Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Onboard videa

Příspěvek od Stepan »

M.Z. píše: stř 17 kvě 12:37 Tam mají takových nařízení a zákazů, že už zákazníkům říkám, pokud chcete k nám odvézt stroj, vyvezte ho před bránu, nebo si najměte dopravce. Pokud stále trvá na tom, že musíme dovnitř, platí čekačku soupravy, než se vyřídí veškeré formality, kupodivu to respektují.
Dodáváme do korpu jednou za čas dvě mrňavé součástky. Ale, na naše poměry, drahý jako prase. Do krabice do bot zboží za 10k, většinou tak dvě naráz.
S procurement paní jsem měl deal, že jsem jí to dycky nechával na vrátnici pro personál, ani jsem to nemusel chcípat.
Pak někdo zavelel, že to není šystémové.
Minulý týden jsem se stál s STI v řadě 5 kamionů na vjezd do areálu a čekal, až mě jako pustí dovnitř, aby couvnul na rampu, vytasil z kufru krabici, vyděšenýmu skladníkovi ji podal a následně při výjezdu z areálu podstupoval "kontrolu nákladového prostoru", tzn. otevíral kufr, že jsem tam nic nezčořil.

:D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Onboard videa

Příspěvek od Lachende Bestien »

Tak je to spravne soudruzi, tak to ma byt.
A při příští návštěvě můžete očekávat kontrolu tělesných otvorů... :x
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2250
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Stepan: Mě v TPCA v Kolíně prudili za nezastavení na stopce a objetí retardéru. Ale securiták dost na pohodu, evidentně si o tom taky myslel svoje
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2250
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Já kdysi na HOPi takhle vytáhl securitáka z auta - s jedním jsem kontroloval ložnou plochu, a druhý mezitím vlez přes spolujezdce do kabiny (jakože na kontrolu). Jak jsem to zmerčil, chytl jsem ho zezadui za kalhoty a prostě ho vytáh.
Pak mi dali jako zákaz, tak už jsem tam nesměl - doufám, že ten zákaz je doživotní. Hroznej ústav

Jako co si korporáty dovolí ohledně vjezdu je neskutečný. Zapisování osobních údajů je běžnej jev. V Litvínově v chemičce se dokonce za vstup platí - což mi přijde už úplnej úlet. To je to samý, že si objednáte instalatéra a ten vám musí zaplatit, aby byl vpuštěn do domu...
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Onboard videa

Příspěvek od Stepan »

Výbornej je Jipocar. Tam se na vjezd nečeká v autě, ale prvně se jde vystát fronta k okýnku, pak se tam chvilku dohadovat s obsluhou, následně zpátky do auta a čekat na SMS.

Což by jako nebyl problém. Kdyby ta fronta nebyla na chodníku. A třeba zrovna nepršelo...
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26982
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

To samé bylo v Barum Conti.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2250
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

No k tý Hopi se váže ještě čekání na rampu - žádný že máš číslo a čas rampy. Prostě vyhlížíš volnou rampu mezi 5-9, nějak u toho musíš zastavit a hlídat to X desítek minut nebo hodin. Samozřejmě chaos že se neví, kdo byl před tebou a že stojí bůhví kde.
Ale třeba to tam už funguje jinak
Chápeš to?
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5449
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

Stepan píše: pát 19 kvě 06:05
M.Z. píše: stř 17 kvě 12:37 Tam mají takových nařízení a zákazů, že už zákazníkům říkám, pokud chcete k nám odvézt stroj, vyvezte ho před bránu, nebo si najměte dopravce. Pokud stále trvá na tom, že musíme dovnitř, platí čekačku soupravy, než se vyřídí veškeré formality, kupodivu to respektují.
Dodáváme do korpu jednou za čas dvě mrňavé součástky. Ale, na naše poměry, drahý jako prase. Do krabice do bot zboží za 10k, většinou tak dvě naráz.
S procurement paní jsem měl deal, že jsem jí to dycky nechával na vrátnici pro personál, ani jsem to nemusel chcípat.
Pak někdo zavelel, že to není šystémové.
Minulý týden jsem se stál s STI v řadě 5 kamionů na vjezd do areálu a čekal, až mě jako pustí dovnitř, aby couvnul na rampu, vytasil z kufru krabici, vyděšenýmu skladníkovi ji podal a následně při výjezdu z areálu podstupoval "kontrolu nákladového prostoru", tzn. otevíral kufr, že jsem tam nic nezčořil.

:D
Nedávno jsem potřeboval 4 palety zámkovky z Bestu (OV-Hrabová), byl jsem tam naposledy v r.2020, po vyřízení papíru jsem prostě najel na plac a skladníci mě naložili. Teď jsem dojel, je tam jednosměrka a jakože mám čekat ve frontě x kamionů, než na mě přijde řada. To jsem odmítl absolvovat, domluvil se se skladníkem, vjel protisměrem a naložili mě, ale ten systém mají šílený. Jako bych jel pro 4 basy piva a musel si vystát frontu na skladové rampě #-o
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Onboard videa

Příspěvek od Stepan »

A tam byla fronta? Dyť všichni propouští jak šílený a kňucí, že se neprodává :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5449
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

No, docela frmol, přede mnou asi 8 kamionů. Ale při další návštěvě jsem to vychytal, přijel hodinu před zavíračkou a bylo to v klidu.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět