Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

nemluvil. ale na rozdíl od tebe jsem tam byl, reakci řidiče Octávie sledoval
A co kdyby tam seděl nějaký méně zdatný řidič(ka), který(á) by se tě třeba lekla a zadupla to na místě?
Já vím, máš věšteckou kouli.. taky bych ji chtěl

No byla - mě se líbí jak si někdo myslí, že je něco víc. Jsi stejný hovno jako já a tady děláš ramena
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Raději se podívej na to video, co jsi sem dal teď ty. Vytlačuješ tam auto z pruhu místo toho, když ti blb začne přidávat, abys ho nechal a pak se za něj zařadil...a pak, když ho chceš předjíždět podruhé, tak se mu nalepíš na prdel, abys mu dal s tatrou najevo, kdo je king. Co bys dělal, kdyby ti to "třeba zadupl na místě?" Já ti to řeknu - vůbec nic a pravděpodobně bys je v té popelnici všechny zabil.
Já měl na rozdíl od tebe alespoň vlevo hafo místa a o x tun menší hmotnost.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Tak to co jsi napsal - tak si na to vzpomen až pojedeš za nákladním vozem v levým, kterýho tam někdo podobně zavře. Má přece počkat, až ten co přidává ho předjede.
Jinak on se dostal sotva na mou rychlost, takže bychom jeli vedle sebe hodně dlouho - stačí se podívat jak dlouho mu trvalo, než mě předjel zpátky

Kdyby zabrzdil?
Tak za prvé mě to dost možná brzdí líp než jemu. Za druhé jeho by to bolelo, a za třetí by to šlo celé za ním. Jinak já tam žádný lepení nevidím, pruh jsem změnil včas a hned jak bylo možno
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

S tebou nemá vůbec žádnou cenu jakákoliv diskuze. Ty jsi prostě lopata. Tečka.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Onboard videa

Příspěvek od aikoN »

V konkrétní situaci mi Bobův manévr nijak nevadil. Ale párkrát mi tohle udělali idioti například na nájezdu na D46 na exitu 37 směrem na Vyškov, kde připojovák končí ve škarpě a odstavný jaksi chybí, při plném levém, takže zůstali v pravém a já musel jít v připojováku tvrdě má brzdy. Fakt chuťovka, musím říct. Někteří řidiči mají fakt inteligenci pologramotné opice, která jim vystačí tak možná k tomu, aby uměli dupnout na plyn, ale na vnímání svých činů v kontextu provozu jim už kapacita nezbývá.
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

aikoN: Mě se tohle děje relativně často. Když je místo a udělá to včas, nejlépe hned za začátku - je mi to pochopitelně buřt. Ale ne jednou jsem takhle dotyčného do toho středního vytlačil.
Když nemá výkon a rozum, nemá takový píčoviny dělat - já fakt brzdit kvůli němu nebudu

řidičBOB: Zatímco s tebou diskutovat smysl má - hned v první odpovědi se povyšuješ a děláš ze sebe mistra světa.
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Na tebe nedá moc práce se povyšovat. Vlastně stačí nedělat nic.
Já ti jenom chtěl ukázat, že pindáš na ostatní, ale sám sem dáš video, kde děláš prakticky to stejné. U tebe je to v pohodě, ale já jsem prase za volantem. Ale rozumím tomu, že se svou inteligenci to nechápeš.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

ten projev za volantem - to mluví za vše. Fakt se tady nepotřebuji nikterak povyšovat. Tohle jde samo ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

To bud rád že mě neslyšíš při kopulaci :-D ;-)
Chápeš to?
Odpovědět