Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Onboard videa

Příspěvek od EL_XEL »

řidičBOB píše:Ano - jedná se o TČ "nátlak v silniční dopravě". Je za to ztráta ŘP, body a vcelku vysoká pokuta v řádu stovek €.
Mno, to není tak úplně pravda. Pořád můžeš v D na auto před sebou bliknout a říct mu „bacha, chci předjíždět“; to, o čem mluvíš ty je najíždění na prdel a blikání ostošest, úplně jiný level.

Já netvrdím, že někteří skopčáčtí policajti nejsou kokoti, ale obecně dokážou být celkem rozumní mi přijde.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26978
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Mám jinou zkušenost...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 364
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

řidičBOB píše:v prvním případě se jedná o omezení a ve druhém o ohrožení...oba případy zákon zakazuje a to ve stejném paragrafu ;-)
jj, paragraf §36, akorát já spíš mluvil o jiným případu viz ten první post "...ale pokud ho dojedeš po tom, co prostě chvílu už předjíždí a nic nejelo a nespěcháš, tak nevidím úplně důvod pro takový chování..."
Jedeš si v klidu 150 a on ti to tam "pošle" takže musíš sundat nohu z plynu a než k němu dokloužeš, už zas můžeš jet je fakt jinej případ, než když ti to tam pošle před čumák a ty už hledáš kam to pošleš, abys neskončil jako okrasa pod přívěsem..
Lachende Bestien píše:Fanda do kresbiček pro děti má asi známé mezi řítiči kamyjónů a tak cítí potřebu se jich aspoň trochu zastat, aby jejich skvělá pověst neutrpěla nějakou újmu. :p
Budeš se divit, ale nemám..
To jejich předjíždění mě taky s*re, ale rozhodně se kvůli tomu nebudu zastávat vybržďování... Prostě pokud máš čas na takový kktiny a riskování, tak fakt nikam nespěcháš..
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Onboard videa

Příspěvek od Lachende Bestien »

@BO
Divit se nebudu, takže byste asi měl reklamovat vaši křišťálovou kouli, jež zjevně zobrazuje chybné informace. :-?
Jestli si můj popis navrhované hypotetické reakce na arogantní jednání některých řidičů kamionů při předjíždění interpretujete jako riskantní kokotiny, máte na to samozřejmě právo.
A můžete mít i odlišné životní zkušenosti, z mých ale vyplývá, že jemná záplata na hrubém pytli nedrží; když už se tedy člověk neudrží a rozhodne se dát ochutnat druhému jeho vlastní medicínky.
Jistě existují i méně časově náročné varianty snížení vnímané hladiny dočasně zvýšeného stresu, třeba na adresu "profesionálního" řidiče pronést zvýšeným hlasem několik alternativních názvů zevních genitálů a ukázat mu při míjení po vzoru některých zdejších "profesionálních" politiků, že je jednička. :ympeace:
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 364
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Jasně, protože zařadit se před kamion a donutit ho, svou pomalou jízdou, na dálnici zpomalovat pod 80km/h je totiž naprosto bezpečný a vůbec to nelze zařadit mezi kktiny...
To, že se ten arogantní kkt v kamionu chová jako zm*d nikoho neopravňuje k tomu, aby vytvářel nebezpečný situace.. a ano, tím, že se pak oba pruhy zaserou pomalu jedoucíma autama jako nebezpečnou vnímám..
Vybržďování (a je celkem jedno, jestli mu dupnu na brzdu a nebo zařadím o kvalt níž) prostě není obhajitelnej čin ať mu předcházelo cokoliv - protože většinou to odesere akorát ten nevinnej úplně vzadu, kterej přijede ke dvoum kktům.
Tak buď spěchám a na nějaký vybržďování nemám čas, nebo nespěchám a krátký zdržení a zvednutí spotřeby mě netankuje.. Pokud nestačí zanadávat a zatroubit, ale musí(te) oplácet - tak na tu silnic fakt takovej člověk nepatří...
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Onboard videa

Příspěvek od Lachende Bestien »

Ja natürlich, mein Führer, takofa untrmensch na ssilnitz fupetz nepatschit! Alles klar!
Co tedy navrhujete, podobné arogantně hovadské projevy "kingů" v kamionech přehlížet a tolerovat donekonečna? Tím se situace jistě zlepší, že?
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 364
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Lachende Bestien píše:Ja natürlich, mein Führer, takofa untrmensch na ssilnitz fupetz nepatschit! Alles klar!
Co tedy navrhujete, podobné arogantně hovadské projevy "kingů" v kamionech přehlížet a tolerovat donekonečna? Tím se situace jistě zlepší, že?
Zeptám se jinak.. Máte snad pocit, že vychovávačství někdy něčemu pomohlo nebo někoho donutilo jednat jinak?
Třeba když vychovávač jede na dálnici v levým 130km/h s tím, že ho nemá nikdo co předjíždět přece?
A z vybržďování ještě nikdy nevzešlo nic dobrýho - je toho plnej youtube..
Myslíte si, že tím, že toho kinga nas*rete, že to pak už neudělá? udělá. (a stejně jako my všechny kamioňáky hážem do jednoho pytle, on udělá to stejný)
Nechte to na cajtech, případně na společnosti (videa na net) a nebo si to s ním vyříkejte (vysílačka, na benzínce, odpočívadlo, posunky,...)
Kdyby nepředjížděli, jak č****, tak by se o nějakým plošným zákazu ani nespekulovalo.. natož, aby ho někde nasadili aspoň úsekově.. (sílu společnosti bych v tomhle nepodceňoval)

A ještě jedna věc.. tím vybržďováním potrestáte a naštvete aji lidi za tím sr*čem.. Takže se vlna agrese bude šířit jak lavina...
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26978
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

osobně nevybržďuji ani jedním a ani druhým způsobem... Pokud mne ale lopata nasere, že mi tam vlítně před čumák, tak ho nechám předjet, zařadím se za něj a až dojede další pomalejší kamion, tak ho začnu předjíždět a zpomalím na jeho úrovní tak, aby musel zpomalit i on. Počkám si na další auta v levém a zrychlím, abych je neomezoval a mám vyřešeno.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26978
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26978
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět