Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27061
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Ale jízdu uprostřed, jako špatnou, nikdo nerozporuje, Mlho ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 375
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Z autobusu gilotina, stádo na koloběžkách ohrožuje okolí, auta v příkopech i ve svodidlech a jako bonus, záběr na silničáře, kteří nezaspali!
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2304
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Prostě já tyhle vychcandíry pouštět nebudu.. Když už, může prostě počkat až ho někdo prostě pustí a ne se tam srát.
A ta plná čára je taky bezva - chtěl bych znát aspoň JEDEN důvod, proč se táhnout za tím manipulátorem

Chápeš to?
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 455
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: Onboard videa

Příspěvek od PepaSFI »

ta plná čára je tam nejspíš blbě a zbytečně ale to moc nemění na tom že když tam budou pomahači chrániči, tak z toho se nevykecáš.
Ale to blokování vtěrky, to není dobrej nápad. Jo, je to pičuták co by zasluhoval nakopat s rozběhem, jenže tím blokováním zhoršuješ už tak blbou situaci. A teď si představ že byste se škrábli.Než by se to sepsalo a vyšetřilo tak bys tam vystál osm důlků a vytuh by ti ciment ve škopku. A s tebou kolona dalších, vinen nevinen všecko jedno. Stojí to za to? A nedělej si iluze o vině. Nemáš žádný právo někoho vychovávat a trestat a už vůbec ne vyvolávat nebezpečný situace. Vůbec by mě nepřekvapilo kdybys to schytal taky. Ať si debil jede, stejně ho nepřevychováš. A on mu jednou někdo neuhne, třeba mostní pilíř. Ale u toho přece nemusíme být.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5488
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

PepaSFI píše: úte 09 dub 18:01 Vůbec by mě nepřekvapilo kdybys to schytal taky. Ať si debil jede, stejně ho nepřevychováš. A on mu jednou někdo
však už ho jeden při jednom z jeho hrdinských manévrů trefil...
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27061
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Dyť oni nakonec to dopadlo tak, že ten pičus se zařadil nejlíp a vychovávači čumeli.
Prostě řidič mixu, který jiné učí čumět metr před kapotu a sám si nevidí na špičku nosu.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2304
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

No já myslím, že se mu s té svízelné situace, kdy ho chudáka nebohého ostatní hnusní řidiči nepustili, zapotila prdel. A pak honem pryč, protože se třeba i bál, aby nedostal přes držku. Kdyby tam tohle zažíval každej den, tak si to rozmyslí

Tahanice by z toho mohli být, ale... Ale pořád on mění pruh a on nesmí ohrozit - a když není puštěn, tak prostě není a má smůlu. To by si za chvíli mohl nárokovat puštění na červenou

Nene, tenhle ksindl at táhne do hnoje. Kdyby to tam vyslal do svodidel, tak mu jen zamávám. Škoda že mi "nevyšel" záběr s Bentley, kterej to málem narval do auta přede mnou (klasika - kolona se hnula, on se honem nacpal a pak auto před ním zastavilo).

Zrovna tady kdyby PČR aktivně úřadovala s dronem, maj taky za chvíli vyděláno. Jenže to by na fb místo lajků dostali hejt
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2304
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27061
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

tak teď mě bude velmi zajímat, co na to náš multičávo od volantu mixu - BTW podobná situace je tam skoro každý den, vč. víkendů, protože nadřidiči si přeci řeknou, že jedou rovně a nebudou čekat v nějaké koloně, že?!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2304
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

No právě, že je to tam každý den, tj. běžná praxe.
Je to značeno teda vzhedem k situaci nějak dříve? Ne, standartně, jako všude? Aha, dobrý den
Chápeš to?
Odpovědět