Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2290
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Je to případ od případu.
Pokud je potřeba resuscitace, okamžitě ven a neřeší se nic okolo - důležitý je aby přežil, byť třeba ochrnutej. To samý platí, když je tam nějaké nebezpečí (třeba požár vozidla, převrácení vozidla atd.)

Jinak krční límec je základ
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2290
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Konflikt s koloběžkářem fakt super. Řikám furt, že tyhle koridory chápou cyklisti a koloběžkaři špatně...

Chápeš to?
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2290
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Aneb k čemu všemu může být ulička IZS :-) Osobně mě nejvíc překvapil ten bílej hjundaj - toho asi PČR prostě z nějakého důvodu vytahovala z kolony?

Chápeš to?
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1387
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Onboard videa

Příspěvek od Předseda »



V čase 7:16 docela zajímavá stuace. Oba projeli na červenou a cítím tady velký špatný pro řidiče BMW, který dostane velký hovno od pojišťovny. Protože tohle spoluvina jako prase. Z videa je jasně vidět, že se snažil projet křižovatku na "oranžovou" jak se říká a jak mají někteří v oblibě.
Zajímalo by mě, jak by to policie šetřila / vyšetřila, když by nebyl video záznam.
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne pon 03 dub 17:29, celkem upraveno 1 x.
Důvod: řB: opraven náhled videa
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Onboard videa

Příspěvek od rhinos »

tuhle krizovatku znam a ja bych teda rekl ze to bmw uz jelo hodne na cervenou
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27032
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Hezké video je k tomu. Třeba někteří géniové, co vozí cement přijdou na to, proč nemají stát kamiony vedle sebe...
Ale spíš ne.

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-pol ... e-40427700
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5475
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

Při sledování videa se mi otvírala kudla v kapse, když vidím ty debily, jak stojí bezdůvodně vedle sebe. Mockrát jsem to sledoval v zrcátku, když jsme většinou vzorně stáli na krajích, ale nějaký odbojář to drží statečně uprostřed. Kdyby si aspoň před sebou nechali prostor, aby se v případě potřeby mohli uklidit, ale to né, stojí těsně za sebou, jak mravenci. :ympray:
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1387
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Onboard videa

Příspěvek od Předseda »

rhinost: jj je to tam vidět, že jel taky na červenou. Ale bohatě stačila ta žlutá na kterou měl již stát. Za nim nic nebylo, proč by nestihl zabrzdít. Na ten semafor je vidět z dálky..
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27032
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

M.Z. píše: pon 03 dub 20:38 Při sledování videa se mi otvírala kudla v kapse, když vidím ty debily, jak stojí bezdůvodně vedle sebe. Mockrát jsem to sledoval v zrcátku, když jsme většinou vzorně stáli na krajích, ale nějaký odbojář to drží statečně uprostřed. Kdyby si aspoň před sebou nechali prostor, aby se v případě potřeby mohli uklidit, ale to né, stojí těsně za sebou, jak mravenci. :ympray:
přesně jak říkáš - jeden druhému za prdelí a pak se nehnou ani o centimetr. A to tam jel osobák a RZta. Kdyby tam jeli hasiči, tak jsou komplet v píči.
Neuvěřitelná přehlídka demence.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3968
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Onboard videa

Příspěvek od HondaMan »

Lidi jsou blbí bez ohledu na velikost auta. Minulý týden na D5 jsem viděl zastavit Superba v levém pruhu dálnice (130 --> 0) před RZ. Byl tam sám. Všichni ostatní odbočili do pravého a pokračovali cca 80. RZ zastavila za Superbem, najela do pravého, který následně také zastavil na 0...
2.9T RWD
Odpovědět