Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 522
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Onboard videa

Příspěvek od Eda »

Moc nechapu jak je identifikovali, neverim ze kamera od kamionaka ma takovou kvalitu ze z toho bylo poznat 20+ ridicu vevnitr auta, na slunku s brylama na hlave atd. To se fakt priznali?

Jinak teda demence, nejvic me asi dostal dodavkar co se lepi na couvajici auto hned nazacatku :))
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Onboard videa

Příspěvek od driver »

Bob: Vím o čem to je ale žiješ jen jednou a kdo takhle myškuje, tak si rovnou může objednat náhrobek už předem, brzy ho bude potřebovat. Chtít po ignorantských kamčácích, aby během jediné sekundy, kdy byl ve špíglu patrný, aby nejen ten děj postřehli ale ještě to i vyhodnotili a včas uhli, když už předjíždět započali, a sledují jen horizont a to, kolik kmh jim zbývá do omezovače a rozdílů rychlostí, tak to po nich může chtít jen pilot splašených trubek :-*
BTW ta poslední foto je fakt hnus jak tam leží v příkopu...
Kromě toho, musel si všimnout, že za ním nic nejede.....? ... tráví 30dní v měsíci za volantem a špígl je to poslední co sleduje...

eda: Neznají svá práva, nechají se zmanipulovat nebo možná i zastrašit a vypovídají proti sobě :ymparty:
Předpokládám, že znáte svá práva, víto o možnostech jaké vám nabízí zákon a máte pohodlí, jen vás musím upozornit, že křivá výpověď u soudu je trestná, přejdeme k věci, jistě chcete po několika hodiných strávených v čekárně vše rychle vyřešit, jen to musíme sepsat takže jste pan novák, vozidlo rz.... jste řídil v daný okamžik a popište mi, co se dělo :D
Naposledy upravil(a) driver dne pát 07 zář 11:33, celkem upraveno 1 x.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

no, nevypadá to na myšku...začal ho sice předjíždět hned, jak mu to vodorovné značení umožnilo, ale kdyby ten zmrd sledoval provoz, tak by si jistě všimnul, že za ním moto jede. Jel totiž za levým kolem, takže minimálně, kdyby občas mrknul do levého zrcátka, tak o něm ví.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Onboard videa

Příspěvek od driver »

Zmrd to je a všimnout si měl, jinak má vrátit papíry, o tom žádná proto jsem psal že vím o čem to je.
Ale i tak, když jezdíš na moto, musíš myslet i za kretény, bohužel...
BTW taky je dobré si do toho kamionu sednout.
Když jedeš na moto v levém u levého kraje, zase tě nevidí, protože jsi zase v mrtvém úhlu a ten název toho úhlu je velmi příznačný :|
Oni mají v půlce špíglu svůj návěs a v druhé půlce vidí prd.
Pak se můžeš divit, že jsi jel v levém na dálkové půl minuty a stejně tě zavře a nejhorší jsou právě zatáčky
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

driver píše: Když jedeš na moto v levém u levého kraje, zase tě nevidí, protože jsi zase v mrtvém úhlu a ten název toho úhlu je velmi příznačný :|
Za levým kolem...jsem psal ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Onboard videa

Příspěvek od driver »

Jo jsem pobral taky, ale hodně moto jede po dálnici 200-300kmh zcela vlevo jen metr od levého kraje, a nechápou, že nejsou ve špíglu kamčáka vidět, i když on se dívá bedlivě.
Podle mě hodně řidičů vůbec neví, o čem to je a pak se diví a hlavně nastávají zbytečné kolize.
A tohle myškování je taky chybou zásadní bylo i to, že předjíždět je třeba s větším bočním odstupem a vyvinout větší zrychlení tak, aby tě kamčák nestihl zavřít, i kdyby to chtěl udělat úmyslně, jsi už dávno 100m pryč, motorky na to má kdeska každý druhý...
Já jedu dnes a denně mě moto MÍJÍ TAK, že zadní nárazník tak o 10cm ale ihned za přední nárazník 30cm, a přitom mohl jet minutu v levém. A to dělají i kolem kamčáků blázni.
Potom se diví že letí vrtulníkem...
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

200-300kmh asi ne... Zase nohama trochu na zemi ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Michal220
Pan Řidič
Příspěvky: 206
Registrován: ned 21 kvě 12:57

Re: Onboard videa

Příspěvek od Michal220 »

Ten šofér o tom motorkari ani nemusel vědět(žádný stín) a oba začali předjíždět asi ve stejnou dobu.Chtělo by to zadní kamery povine na všechny nàvěsy-soupravy.V každým případě o nehodě určitě věděl.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Jak jsem psal...pokud by koukal do zrcátka, tak by věděl, že za ním už nějakou dobu jede motorka. Já v takovém případě bývám velmi obezřetný.
Asi všichni, co jezdíme po silnicích víme, jak oni předjíždějí - otočí volantem a jedou. Mají pod prdelí 40t a mají to v píči. A tak to bylo i tady.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět