Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Onboard videa

Příspěvek od Předseda »

daškam: nemyslím si, že stoupací pruh má své opodstatnění v tom, že se nemusíš hned řadit. Být tam regulérní 3x pruhy, tak při předjíždění tak jako tak bys zůstal v prostředním. Děláte to tak dnes a denně na 2pruhu, tak jakýpak problém.

Denní chleba: jsou 3 pruhy. Já jedu v pravém (stoupacím) dodávka v prostředním a ostatní se jí snaží předjet levým. Borec v dodávce jede řekneme 110 jako já. Mohl by se uhnout do stoupacího (jako jedu já) ale to neee.. smrdí uprostřed (legálně) a teď to příjde: dojede paní ve fabii 130, chce dodávku předjet a tak musí do levého kde jede borec v superbu 160.
Besip přínos totálně NULA.

A to je to co absolutně nechápu a nedávám.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Truck Daškam píše:řidičBOB: Můžu tě uklidnit, mě nikdo zprava nevzal létapáně.
V osobáku ani není kdy a jak, pač jsme vždy v pozici kdy mě všichni serou a zdržujou :-D
jistě...s tatrou plnou písku jezdíš jako Stig ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Onboard videa

Příspěvek od GeneHawkins »

Předseda píše:daškam: nemyslím si, že stoupací pruh má své opodstatnění v tom, že se nemusíš hned řadit. Být tam regulérní 3x pruhy, tak při předjíždění tak jako tak bys zůstal v prostředním. Děláte to tak dnes a denně na 2pruhu, tak jakýpak problém.

Denní chleba: jsou 3 pruhy. Já jedu v pravém (stoupacím) dodávka v prostředním a ostatní se jí snaží předjet levým. Borec v dodávce jede řekneme 110 jako já. Mohl by se uhnout do stoupacího (jako jedu já) ale to neee.. smrdí uprostřed (legálně) a teď to příjde: dojede paní ve fabii 130, chce dodávku předjet a tak musí do levého kde jede borec v superbu 160.
Besip přínos totálně NULA.

A to je to co absolutně nechápu a nedávám.
Zas to tak nedramatizuj, vždyť je to fuk... Stejně by jela většina v prostředním, i kdyby měli povinnost do pravého, takže ty, který dodržuješ, budeš jak debil lítat z pravého přes dva do levého a zpátky, abys předjel. Takhle aspoň za ním můžu jet legálně v prostředním a předjet standardně, když jde pak do tuhého a mrcasej se tam dva, střihnu je pomalým (ať každý skočí do zdi) a fertig...
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Být tam regulérní 3x pruhy, tak při předjíždění tak jako tak bys zůstal v prostředním.
Ano, ale bylo by to přestupkem.
Že se to neřeší (nebo PČR to řeší málokdy a chytá dle mě vyložené levoproudaře) je jiná pohádka.

Ale na tvém příkladu by se tam dodávka měla do toho pruhu uklidit, protože jede značně pomaleji, než všichni ostatní - a pokud není ani v dohledu někdo kdo jede v tom pomalým pruhu 70, tak není o čem se bavit a má v něm taky jet
Chápeš to?
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Onboard videa

Příspěvek od GeneHawkins »

Neměla.
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Chm, máš pravdu - nic o povinnosti jsme nenašel. Spletl jsem si to nejspíš s nějakým článkem, kde to bylo jen doporučeno (nebo nebylo to tak dřív?)
Tak to je trochu debilita, a klidně by to bejt povinnost mohla bejt.

Ale furt lepší, než jak to bylo dřív - jak jsi jednou do toho pruhu vjel, nesměl jsi ho opustit a ještě jsi ho nemusel použít, pokud jsi jel nad 60... To byl vážně kontraproduktivní nesmysl, pak kde kdo jel 70, tak do tohu pruhu nejel, protože pak už by nesměl předjet nikoho pomalejšího
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No jo no - odborník s pískem. A profesákem z kola štěstí.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Onboard videa

Příspěvek od Arkis »


Sice ne od nás, ale skvělé video. Kéž by to takhle fungovalo vždy. :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

jo profíci - to se pozná! Profesák to má, miliony km na hrbu a nepozná to obyčejnou zákazovou značku. Raději zamrdá celý příjezd do Prahy a jelikož nikjam jinam, než na Spořilovskou nemohou, tak se u sjezdu začnou cpát do pravého! No demence k pohledání.
A ti čuráci policajti si někde honí péra u měření rychlosti... :ymsick:
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne stř 14 črc 15:48, celkem upraveno 1 x.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět