Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Jasně, já psal o normální jízdě, nikoliv o předjíždění
Chápeš to?
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 364
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

mattonecz píše: ned 15 kvě 15:49 Nak nerozumim tem videum mezi zaberama. To je cileny na 10ti lety? Neda se to dokoukat.
Někomu se tenhle edit líbí, ale uvědomuju si, že jiný zase víc ocení jen čistě záběry. Takových dashcammerů je však většina a já se od nich snažím právě odlišit tím editem.
Děkuju za názor.
Arkis píše: ned 15 kvě 15:58 Tady už nejde o nějaké záběry. Tady jde o komerci. Natahuje tím svoje videa, aby měl větší watchtime a tím lepší reklamy. Jinak ano, překvapivě se to většině jeho obecenstva líbí... z nějakého mně neznámého důvodu.
Překvapivě to dělá na tom 8-10min videu nějakých 1,5min (ty záběry z filmů), taky sem čekal, že je to víc..
na lepší reklamy stačí 8min video..
Spíš než o watchtime jde o odlišení se od ostatních dashcamerů.
řidičBOB píše: ned 15 kvě 18:27 Asi stejné/podobné IQ.
Úplně bych nesoudil všechny hned podle sebe.. ne každej musí mít ze zobání vybrakovanej mozek...
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Onboard videa

Příspěvek od mattonecz »

přitom ty záběry od lidí sou občas zajímavý, myslim že to ti stačí na odlišení. než ostatní kokoti co daj 20x za sebou jak trouběj na cyklistu nebo břečej kvůli píčovině. jako plzeňská jehla nebo jak se ten klaun menuje. takže bych šel spíš po kvalitnim obsahu než balastu
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

Za mě je to originální a docela mě to i pobaví. Co nedávám, jsou zvířátka na konec, na to nečumím.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 364
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

No, to je těžký právě, když ti lidi posílaj ty záběry právě kvůli tomu, že se odlišuješ a chcou vidět, co k tomu přidáš za edit.. bez toho editu, bych se nelišil a nebyl by důvod mě sledovat.. plácal bych se někde do 3k odběratelů s ostatníma..
Já rozumím, že ne každýmu se ten balast líbí, ale je to právě to, co mě odlišuje.. a očividně mi to zajišťuje víc záběrů.. protože u Jehly si taky kolikrát říkám, že co tam do těch kompilací dává.. asi nemá nikoho, kdo by mu to filtroval, no..
M.Z. píše: úte 17 kvě 22:28 Za mě je to originální a docela mě to i pobaví. Co nedávám, jsou zvířátka na konec, na to nečumím.
Díky!
No a přesně proto jsou až na konci a ohraničení tou znělkou... Jinak, ne vždycky je to masakr, občas jsou tam aji vtipný situace se zvířátkama, ale chápu..
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Onboard videa

Příspěvek od rhinos »

Noo Plzeňská jehlárenská neprokládá a taky to nemá špatný....
Je pravda že na to koukám taky proto ,že tam jsou místa a situace které znám.
Mě osobně na začátku ty proklady nevadily ,ale teď mě to odrazuje na to vůbec koukat :-)
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Onboard videa

Příspěvek od Arkis »

Bohužel celkem běžná situace, ale velmi znepříjemněna faktem, že jsem se teprve řadil do pruhu jedoucích vozidel. Za Volvem bylo zhruba 50 metrů místa, což při dálniční rychlosti pomalejšímu řidiči nestačí ani na reakci. Já si hlídal hlavně auta za mnou a kamionu si všiml pozdě. Následovalo docela prudké brzdění ze 140 na 90 s tím, že jsem musel balancovat brzdy tak, abych si držel odstup a přitom dělal místo vozidlu za mnou.

Částečně je to tedy bohužel má chyba, protože kdybych si hlídal víc předek, tak nemusím tak šlapat na brzdy a nevytvořil bych tu řetězovou situaci. #-o


Omezení na cca 100 metrů. Stáli jsme tam doslova minutu, takže to nebylo vypětí nervů, že už tam deset minut tancuje na spojce. Přitom kontrolovat to tam PČR, tak to má za krásných 5 bodů do sbírky.
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 364
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

rhinos píše: úte 17 kvě 23:09 Noo Plzeňská jehlárenská neprokládá a taky to nemá špatný....
Je pravda že na to koukám taky proto ,že tam jsou místa a situace které znám.
Mě osobně na začátku ty proklady nevadily ,ale teď mě to odrazuje na to vůbec koukat :-)
Jo, tak je mi jasný, že ten jeho styl spoustě lidem, včetně jeho, vyhovuje. Komu by se nelíbilo mít kompilaci hotovou za 30min a mít na ní 100k zhlídnutí.
Jehla je největší (s výrazným náskokem nad kýmkoliv jiným), je tady už dlouho a z toho těží.
V pořádku, nikoho do sledování nenutím a naopak si uvědomuju, že to není pro každýho. Jen vím, že ten edit byla dobrá volba..
Dashcamerů je něco přes 500, ti, co dávají edit do kompilací spočítáš pomocí jedný ruky (spíš dvou). Jako proč bys sledoval mě, kdybych tam nedával edit? Kvůli záběrům? To těžko, protože nebejt editu, tak se k tak dobrým záběrům ještě nedostanu... Spoustu záběrů pošlou současně velký trojce (Jehla, AR, Prdla) a pak mě, protože jim ten záběr udělám zajímavější. Stačí se podívat na počty odběratelů.. Jehla 110, Distributtor 74, AR 61, Prdla 51, Smajl 42... pak dlouho nic, Palírna 25k (už 2roky), já 21, zas dlouho nic, Sleduj Cestu 12, Truck daškam 8,5, Zbrojovák 8...
většina diváků si vybere 1-3 ty větší (kvůli záběrům od diváků) a pak nějaký ze svýho okolí nebo trasy (kvůli místu)..
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Onboard videa

Příspěvek od HondaMan »

To jako vážně existuje komunita, která ta videa pravidelně sleduje? Na tohle asi za volantem trávím moc času.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Tak třeba já dashcam sleduju. Ne všechno a ne všechny - prostě dle chuti a dle nálady.

Spíš mě jde o to, proč dashcam někdo dělá - já se třeba snažím ukázat něco nového nebo vysvětlit v čem je problém, nebo ukázat že práce řidiče není jen o hnátě na palubce. Proto jsem třeba ukončil vyzývání na fanouškovské záběry. Ale spousty dashcam tvůrců to dělá... vlastně nevím proč, asi s vidinou zisku
Chápeš to?
Odpovědět