Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Onboard videa

Příspěvek od aikoN »

HondaMan píše: zrychlování při předjíždění jsem reálně musel řešit snad jen jednou v životě, na vybrždění resp. situaci, když autu předemnou více než problikla brzd. světla si také vzpomenu asi jen na jednu...
Nejlepší je, když to zažiješ najednou - čurák ti nejdřív zrychluje, málem se kvůli tomu srazíš s kamionem v protisměru, on tě pak předjede v obci zpátky a začne vybržďovat ~x(
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Onboard videa

Příspěvek od aikoN »

Stepan píše:Já si taky nemůžu vzpomenout, že bych měl problém se ZIPem.Od doby, co už nepoužívám žádné havarijně nepojištěné vozidlo, jsem přidal na svižnosti zipování a vyloženě to neřeším. A je klid :D
Na ZIP je naopak nejlepší stará omlácená šunka. Prostě nastavíš kolizní kurz a na 99% nenajdeš nikoho, kdo by nevyměkl :D

Jak na to rád vzpomínám. Teď se tam sice taky vždycky nacpu, ale lidi jsou bojovnější a když vidí, že máš co ztratit na vzhledu povozu, nedají kůži tak snadno.
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Onboard videa

Příspěvek od EL_XEL »

jirka87 píše:Mě v tomto ohledu strašně sere policejní poučka ohledně nehody s autobusem. U nás to mají tak, že když ti vystřelí před rypákem ze zastávky, tak co je (střet) od poloviny délky autobusu dopředu k čumáku, to je vina autobusáka a naopak, co je od poloviny délky autobusu dozadu k zadnímu nárazníku, to je vina toho druhého řidiče.
Tvl. co je to za koninu? Neříkám, že sis to vymyslel, ale jestli takhle policajti mají, tak potěš koště. Jako klidně mi můžou dát pokutu, že jsem nepustil autobus (resp. já je pouštím, ale dejme tomu, že se srazíme, protože pičus to tam prostě poslal a já neměl chuť dát plný bremba, protože zrovna vyhodil blinkr, a policajti si z nějakého důvodu budou myslet, že jsem mu neumožnil výjezd), ale i kdyby tam jelo deset aut, co mu neumožní vyjet, tak to tam prostě nemůže poslat a IMHO jde celá nehoda za ním.
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Onboard videa

Příspěvek od bojler »

řidičBOB píše:Já jsem pro, aby se jezdilo jko v IT. Tady mají všichní úplně všechno na háku a nejdůležitější součást auta, je klakson. Kupodivu vše funguje a opět jsem tady nepotkal jedinou nehodu. Oni se pošlou do píče i skrze zavřené okýnko, ale ve finále se vždy nějak na té silnici poskládají. Je to boží italský bordel. Jak já to miluju!
Navíc - řidiči v SUV jsou tady hierarchicky výš, což je jestě plus.
Tak vomlácený auta na jihu mají, což o to. Ale vidíme to stejně. Spontánní řád.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

EL: jistě, protože on nemá žádnou přednost a řidiči mu pouze musí umožnit výjezd. On je ale nesmí ohrozit. Takže jejich nějaké interní pravidlo si mohou nafotit leda do kalendáře. ¨
Já je tedy taky pouštím, ale už se mi x krát stalo, že zavře dveře, otočí volantem, vyjede ze zastávky a blinkr buď vůbec nebo až ve chvíli, kdy už ostatní donutí brzdit.

bojler: tady na severu míň :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Na místě zabít takového kokota! Podle toho jeho průběhu jízdy bych se vsadil, že frčel na mobilu a žáka v reflexní vestě přehlídnul. Viděl autoškolu a před nájezdem ještě přidal, aby se tam nacpal.
https://www.facebook.com/watch/?v=751343621962476
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne pát 20 zář 13:34, celkem upraveno 1 x.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Onboard videa

Příspěvek od vonkreuz »

Je nám líto, ale tento obsah teď není dostupný
Odkaz, který jste použili, už možná neplatí, nebo je tato stránka dostupná jen pro určitý okruh uživatelů, do kterého nepatříte.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

teď?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Onboard videa

Příspěvek od ctrl_j »

No jo, jedu rovne, tak mam prece prednost…

Tady je kdyztak mirror https://imgur.com/rPjVbjY
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Odpovědět