Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Michal220
Pan Řidič
Příspěvky: 206
Registrován: ned 21 kvě 12:57

Re: Onboard videa

Příspěvek od Michal220 »

Napsals to šalamounsky.Neni tam záznam přední kamery tak dejmetomu.Každý si tu pravidla upravuje podle sebe jak mu vyhovuji.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Je to vidět i z toho zadního záznamu, že když to jde, tak zrychlím a Audi se lehce vzdálí. Kdyby byla silnice volná, tak mne ta Audi nedojela.
Nemám ve zvyku jezdit vlevo a rychlejší auta pouštím. Ale když se za mnou přiřítí auto, když předjíždím a mám před sebou auto/a, začne na mne zuřivě blikat, tak to rozhodně neznamená, že se okamžitě uklidím do pravého. Provoz se navíc velmi rychle změnil na souběžnou jízdu kvůli nehodě, která tam vepředu byla.
Stačilo by, kdyby na Audi bylo umístěné zvláštní výstražné světlo modré barvy ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Onboard videa

Příspěvek od honziss »

Tohle jsem zazil taky, naka tmava audi, komplet cerny skla, majaky v masce a nic vic. Jel asi metr za mnou v dalnicni rychlosti, pak to zkousel vpravo a pak asi neco trefil, protoze nasledovaly blinkry a odstavnej :)
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Zrovna na D5 takto jezdí docela často...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Michal220
Pan Řidič
Příspěvky: 206
Registrován: ned 21 kvě 12:57

Re: Onboard videa

Příspěvek od Michal220 »

Jak vůbec víš že to nebyli naci cajti.Vic složek může používat majáky ne jen pčr na měření.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Já vím na 100%, že to byla policie. Dokonce i útvar mi je zcela znám.
Problém je, že tohle auto nepoužívalo "majáky" v tom smyslu, ve kterém myslíš. Oni to věděli také, jinak by na mne zavolali standardní hlídku, která by si mne někde cestou odchytla nebo čekala před barákem ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1938
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Onboard videa

Příspěvek od Lachende Bestien »

Další klasický případ, jak fízli sami nerespektují zákony, které mají vymáhat, zneužívají neznalosti či chvilkové nepozornosti ostatních, a pak se diví, že nemají mezi lidmi respekt.
Pavelpu27
Řidič začátečník
Příspěvky: 113
Registrován: pon 14 lis 19:49

Re: Onboard videa

Příspěvek od Pavelpu27 »

řidičBOB píše:Je to vidět i z toho zadního záznamu, že když to jde, tak zrychlím a Audi se lehce vzdálí. Kdyby byla silnice volná, tak mne ta Audi nedojela.
Nemám ve zvyku jezdit vlevo a rychlejší auta pouštím. Ale když se za mnou přiřítí auto, když předjíždím a mám před sebou auto/a, začne na mne zuřivě blikat, tak to rozhodně neznamená, že se okamžitě uklidím do pravého. Provoz se navíc velmi rychle změnil na souběžnou jízdu kvůli nehodě, která tam vepředu byla.
Stačilo by, kdyby na Audi bylo umístěné zvláštní výstražné světlo modré barvy ;-)
To, co říkáš, není pravda :^o . Od 2. do 30. sekundy jedeš vlevo zcela bez důvodně, stejně tak od 41. do 55. vteřiny.V té době jsi prostě levopružník. Auta jedoucí před tebou, pokud nějaká byla, jsou zcela irelevantní. Dál jsem to nedokoukal, protože na idiota v levém pruhu se fakt nemá smysl dívat.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Nejsou irelevantní. Stejně, jako ten, co jel za mnou, i já jsem chtěl jet rychleji. Proto nechápu, proč bych se měl řadit vpravo. Zejména pak na 14, potažmo 28s. Proč? Abych pustil to auto, co jede za mnou, protože TO chce jet rychleji? Já raději počkám, až auto vepředu uhne, protože rychle jet nechce a přidám plyn. Na tuhle A8čku mi mé motorizace bohatě stačí.
Takže si idiota nech, když se ráno koukáš do zrcadla ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Onboard videa

Příspěvek od honziss »

Pavelpu27 píše:
řidičBOB píše:Je to vidět i z toho zadního záznamu, že když to jde, tak zrychlím a Audi se lehce vzdálí. Kdyby byla silnice volná, tak mne ta Audi nedojela.
Nemám ve zvyku jezdit vlevo a rychlejší auta pouštím. Ale když se za mnou přiřítí auto, když předjíždím a mám před sebou auto/a, začne na mne zuřivě blikat, tak to rozhodně neznamená, že se okamžitě uklidím do pravého. Provoz se navíc velmi rychle změnil na souběžnou jízdu kvůli nehodě, která tam vepředu byla.
Stačilo by, kdyby na Audi bylo umístěné zvláštní výstražné světlo modré barvy ;-)
To, co říkáš, není pravda :^o . Od 2. do 30. sekundy jedeš vlevo zcela bez důvodně, stejně tak od 41. do 55. vteřiny.V té době jsi prostě levopružník. Auta jedoucí před tebou, pokud nějaká byla, jsou zcela irelevantní. Dál jsem to nedokoukal, protože na idiota v levém pruhu se fakt nemá smysl dívat.
Asi si nikdy po viceproude komunikaci nejel. Kdyz dojedu auto, ktere chci predjet a logicky me zpomali a soucasne me dojede dalsi auto, tak se nemuzu radit vpravo. Protoze kdyz by podle tehle logiky postupovali vsichni, tak se budou auta ve vlacku porad dokola navzajem poustet dokud prekazka vpredu (pomaleji jedouci auto) neuhne. Nehlede na to, ze kazda zmena pruhu by byla akorat dalsim nebezpecim.

Uklid lego, vyndej papir, fixky, anglicaky a vyzkousej si to :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět