Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Michal220
Pan Řidič
Příspěvky: 206
Registrován: ned 21 kvě 12:57

Re: Onboard videa

Příspěvek od Michal220 »

Bobe odpověď teda:nevěnovani se rizeni a rychlost-tu stejně nikdo nedodržuje tuplem moto.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

nevěnování se řízení?? A tos poznal jak?
Rychlost? Jasně - je to motorka, tak rychlost nedodržuje.
Takže jsem měl pravdu - jenom hloupý, zamindrákovaný výstřel do tmy. Chtělo by to trochu nadhledu, chlapče...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Michal220
Pan Řidič
Příspěvky: 206
Registrován: ned 21 kvě 12:57

Re: Onboard videa

Příspěvek od Michal220 »

Zdar,ty jsi tady.Jako nevim ale divani se za sebe/zesikma jestli nekdo telefonuje.No kdyby to byla naka pěkná baba ale řidič osobaku-se ti musel ale líbit...jsem tady asi jediny kdo ti neleze do zad..ku.Jinak pěknej den přeji
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Onboard videa

Příspěvek od mattonecz »

my se s bobem sice nemusíme ale já sem aspoň pár tisíc km najezdil na skůtru po praze a to poslední co člověk má dělat je, čumět dopředu :D to by tě rychle někdo sundal pač všichni říděj jak kokoti
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

Michal220 píše:Zdar,ty jsi tady.Jako nevim ale divani se za sebe/zesikma jestli nekdo telefonuje.No kdyby to byla naka pěkná baba ale řidič osobaku-se ti musel ale líbit...jsem tady asi jediny kdo ti neleze do zad..ku.Jinak pěknej den přeji
Podle všeho máš při řízení zafixovanou hlavu proti pootočení do strany a nikdy ses neotočil...
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Michal220
Pan Řidič
Příspěvky: 206
Registrován: ned 21 kvě 12:57

Re: Onboard videa

Příspěvek od Michal220 »

M.z ja taky čumím kolem víc než před sebe.Proti motorkarum nic nemám(i brachove a tata jezdí) sám řidičák tk mam.Bohužel motorkari nejsou vidět-většinou černě oblečení-1světlo(halogen).Bob je vcelku pohodàř-ale ja rejpal.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Oblečení mám reflexní - nejsem debil.
Na moto koukám hlavně kolem sebe, co se děje. Je dobré vědět o člověku, který za volantem telefonuje, když jede vedle tebe/před nebo za - nevidím nic špatného na tom, se na něj kouknout.
Ad rychlost - už jsem to tady jednou psal, takže zopakuji pro lidi s mindrákem: nechci na dvou kolech přijít o papíry, takže byť se to někomu nezdá, jezdím max 10 kmh tacho nad limit, čili reálně tak 5kmh.
Já opravdu nepotřebuji, aby jsi mi lezl do zadku...možná to pro tebe bude zklamání, ale jsem jiné orientace a na tyhle praktiky nejsem. Ale bylo by fajn, kdyby sis svůj hloupý mindrák z mé osoby, léčil jinde. Komentář, co jsi tady předvedl ale nakonec dělá 'reklamu' tobě...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 522
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Onboard videa

Příspěvek od Eda »

Hezky tema...skutr, auto co ma zrcatka k nicemu, obleceny kratasy a tricko...mam za sebou prvni prevaz. Na druhou stranu mohlo to dopadnout hur nez silnicni lisej
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Ano, na dvou kolech je to hned :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Onboard videa

Příspěvek od Arkis »






Odpovědět