Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Nestíhám :-??
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1528
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Onboard videa

Příspěvek od abgx1 »



google preklad z popisu

Kód: Vybrat vše

Nikdy sme sa s touto agresiou na cestách nestretli!
Pre mňa a môjho manžela Grzesiek ... to nebol obyčajný víkend. Rozhodli sme sa stráviť to v Niedzici a tradične trénovať. Počasie a podmienky boli perfektné. V sobotu sme si užili všetko: slnko, pekný tvar, krásny výhľad a spoločný čas. Zastrelili sme v oblasti Łapszanky, Nowa Biały, Krempachu atď. ... až náhle náš veľký deň skončil s mladým vodičom, ktorý nás zasiahol z diaľky na takmer prázdnu cestu (jazdili sme jeden po druhom), pretože pretekal s iným autom. Veľmi nás zdôraznil, pretože bol agresívny. Grześ na neho zakričal, čo robí a začalo to. Vodič sa rozhodol ukázať nám, kto vládne na ceste. Vytlačil Grzesiu z cesty a zrazu zabrzdil pod mojimi kolesami. Podarilo sa mi to odraziť, pretože som si myslel, že s ním mám šancu, iba ak som ho vzal na stranu. Náraz bol taký silný, že som rozdrvil zadnú časť vozidla. Mali sme šťastie, pretože za nami bolo auto s úžasnými ľuďmi, ktorí to všetko zaznamenali a pomohli nám. Priznávam, že neviem, ako sa to stalo, že sme na mieru. Mám vykĺbené rameno. Grześ je zbitý, prilba má zlomenú. Psychicky horšie. Zatiaľ nemyslíme na to, aby sme o tom premýšľali, sme radi, že sme nažive. Tento víkend určite ukázal, aká veľká je agresia voči cyklistom a je to smutné ... Buďte opatrní na cestách!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

já vám tedy nevím, ale nechápu, co se té pumpičce nezdálo - sice to asi nebylo úplně předpisové objíždění, ale odstup se zdá být ok...naopak mám pocit, že pumpičky jely vedle sebe, jak bývá jejich zvykem.
Tím nechci obhajovat jednání toho dementa v autě, ale já se u takovýchto prasáren zaměřuji na příčinu - kdyby pumpička nebyla přetlakovaná, tak drží hubu a nic z toho se nestane. On si ale zřejmě potřeboval ulevit, jak to také často dělají a spustil tím sled dalších událostí.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1936
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Onboard videa

Příspěvek od Lachende Bestien »

K telefonovým feťákům se ani nemá smysl vyjadřovat a s tím nedáváním přednosti jde taky o klasiku ve stylu "jedu rovně, takže jsem přece určitě na hlavní" aneb "proč bych vůbec dával přednost řidiči motorky (o cyklistech ani nemluvě), když si sedím pěkně v bezpečí ve své 1,5-2tunové plechovce". x_x
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1528
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Onboard videa

Příspěvek od abgx1 »

řidičBOB píše:já vám tedy nevím, ale nechápu, co se té pumpičce nezdálo - sice to asi nebylo úplně předpisové objíždění, ale odstup se zdá být ok...naopak mám pocit, že pumpičky jely vedle sebe, jak bývá jejich zvykem.
Tím nechci obhajovat jednání toho dementa v autě, ale já se u takovýchto prasáren zaměřuji na příčinu - kdyby pumpička nebyla přetlakovaná, tak drží hubu a nic z toho se nestane. On si ale zřejmě potřeboval ulevit, jak to také často dělají a spustil tím sled dalších událostí.
o tom nepochybujem, 2pumpicky idu vedla seba, mlady sa "preteka"(nezda sa ze by siel nejak rychlo, ale mozno mal vytoceny motor), celkom v pohode obchadza cyklistov

v tom Grześ usudi ze tak to teda nie, a zacne mu nadavat, mlademu rupnu nervy, skoci na brzdu, a vyjde mu to ovela "lepsie" ako predpokladal... namiesto toho aby ich vystrasil sa pumpicky dolamu

nijak ho neobhajujem, ale nikdy sa nic nedeje bez priciny
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2048
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Onboard videa

Příspěvek od GeneHawkins »

Děláte si prdel? Za to by měl jít ten kretén sedět natvrdo.
Odpovědět