Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Už se těším...
Pusť si raději pohádku - to video je označeno od 18+. Takže není pro děcka tvého typu. Běž si namalovat do videa krtečka a nepleť se do věcí, které jsou na tebe moc.
A debily si nech na doma k večeři. Nebo bys mi to chtěl říct do očí?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 365
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

jj, taková odpověď docela sedí k tomu, jak inteligentně se chováš...
Stojím si za tím, že takoví labilní jedinci, kteří neustojí, že na ně někdo ukáže fakáč, na silnici nemaj co dělat.. Moh sis zachovat tvář, kdyby sis šel "popovídat" a pak se vrátil bez toho mlácení do auta, takhle ses akorát předved jakej seš magor..
Říct ti do očí co? Že se chováš jako d3bil? Klidně.. Co mi uděláš? Budeš mi taky hrozit pěstičkou a mlátit do auta? Garantuju ti, že ke mě přijít a mlátit mi do okýnka, tak takhle lehce neodejdeš.. To, že nejezdím jako prase a neukazuju fakáče a nechodím si popovídat ještě neznamená, že sebou nevozím obranný prostředky a nemám subjektivní pocit, žes mi chtěl hodně moc ublížit... Což ve tvým případě by nebylo ani tak moc těžký u soudu dokázat...
Radši infantilní malůvky do videa než se chovat jako kkt...
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Onboard videa

Příspěvek od Lachende Bestien »

@BO
Na jednu stranu se nemýlíte v tom, že se řB nezachoval jako stoprocentně vyrovnaný zenový mistr, na druhou stranu si měl fakující provokatér omezující či ohrožující ostatní účastníky provozu uvědomit, že omezovat a fakovat trénovaného týpka s množstvím testosteronu rozhodně větším než malé se mu může nevyplatit.
Navíc je rozhodně mnohem lepší si frustrace z bezohledného a urážlivého jednání druhých vybíjet na neživých předmětech než na lidech. K čemu by řB bylo, kdyby to šel s kokůtkem verbálně řešit, a ten se zamkl v autě a třeba se mu dál vysmíval a fakoval? Aspoň se trochu uvolnil a zároveň nevznikla žádná škoda. Navíc třeba dělal autoškolu s ruským instruktorem... :p
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 365
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Jo, taky se dokážu naštvat a zanadávat si, když mi někdo udělá prasárnu, ale do těch teda nepočítám to, že to někdo veme na světlech odbočovákem, když je volnej (odjedou ty auta doleva a nic nejede), zvlášť když naproti sou 2 pruhy a neomezí ani neohrozí toho, co taky jede rovně a kterej jen čeká až ti doprava odbočej..
Proto sem psal, že d3bil potkal labilního d3bila.. Když přijížděj na ty světla, tak to vypadá víc na to, že si chladí kelímek s kafem a nebo ruku, než že ukazuje fakáča..
Fakt si nemyslím, že na silnici má co dělat jedinec, kterej není schopnej ustát fakáč za zbytečnou trubku

Kód: Vybrat vše

§ 31 Výstražná znamení
(1) Je-li to nutné k odvrácení hrozícího nebezpečí, dává řidič zvukové výstražné znamení.
No tak ať si to vybíjí na svejch neživejch věcech nebo se de léčit.. A tak nějak nevěřím úplně tomu, že kdyby se ten ve škodovce nezamknul, že by to zůstalo jenom u povídání si... D3bil ve škodovce neudělal zas nic tak strašnýho, aby bylo potřeba na něho vystartovat a mlátit do auta.. To jako, kdyby ho nedejbože ohrozil, tak řB na něj pude s heverem?
Kdyby dělal autoškolu s ruským instruktorem, tak to tím odbočovákem veme taky :-D
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 365
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Myšlenkové stereotypy v praxi: řidič BMW, důchodce na silnici a drzý skútr.
https://www.youtube.com/watch?v=7sjAZdxttn4
Edit: post přesunut za "výměnu" názorů.
Naposledy upravil(a) brnenska.odchytova dne pon 11 kvě 16:31, celkem upraveno 1 x.
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 522
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Onboard videa

Příspěvek od Eda »

Za fakaca taky lezu ven, kdyz je hrdina v aute tak at si to pak obhaji , nikdo netvrdi ze je potreba ho hned sundat ;)

Lidi sou zvykli ze muzou vsechno, obcas nekomu rozkopat babovicky neuskodi
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

brnenska.odchytova píše:jj, taková odpověď docela sedí k tomu, jak inteligentně se chováš...
Stojím si za tím, že takoví labilní jedinci, kteří neustojí, že na ně někdo ukáže fakáč, na silnici nemaj co dělat.. Moh sis zachovat tvář, kdyby sis šel "popovídat" a pak se vrátil bez toho mlácení do auta, takhle ses akorát předved jakej seš magor..
Říct ti do očí co? Že se chováš jako d3bil? Klidně.. Co mi uděláš? Budeš mi taky hrozit pěstičkou a mlátit do auta? Garantuju ti, že ke mě přijít a mlátit mi do okýnka, tak takhle lehce neodejdeš.. To, že nejezdím jako prase a neukazuju fakáče a nechodím si popovídat ještě neznamená, že sebou nevozím obranný prostředky a nemám subjektivní pocit, žes mi chtěl hodně moc ublížit... Což ve tvým případě by nebylo ani tak moc těžký u soudu dokázat...
Radši infantilní malůvky do videa než se chovat jako kkt...
Tak to bys mne potěšil, kdybys na mne vytáhl ty tvé obranné prostředky :))
Jasně - klasický internetový hrdina - nadávat do kokotů a pak se ohánět prostředky a soudy. Říct mi to do očí, ty děcko, tak žereš do konce života brčkem od mekáče a ani žádný soud by ti nepomohl, hrdino.
Napiš mi do SZ a řekni mi do očí, že jsem kokot, ty ubožáku.
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne ned 10 kvě 19:37, celkem upraveno 1 x.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

brnenska.odchytova píše:.... jako, kdyby ho nedejbože ohrozil, tak řB na něj pude s heverem?
Kdyby dělal autoškolu s ruským instruktorem, tak to tím odbočovákem veme taky :-D
Ne, hever opravdu z kufru netahám. Zatím jsem si vystačil vždy s rukami a pouze jednou byl donucen užít silnější kalibr.
Už jsem tady vysvětloval, proč jsem čekal za těmi odbočujícími. Najezdil jsem toho po zpátku víc, než jsi ty najel dopředu, takže chování ostatních docela dobře předvídám a kdybych tam najel, že je objedu, tak mne ten zmrd sundá. Dvě SUV by se tam nevešla zcela určitě.
Nebudu tě přesvědčovat, že tam byl fakáč od zatroubení skoro celou cestu dolů - viděl jsem to já a osádka mého vozu.
Běž si dát dalšího krtečka a poprosit doma, ať ti zapnou wifinku ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Onboard videa

Příspěvek od GeneHawkins »

řidičBOB píše:
brnenska.odchytova píše:jj, taková odpověď docela sedí k tomu, jak inteligentně se chováš...
Stojím si za tím, že takoví labilní jedinci, kteří neustojí, že na ně někdo ukáže fakáč, na silnici nemaj co dělat.. Moh sis zachovat tvář, kdyby sis šel "popovídat" a pak se vrátil bez toho mlácení do auta, takhle ses akorát předved jakej seš magor..
Říct ti do očí co? Že se chováš jako d3bil? Klidně.. Co mi uděláš? Budeš mi taky hrozit pěstičkou a mlátit do auta? Garantuju ti, že ke mě přijít a mlátit mi do okýnka, tak takhle lehce neodejdeš.. To, že nejezdím jako prase a neukazuju fakáče a nechodím si popovídat ještě neznamená, že sebou nevozím obranný prostředky a nemám subjektivní pocit, žes mi chtěl hodně moc ublížit... Což ve tvým případě by nebylo ani tak moc těžký u soudu dokázat...
Radši infantilní malůvky do videa než se chovat jako kkt...
Tak to bys mne potěšil, kdybys na mne vytáhl ty tvé obranné prostředky :))
Jasně - klasický internetový hrdina - nadávat do kokotů a pak se ohánět prostředky a soudy. Říct mi to do očí, ty děcko, tak žereš do konce života brčkem od mekáče a ani žádný soud by ti nepomohl, hrdino.
Napiš mi do SZ a řekni mi do očí, že jsem kokot, ty ubožáku.
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 365
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

řidičBOB píše:Tak to bys mne potěšil, kdybys na mne vytáhl ty tvé obranné prostředky :))
Jasně - klasický internetový hrdina - nadávat do kokotů a pak se ohánět prostředky a soudy. Říct mi to do očí, ty děcko, tak žereš do konce života brčkem od mekáče a ani žádný soud by ti nepomohl, hrdino.
Napiš mi do SZ a řekni mi do očí, že jsem kokot, ty ubožáku.
Řek bych, že bysme nebyli rád ani jeden.. ale jak myslíš..
Jasně - já su klasickej internetovej hrdina, ale ty seš klasickej tupej omezenec, co umí akorát nadávat a mlátit..
Nikdo se soudem neohání, jenom sem poznamenal, že když na mě pude takováhle pleška, tak se jenom rukama bránit fakt nebudu..
To, že nemám potřebu každýho hned mlátit ještě neznamená, že to neumím..
Nepotřebuju ti psát sz ani říkat, že seš kkt - to si myslím, žes v pohodě dokázal svým chováním a jednáním sám..
řidičBOB píše:Ne, hever opravdu z kufru netahám. Zatím jsem si vystačil vždy s rukami a pouze jednou byl donucen užít silnější kalibr.
Už jsem tady vysvětloval, proč jsem čekal za těmi odbočujícími. Najezdil jsem toho po zpátku víc, než jsi ty najel dopředu, takže chování ostatních docela dobře předvídám a kdybych tam najel, že je objedu, tak mne ten zmrd sundá. Dvě SUV by se tam nevešla zcela určitě.
Nebudu tě přesvědčovat, že tam byl fakáč od zatroubení skoro celou cestu dolů - viděl jsem to já a osádka mého vozu.
Běž si dát dalšího krtečka a poprosit doma, ať ti zapnou wifinku ;-)
Tak hádal sem, žes tam čekal, protože občas respektuješ pravidla provozu..
Další typickej argument - mám toho naježděno víc než ty, tak řídím nejlíp :-D akorát volno v tom pruhu je od 0:08s (s trochou snahy by ses protáhl aji dřív) a míjíte se v 0:15 takže zas až takovej čupr odhad mít nebudeš... a kdybys chtěl, tak už seš dávno pryč.. nebudu spekulovat o tom, jestli se tě dotklo, že si tvoje mocný suv někdo dovolil předjet nebo ta ruka z okýnka.. Ale ta tvoje reakce normální prostě není..
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Odpovědět