Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Onboard videa

Příspěvek od mattonecz »

to jo ale na tom skutru to je jeste snazsi pac se vsude vejdes. tzn cyklopruhy, predjizdeni z prava kde to nema byt atp. ja to treba delam, ale jen kdyz auta stoji, jinak se snazim zasadne zleva.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

To mi povídej...navíc ten vystrčenej boxer není úplně friendly na proplétání se pražskou dopravou. Zlatá Vespa :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Onboard videa

Příspěvek od mattonecz »

jj, tata to ma a to je teda dost siroky. neco za neco :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Onboard videa

Příspěvek od Lachende Bestien »

Mě spíše poněkud zaráží, jak realizovaný a sebejistý jedinec jako vy častuje ostatní na potkání genitálama při svém nutkání ostatní dospělé neznámé řidiče "vychovávat". Pokud cítím nad většinou ostatních lidí fyzickou a mentální převahu, je určitě užitečnější se k nim chovat slušně a benevolentně, když už jsou tak tělesně/duševně oslabení. Posílit je svou vyrovnaností plynoucí z vnitřní síly.
A pokud vás při předjíždění ten telefonista omezil a potřeboval jste mu to slovně sdělit, v klidu říct "zdar, jezdí se u pravého okraje a za jízdy se netelefonuje".
Nazývat druhého hned čurákem, když vás o pár sekund zdrží není zrovna znakem vyrovnanosti.
Samozřejmě chápu, že motorka člověku umožňuje předjíždět ostatní i v jejich pruhu, ale zase nelze očekávat od každého řidiče, že bude celou dobu hypnotizovat zrcátko, jestli mu tam zrovna nevjíždí nějaký motorkář.

Jo a závist pociťuje prakticky každý a kdo tvrdí opak, závidí zpravidla nejvíce. Stejně tak každý máme nějaké mindráky.
Udělalo by vám radost, kdybych vám tu napsal, jak ukrutné mindráky mám z vaší osoby a jak vám závidím vaše peníze/zdraví/tělo/dům/auta...? :ymdaydream:

Jinak přeju hodně pokud možno zábavných a bezpečných km na motorce. :-h
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Onboard videa

Příspěvek od honziss »

Ja motorkare poustim jak to jde. Vlevo, vpravo, na dalnici, v tunelu, ve meste, naznacim jim blinkrem, udelam misto, nemam s tim problem. Samozrejme clovek neuhlida 100% z nich, obcas je potreba se koukat pred sebe. A popravde, kdyby me nakej z nich zacal vychovavat kvuli tomu ze nejedu uplne pri pravym kraji protoze jsem si ho zrovna nevsimnul, tak si o nem nebudu myslet nic peknyho (slusne receno).
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Onboard videa

Příspěvek od mattonecz »

Tak on ho prudil kvuli telefonu a ne ze neuhnul tipuju. Ten curak tam byl mozna trochu navic, ale tak clovek ma treba blbou naladu a je to hned :D Ja se casto sam pristihnu ze sem zbytecne vulgarni a snazim se to nedelat, ale je to tezky :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Přesně tak - čurák nebyl proto, že by jel na středové čáře nebo že by držel tlf v ruce. Ten tam byl až jako odpověď na jeho reakci k mé výtce ohledně čumění do tlf a která na kameře není slyšet, protože měl zavřené okno...ale já jí slyšel. Já se chovám k lidem slušně, pokud se chovají oni slušně k mé osobě. Pokud někdo reaguje stylem "aby ses neposral", tak nemám sebemenší důvod, být na něj milý nebo slušný.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Onboard videa

Příspěvek od GeneHawkins »

rhinos píše:až na to že tys mu tam jel zcela úmyslně abys ho vychovával.
Přesně tak. To by koukal, kdyby dojel na druhý konec a tam zjistil, že je to zablokovaný, co?
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Onboard videa

Příspěvek od ctrl_j »

Aha, uz chapu proc rada tech dementu couvala na te dalnici na sjezd. Dojeli na konec fronty a zjistili ze je to zablokovany.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Onboard videa

Příspěvek od mattonecz »

Fascinující kolik lidí má kecy na mě a nevadí jim porušování jednosměrky :-D asi super řídiči
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Odpovědět