je prostě debilita.
Předjíždět budu když vím, že dotyčnej nepojede narozdíl ode mne.

řidičBOB: To se něčeho lekl, nebo to byla reakce na blikání - tj. záměrně?
Já tenhle zmrdismus nechápu
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27056
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

záměr... :-(
Přitom mohl v klidu uhnout. Času i místa bylo dost.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2300
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Jakýpak uhnout - mohl jet dávno normálně vpravo.
Možná o tom to taky je - že lidi to neberou jako povinnost jet vpravo, ale jako že jsou hodní a uhnou
Chápeš to?
Odpovědět