Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2243
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Já třeba považuju za největší zhovadilost merch. Jako fakt bych si koupil hrníček s dashcam tvůrcem. Jako že si někdo koupí triko? :-D
Ale lidi jsou různý, dopravní podnik zase prodává tričko s tramvají
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2243
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Arkis:
Ta D11 je taky vtip. Přitom když to před dvěma lety nebo kdy Skanska dělala, hájvej měla být tříproudá v každém směru... No a místo tam je, jen místo třetího pruhu tam je šrafování.
Chápeš to?
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 364
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Truck Daškam píše: pát 20 kvě 10:02 Tak třeba já dashcam sleduju. Ne všechno a ne všechny - prostě dle chuti a dle nálady.

Spíš mě jde o to, proč dashcam někdo dělá - já se třeba snažím ukázat něco nového nebo vysvětlit v čem je problém, nebo ukázat že práce řidiče není jen o hnátě na palubce. Proto jsem třeba ukončil vyzývání na fanouškovské záběry. Ale spousty dashcam tvůrců to dělá... vlastně nevím proč, asi s vidinou zisku
Taky sleduju.. a ne zrovna málo :-D

V čem by ti motivaci měla bránit ve zveřejňování diváckých videí nechápu.. víc řidičů = větší šance na zajímavej záběr. Radši 1 svůj a 30 diváckejch záběrů, než jezdit po Práglu, na všechny troubit a v jednom kuse bourat (podobnost s reálnou osobou čistě náhodná).
Truck Daškam píše: pát 20 kvě 10:06 Já třeba považuju za největší zhovadilost merch. Jako fakt bych si koupil hrníček s dashcam tvůrcem. Jako že si někdo koupí triko? :-D
Ale lidi jsou různý, dopravní podnik zase prodává tričko s tramvají
Ty asi ve skříni nemáš moc metalovejch triček, co? :-D
Ferrari by mohlo vyprávět.. víš, že maj víc z prodeje merche, než z prodeje aut? ;)
Někdo na tričku dobrovolně nosí rybu, krokodýla, pruhy nebo kočku, tak proč ne dashcamera?
Hrnek bych si klidně koupil taky, ale ještě sem nenarazil na žádnej originální nebo aspoň hezkej..
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2243
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Co se fanouškovských záběrů týče - sere mě to.
Jako tvůrci mi vadí, že polovina ti pošle záběry o ničem a ty se v tom musíš přehrabovat a odmítat je. Jako divákovi mi vadí, že druhá polovina ten jeden záběr pošle X tvůrcům a já jako divák vidím jeden záběr 5x. Tak to mě taky nebaví.
Ty videa jsou o tom co jsem zažil a viděl já, jak jsem to nebo někdo jinej vyřešil. Taky bych mohl stahovat různá videa, dělat z toho videa a nahrávat to v kompilacích na YT...

A k tomu merchi - v tom je ten rozdíl, já to nedělám pro výdělek. Třeba z reklam jsem si neposlal ještě ani korunu
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Onboard videa

Příspěvek od Arkis »

Srovnávat merch dascamerů s metalovými skupinami nebo dokonce automobilkami je naprostá zhovadilost. Když se řekne na veřejnosti Rammstein nebo Ferrari, tak 90% lidí bude vědět, o koho jde. Když ale půjdeš na ulici s tričkem "troubírenská táborská", tak si o tobě akorát budou myslet, že jsi debil.

Divácké záběry jsou tak trochu bokem. Chápu, že kdyby jsi je neměl, tak vydáváš jedno video za půl roku a tvůj kanál je vlastně zajímavý jen díky nim, ale takhle už to prostě zavání komercí. Nejen styl videa, ale i to, jak to rozesíláš na desítky různých fór, aby jsi měl co největší dosah. Je z tebe kompilační kanál, který generuje videa pro zisky a ne dascamer.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Onboard videa

Příspěvek od ctrl_j »

Arkis píše: sob 21 kvě 11:52 Srovnávat merch dascamerů s metalovými skupinami nebo dokonce automobilkami je naprostá zhovadilost. Když se řekne na veřejnosti Rammstein nebo Ferrari, tak 90% lidí bude vědět, o koho jde. Když ale půjdeš na ulici s tričkem "troubírenská táborská", tak si o tobě akorát budou myslet, že jsi debil.
:D
Arkis píše: sob 21 kvě 11:52 Divácké záběry jsou tak trochu bokem. Chápu, že kdyby jsi je neměl, tak vydáváš jedno video za půl roku a tvůj kanál je vlastně zajímavý jen díky nim, ale takhle už to prostě zavání komercí. Nejen styl videa, ale i to, jak to rozesíláš na desítky různých fór, aby jsi měl co největší dosah. Je z tebe kompilační kanál, který generuje videa pro zisky a ne dascamer.
Touché
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Onboard videa

Příspěvek od mattonecz »

A to pro zisky bude asi taky hodne v uvozovkach :D tech wannabe cz youtuberu je asi milion a jeste maj tyhle idiotsky podobny nazvy. No zadnej me jeste nezaujal. Agresivni ridic s rapidem 66kw trochu nuda. Driv byl treba tv pirati, ten jezdil slusnou kudlu. To bych mel zajimavejsi videa i ja..
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Onboard videa

Příspěvek od mattonecz »

Tvpirati presed na moto a posledni video 3r zpet, takze kdo vi
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Na moto je to hned :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět