Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1506
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Onboard videa

Příspěvek od abgx1 »

vyzera ze hej, nic viac tam o predchadzani neni

Obrázek
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

tady to nelze ani na místě projednat...pouze správní řízení - 5-10k pokuta + 7b + 6-12 měs zákaz řízení
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Onboard videa

Příspěvek od Lachende Bestien »

@brnenska odchytova
Osobně vaše video ani nespouštím, protože mě vždy spolehlivě odradí naivními malůvkami v křiklavých barvách pokrytý obraz, ale celkem by mě zajímalo, jestli si myslíte, že jste právě zařazením těchto elementů získal více diváků z řad menších dětí, respektive na jakou cílovou skupinu se zaměřujete, protože zase pochybuju o tom, že by pro děcka byly záběry z autodopravy na silnicích až tak atraktivní.
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1506
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Onboard videa

Příspěvek od abgx1 »

to je vcelku smutne, ked hlavne po ceste do brna je kopa usekov vyzerajucich nejak takto

https://www.google.com/maps/@48.981749, ... 312!8i6656
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Onboard videa

Příspěvek od ctrl_j »

Plna cara nerovna se zakaz predjizdeni svislou dopravni znackou. To je uplne jinej level prestupku.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

U nás se zákazy předjíždění rozdávají, jak Mikuláš lízátka. Každý, kdo má do prdele díru, o tom rozhoduje. A přitom jsou to široké obchvaty a ještě to opepří 70km/h #-o
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1506
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Onboard videa

Příspěvek od abgx1 »

ctrl_j píše:Plna cara nerovna se zakaz predjizdeni svislou dopravni znackou. To je uplne jinej level prestupku.
viem, ale prave napr. na tomto useku to je aj znackou
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Onboard videa

Příspěvek od Brus »

M.Z. píše:U nás se zákazy předjíždění rozdávají, jak Mikuláš lízátka. Každý, kdo má do prdele díru, o tom rozhoduje. A přitom jsou to široké obchvaty a ještě to opepří 70km/h #-o
Fulnek nebo Příbor.. to by mě jeblo.
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 364
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Lachende Bestien píše:@brnenska odchytova
Osobně vaše video ani nespouštím, protože mě vždy spolehlivě odradí naivními malůvkami v křiklavých barvách pokrytý obraz, ale celkem by mě zajímalo, jestli si myslíte, že jste právě zařazením těchto elementů získal více diváků z řad menších dětí, respektive na jakou cílovou skupinu se zaměřujete, protože zase pochybuju o tom, že by pro děcka byly záběry z autodopravy na silnicích až tak atraktivní.
Tak doporučuju pustit a zjistit to, třeba budete překvapen.. Zkuste třeba tohle - takovej průřez tvorbou, lehce se z toho dá poznat, jestli Vám videa sednou nebo ne:

Cílovka - na děti spíš ne, těm se líběj ti kolegové, co nadávaj jak špačci, jezděj záběrům na proti, a víc porušujou předpisy.. Myšlenka byla se nějak odlišit - situace na silnici natáčí kde kdo, editem / vložením scénky z filmu jsem to chtěl nějak ozvláštnit. Ale nikdy to nesedne každýmu - barevný postavičky v náhledech se snažím omezovat, ale vidět je to až u pozdějších videí (tak od 11).. Dával sem je do náhledu, aby se divák mohl připravit, že tam něco takovýho nejspíš bude..
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Onboard videa

Příspěvek od GeneHawkins »

Kdo si může tyhle omalovánky pustit?
Odpovědět