Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

přiznávám - šel jsem tomu naproti! Kdybych zaplatil dálniční poplatek a jel bezpečněji, nemusel jsem se podrobit kontrole CS :)) :)) :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Onboard videa

Příspěvek od Arkis »

Co s tím mají? Nás taky stavěli, že nemáme dálniční známku. Říkal jsem jim, že ji máme, že jsem ji před měsícem kupoval a ještě jsem si před nimi na edalnice.cz ověřil platnost.

Mimochodem vidím, že postup úplně stejný.
"Nemáte dálniční známku.
Mám
Doklad máte?"
Jasně. Jak debil si kupuji e-známku, abych si vytiskl fakturu a nosil ji celý rok s sebou. To už jsme tam rovnou mohli pořád lepit klasické známky.
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2207
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Aha, tak když stavěj takhle na blind... Tak třeba jednou někoho chytnou :-D
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Nestavěj...měl za woknem se supr-čupr kamerový systém, napojený na databázi :D
By mne zajímalo, jak by dopadl @pavproch, který nemá tlf s připojením na internet :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Onboard videa

Příspěvek od HondaMan »

Zaplatil by a nadával by na Brusel.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

:D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Onboard videa

Příspěvek od ctrl_j »

řidičBOB píše: pát 17 čer 05:48 Nestavěj...měl za woknem se supr-čupr kamerový systém, napojený na databázi :D
By mne zajímalo, jak by dopadl @pavproch, který nemá tlf s připojením na internet :))
HondaMan píše: pát 17 čer 06:22 Zaplatil by a nadával by na Brusel.
Tak pripojeni v mobilu sice je, ale doklad bych urcite nehledal, ale taky nic neplatil. Resit se to da potom ze jo, at si vypise co chce.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Jasně, že doklad nemám. A jelikož jsem kupoval na všechna auta ve firmě známky já, tak jsem si byl jist, že to mají rozbité.
Mně jenom přišlo úsměvné, že jako kontrolu chtěli po mě, abych se sám vylustroval :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

já vím, jsem nervák :D Ale stejně si myslím, že někteří řidiči na silnici nemají co dělat, když nezvládají jednoduché dopravní úkony :-??
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 354
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Jehla píše: čtv 16 čer 06:49 Dostal jsem link na tohle vlákno, že se tu podrobně rozebíralo "naše" fungování na yt, pročetl jsem si to a zaujalo mě pár věcí.
brnenska.odchytova píše: ned 22 kvě 21:51 Nikdo se zbrojákem si na kanál nedá video, kde de proti borcovi s bouchačkou v ruce... nebo ty jeho "náhodný" střety s týpkem v masce ;) Jako chápu, že po Plzni běhá spousta magorů, ale něco je přecejenom trochu moc.
Takže Jehla si kanál založil na svojí osobnosti, kdy jezdí agresivně a troubí a své tvorbě (jakože naskládat videa za sebe), ale já ne, protože...?
On totiž teďka Jehla má ty super záběry hlavně od sebe a vůbec ne od diváků, žejo? :-D
Nevidím jedinej důvod, proč by takové video na kanále nemělo být, je to záběr z autokamery, je to záběr z provozu a proč bych si to na kanál nedal? Video, kde byla použita zbraň, jsem zveřejnil ve chvíli, kdy věc byla dořešena s PČR (vyřešena byla za jedno odpoledne během pár hodin).

"Náhodný střety s týpkem v masce" - ten střet byl jeden jediný, ožrala v silnici, který zastavoval dopravu a ve chvíli, kdy jsem se proti němu rozjel, mi rozbil flašku o zadní dveře - co je na tom moc? Nebo proč by tohle mělo být něco fakeového? To jako když někdo někoho srazí, nebo má nějaký víc nevšední zážitek ze silnic, tak je to automaticky fake? Jakože "Mně se takovej záběr nepovedlo natočit, tak není možný, aby se to stalo někomu jinýmu?" Nerozumim tomu.
Chceš říct, že je naprosto v pořádku a dle zákona jít takhle se zbraní v ruce (na veřejnosti), proti někomu, kdo ustupuje a zdrhá do auta? Takže to nebylo domluvený video?

Ne, to vůbec není o tom, že "mně se to nepovedlo natočit, tak to musí bejt fejk". Takže chceš říct, že to taky nebylo domluvený video?
Jehla píše: čtv 16 čer 06:49
brnenska.odchytova píše: ned 22 kvě 19:31 fakt není řešení posílat záběry jenom Jehlovi, protože se mu podařilo fakeovýma videama vyrůst...
Moje motivace tvorby videí je trochu jinde než sou zisky.. Pro zisky to dělá Jehla...
Říct o někom, kdo si založil dashcam kanál před sedmi lety, kdy jsme ani nevěděli, co je to monetizace videí, že to dělá jen pro zisky je dost úsměvný. X měsíců, možná i roků jsme si videa posílali tak maximálně mezi sebou a videa měla doslova párset views. Hltal jsem kanály jako JizdaOzivot, PeckyBomby, Davidam, SledujCestu, janatomam a v té době si opravdu nikdo nezakládal kanál pro to, aby z toho měl zisk, od začátku to je koníček, který mě baví. Ano koníček, který mi teď vydělává, ale označit zrovna mě, že já to dělám primárně pro zisk? Kdybych to dělal pro zisk, tak třikrát týdně jebu na yt videa, kde bude jen sestřih od fanoušků a přehazuju peníze vidlema (jen pro představu, 90% videí co fanoušci zašlou, vyřadím a vybírám jen to top) Někdo to zas tlačí na sílu a má pravidlo, že bude vydávat video každou neděli. Nic z toho já nemám, ani nedělám. Prostě pokud nemám dostatek materiálu, aby mé záběry byly alespoň cca na polovinu videa, video nevydám. A je mi jedno, jestli to potrvá týden, nebo týdny tři.
Ale já neříkám, žes to začal dělat pro peníze... já mluvil v přítomným čase.. (je to trochu vytržený z kontextu) - bylo to v návaznosti hlavně na tu paywall a to, jaks to prezentoval a pár dalších drobností.
Pokud narážíš na mě s tím vydáváním videí.. tak taky nevydávám každou neděli.. svejch záběrů mám 3prdele (ale to aji těch od diváků).. jenom nestíhám sypat kompilace, abych nějak rozumně používal záběry od diváků, proto tam necpu ještě ty svoje..
Jehla píše: čtv 16 čer 06:49
brnenska.odchytova píše: ned 22 kvě 21:51 Nemám problém s tím, že to dává za paywall.. mám problém s tím, jak to prezentuje.. tvl.. na mým kanále je video, kde sem rozstřeilil srnku na sračky, je tam aji kamion, co přejel ženskou, která se tam pak klepe.. mám tam sražený dítě, sraženýho chlapa na přechodu.. čelní střety, ale yt mu nedovolí dát na kanál odpinknutí srnky.. jasně...
Prezentoval jsem to tak, že mi to youtube neschválí. S demonetizací videí souvisí i práce algoritmu, kdy jsou ta videa míň doporučovaná, nezobrazí se všem odběratelům, nepřijde všem oznámení a čim víc demonetizovaných videí člověk nastřádá, tím jeho kanál umírá a nebo se dočká shadow banu a už se z toho nevyhrabe. Já chci kanál rozvíjet a ne ho zabít. A tím, že yt od loňského léta mi začal zpětně demonetizovat x desítek videí, která pro něj do té doby byla ok, tak jsem musel zareagovat. Dostal jsem na několik videí i omezení věku - překvapivě na videa, kde by to člověk nejmíň čekal. Stačilo někomu vynadat do "dědků" a už jsem měl věkové omezení, protože to bylo podle nich urážení skupiny obyvatel. Proto to zašlo až do té míry, že musela přijít cenzura vulgarit a razantní omezení záběrů, které by se yt líbit nemusely. Což pak vedlo k tomu, že část fanoušků byla z cenzury zklamaná. Protože ne všichni koukají na ta videa kvůli situacím na silnici, zajímá nebo je baví i moje reakce, mluva, nadávky, osobnost jako taková, proto mají alternativu na herohero, kde se v ničem omezovat nemusím, mají tam videa dříve, bez reklam, videa navíc, která se na yt nedostanou, každý měsíc se rozdává merch - mají za ten poplatek adekvátní odměnu.
Seš si jistej, žes to prezentoval zrovna takhle?
A znovu si přečti, co sem psal "Nemám problém s tím, že to dává za paywall.. mám problém s tím, jak to prezentuje.."
Odebrat ten záběr, je trochu jiný cenzurování než jaký dle mě je nutný...
"videa navíc, která se na yt nedostanou, každý měsíc se rozdává merch" - a zrovna přesně takhles to neprezentoval...
Jehla píše: čtv 16 čer 06:49
Arkis píše: ned 22 kvě 20:57 Přirovnal bych tě ke kanálu jako je například Failarmy. Prostě kompilační kanál, který lidi odebírají, aby viděli zajímavá videa. Nehledají za tím někoho. Nezajímáš je ty, ale jen ten obsah, který vlastně ani není tvůj. Jak ty dashcamy, tak ty filmy. Kdyby jsi zítra zmizel a někdo ti sebral účet, tak je lidem úplně fuk, že to dělá někdo jiný. To i Jehla, kterého tady z nějakého důvodu haníš, si kanál založil na své osobnosti a své tvorbě.
Souhlas, výstižně napsáno. Pro mě jsou takové typy kanálu prostě jen kompilační ve stylu Failarmy. Je mi úplně jedno kdo to stříhá, co je zač, je to pro mě nikdo, člověk tam jde jen za těmi sestřihy a víc ho nezajímá. Jsou to jen poskládané cizí věci za sebe do videa. Uznávám, že to musí dát neskutečně práce. Chápu, že to má své publikum a lidi to baví, jinak by to ty views nemělo. Pro mě osobně jsou ty prostřihy hlášek z filmů neskutečně otravný a proto to nesleduju.
pokud ti jde o kompilace, kde je víc mejch zběrů, tak musíš zavítat k těm dřívějším ;) Podle mě dou ke mě koukat právě kvůli těm ústřižkům z filmů.. protože ty záběry už viděli jinde ;) můj "styl, humor atd" je právě v nic.. mě zas nebaví to troubení a pičování (případně předjíždění), ale tj na tom právě to super, že si každej divák najde to svoje... Ale chápu, že když se ti ten můj styl nelíbí, tak těžko v něm budeš hledat tu "osobnost", když je to pro tebe pičovina..
Ale fakt sem nečekal, že argumentem ohledně cizích záběrů v kompilaci se budeš ohánět zrovna ty :-D
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Odpovědět