Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: Onboard videa

Příspěvek od Duke_Luke »

takze tymto si len potvrdil,ze klames ;) pozrel som to teraz na google maps a parkovanie je len sikmo vyznacene. To rovno JE CHODNIK. :)) takze si uz rozpravaj,co chces . Auta tam stoja, lebo uz nemaju kde, ale stat na chodnikoch je PRASACINA.
Nikdy nestojim na chodniku. A chodnik nie je nikde tam okolo, vsade su steny a cesta, takze toto je jediny chodnik v strede pre pesich.
Plus este ked sme v nemocnici, tak ludia tam chodia aj na vozikoch, s barlami. A kvoli hentym musia chodit po ceste....gratulujem.

https://www.google.sk/maps/@48.7435921, ... 000!8i4500
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Onboard videa

Příspěvek od ctrl_j »

Situace se meni kazdou minutou. Madam s A8 nakonec z tech hur parkujicich zastavila nejlepe :p
Autor videa zodpovedne drzi drive zapocatou linku a i nadale publikuje materialy dokumentujici jeho vlastni prehmaty…

0:40 mas na prechode kluka, procs ho nepustil Hliniku?
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

dokonce stál na přechodu, což je v CZ docela zásadní přestupek: "při řízení vozidla v rozporu s § 5 odst. 2 písm. f) neumožní chodci na přechodu pro chodce nerušené a bezpečné přejití vozovky" - 4b, BPN do 2500,- a opakovaný přestupek se zákaze 1-6m ;-)
Jen toč dál - on se najde nějaký dobrák, co tě napráší a budeš koukat.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2301
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

On to ale v CZ nikdo moc neřeší.
V CZ řeší PČR hlavně rychlost, telefon, pásy. Nic moc okolo ji nezajímá, jen náhodou když nemá do čeho píchnout.
Nebo MP, protože to je jedna z mála věcí, v čem se může angažovat
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Třeba nudící se PMJ to řeší. Znám asi dva lidi v Pze, co je chytli zrovna tihle.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 763
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: Onboard videa

Příspěvek od Shr3k »

Já tyhle cimprlich maníky nějak nedávám. Od všech ostatních vyžadují bezpodmínečně 100% dodržování předpisů, ale sami na ně kašlou. Podvědomí je holt svině.
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

ctrl_j píše:
0:40 mas na prechode kluka, procs ho nepustil Hliniku?
To jsem teda vůbec nepochopil taky... já si to video pustil jen kvůli této situaci a musím konstatovat, že je to řádný pitomec.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2301
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

PMJ řeší kde co - nebo spíše to bere jako důvod k zastavení a ke kontrole, pak už záleží jen na chování dotyčného.

Mě X-krát chtyla PMJ, důvod k zastavení vždy totožnej - nepřipoutání. Pokuta z toho dříve nebyla ani jedna, jen v poslední době hned 2x.
Asi PMJ honí čárky za udělené pokuty, nebo doby, kdy je zajímali hlavně vožralý a fetky jsou pryč. Nebo se z nich stali prostě fízlové


Ale já spíš narážel na fakt, že když se dělá dopravě-buzerační akce, na tohle se nezaměří. Vždy to stejné - rychlost, pásy, telefon.
Ale ještě jsem neslyšel, že by třeba stála hlídka u kruháče a sbírala ty řidiče, co při výjezdu nedali blinkr. To si zase radši najdou nějakou zbytečnou stopku, kde tudiž málokdo zastaví a sbíraj tohle
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

ještě lepší je víceproudá komunikace s přechodem - jeden zastaví a v druhém pruhu furt plnej! To je chuťovka...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: Onboard videa

Příspěvek od Duke_Luke »

s tou viacpruhovou cestou a prechodom sa zial stalo aj mne, ked som este bol len vodic zaciatocnik ,nastastie som dobrzdil s piskotom gum v lete. Ale nauci to cloveka uz nikdy nespravit a oci mat dvakrat tak otvorene dokoran. :-o
Odpovědět