Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

Já se hlavně čudujem, že se tak nechal nakouřit. Vždycky sleduju ostatní auta na vedlejší, jestli mě registrujou. Čumák bych tam v žádném případě nevystrčil.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Asi potřeboval vyměnit něco na předku... :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Onboard videa

Příspěvek od Spectral »

Přesně, to byla moje hlavní myšlenka po zhlédnutí toho videa. Kdyby jen trochu dával pozor, mohl té nehodě zabránit.
:ar!
spooon
Pan Řidič
Příspěvky: 248
Registrován: ned 05 led 23:14

Re: Onboard videa

Příspěvek od spooon »

mě přijde že tak 90% podobných auto-kameristů konflikty vyvolává, a i někdy se to posere, jako na videu. Protože plno jejich incidentů normální řidič vidí dávno dopředu a přispůsobí se. A ano, pak třeba řekne že to je kretén a neměl přednost, ale lepší než prudce brzdit/narážet/vyhejbat se.
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Onboard videa

Příspěvek od abgx1 »

Tiez si to hovorim

Tak u 4 z 5 záznamov z nehod podvedome stlacam imaginarnu brzdu pod stolom uz par sekund pred narazom

Teda vacsinou v momente ked kameraman este ide plnou parou vpred
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Onboard videa

Příspěvek od GeneHawkins »

No já žasnu, že někdo tu přednost zprava může zpochybňovat. Když jsem se ptal, tak mě ani ve snu nenapadlo, že tomu ctrlj nerozumí...

Tak ještě jeden příklad. Kdo bude mít podle tebe přednost tady a proč?
Přednost_03.jpg
spooon
Pan Řidič
Příspěvky: 248
Registrován: ned 05 led 23:14

Re: Onboard videa

Příspěvek od spooon »

s tou předností mě to taky udivuje. Zvláště tady, kde bych čekal znalejší.
Hyte
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: úte 14 čer 21:22

Re: Onboard videa

Příspěvek od Hyte »

To mi připomíná situace co vidím na silnicích pořád, kdy nějaký blbec předjíždí bez výkonu a výhledu, v protisměru se objeví auto. Já bych dávno přibrzdil, uhnul ke krajnici, aby mě ten předjíždějící dement netrefil, ale oni naprosto bez reakce pokračují stejnou rychlostí uprostřed pruhu (klidně i na silnici kam se přinejhorším vejdou tři auta) a zřejmě čekají jestli to o pár čísel vyjde nebo ne.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Onboard videa

Příspěvek od Lachende Bestien »

Třeba je 90 % záznamů od profi telefonistů, co se bez svého milovaného mobílku ani nevyserou. :-\

Ovšem ve videu se ukazuje stará známá "klasika", kdy jsou kvanta takyřidičů skálopevně přesvědčena, že při jízdě rovně jsou prostě a jednoduše konstantně na hlavní, i kdyby si nějaké otravné značky zobrazovaly cokoli. Neboli proč sledovat značky, když jedu přece rovně po nekonečné hlavní cestě. Nějakou zprávu od přednosty mám u peachee. (*)

Edit. Někteří psychoušci dokážou i úmyslně najet do protisměru apod. lahůdky viz nedávné video od řB na moto (všudypřítomní duchem nepřítomní telefonisti a občasné vybržďování a "vychovávání" úmyslně pomalou jízdou nejlépe v levém pruhu už prakticky nikoho nepřekvapí). :-h
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Hele, to dělám občas taky, když je doststek místa, abych eventuelně měl kam. Když jedu autem over 2t, tak těmhle pičusům v polorozpadlých vracích, prostě neuhýbám :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět