Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Onboard videa

Příspěvek od Arkis »

Tak nějak jsem si myslel, že ho najdou skrz ten merch. Jo, to je publicita, o kterou rozhodně nestál.
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Onboard videa

Příspěvek od abgx1 »

Njn, keby merch nebonzol jeho meno, tak to mohla byt luxusna reklama v TV zadarmo :D
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Mě na tý reportáži přišlo vtipný, jaký situace tam rozebíraj. Průjezd pumpou, minutí při předjíždění... Jako ty vole ani bych se nemusel snažit, abych tam našel daleko "průserovější" záběry
Chápeš to?
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 364
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Truck Daškam píše: stř 21 zář 22:22 Mě na tý reportáži přišlo vtipný, jaký situace tam rozebíraj. Průjezd pumpou, minutí při předjíždění... Jako ty vole ani bych se nemusel snažit, abych tam našel daleko "průserovější" záběry
Výjimečně s tebou musím fakt souhlasit... AR dělal spoustu prasáren, některý ty videa byly už přes čáru, včetně nehody při předjíždění (ťuknutí zrcátek, kdy jeho levý se sklopilo) a ujetí.
Kdyby se trochu víc snažili, najdou lepší prasárny.. na druhou stranu, koho by bavilo si pouštět 150x10min a hledat větší prasárničky...
Tu žiravinu na cyklisty - tam sem předpokládal, že to bylo nafejkovaný.. (na druhou stranu nějakej jedinec ho mohl napodobit a myslet si, jakej je to borec.)
Je trochu blbý, když z tebe udělaj exemplární příklad... Na druhou stranu by to mohlo bejt poučení pro Žižkováqa, Rudmagorka, Párka a jim podobný individua, že všechno může mít následky... a že jezdit jako retard a dávat si to na internet může mít dohru... i když na tebe bude pčr krátká.. novináři dosáhnou...
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Onboard videa

Příspěvek od mattonecz »

To je hroznej sasek. Klasickej zavodnik v rapidu
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Výjimečně s tebou musím fakt souhlasit... AR dělal spoustu prasáren, některý ty videa byly už přes čáru, včetně nehody při předjíždění (ťuknutí zrcátek, kdy jeho levý se sklopilo) a ujetí.
Dělal mraky věcí, co byly fakt přes čáru (někdy i přes dvě :-D ), taky jsem mu to leckdy i napsal. Ale nedá se mu odepřít, že z většiny to v ruce prostě měl (má, on neumřel a bude jezdit furt stejně).

S tou žíravinou nevím - ale vzhledem k tomu jak to blemcá na auto, to bude fejk pro lajky. Ale ČT se to hodilo

Já rád nejsem - ale je pravda, že na druhou stránku je to prostě dobře, že mu byl utnut tipec. Nejhorší na tom všem bylo, že stupidní fanoušci (bez zkušeností co má on) se ho snažilo napodobit
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

To je hroznej sasek. Klasickej zavodnik v rapidu
Já mám rád závodníky, co tě umí předjet na rovince. Ale první zatáčka a zdržujou - a to je úplně jedno, v čem sedí. Třeba oblíbenej úsek od Psár do Jílového - na rovince všichni machři, a pak v těch zatáčkách mě zdržujou.
To samý dálnice - 150, ale v exitu kterej se dá projet v 80 jedou 50.

Což nebyl případ AŘ - ten by mi tam ujel i na šlapadle :-D
Chápeš to?
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Onboard videa

Příspěvek od petr_riha »

Truck Daškam píše: stř 21 zář 22:22 Mě na tý reportáži přišlo vtipný, jaký situace tam rozebíraj. Průjezd pumpou, minutí při předjíždění... Jako ty vole ani bych se nemusel snažit, abych tam našel daleko "průserovější" záběry
Ano, předjíždění v zákazu, zabití motorkáře v odstavném pruhu. My víme.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Onboard videa

Příspěvek od petr_riha »

brnenska.odchytova píše: čtv 22 zář 03:11
AR dělal spoustu prasáren, některý ty videa byly už přes čáru, včetně nehody při předjíždění (ťuknutí zrcátek, kdy jeho levý se sklopilo) a ujetí.
Kdyby se trochu víc snažili, najdou lepší prasárny.. na druhou stranu, koho by bavilo si pouštět 150x10min a hledat větší prasárničky...
Tu žiravinu na cyklisty - tam sem předpokládal, že to bylo nafejkovaný.. (na druhou stranu nějakej jedinec ho mohl napodobit a myslet si, jakej je to borec.)
Je trochu blbý, když z tebe udělaj exemplární příklad... Na druhou stranu by to mohlo bejt poučení pro Žižkováqa, Rudmagorka, Párka a jim podobný individua, že všechno může mít následky... a že jezdit jako retard a dávat si to na internet může mít dohru... i když na tebe bude pčr krátká.. novináři dosáhnou...
Jsou věci, které nejsou trestatelné expost (dopravní přestupky), ale karma si tě najde jindy a jinak. Tohle je krásný případ, jen on si musí zodpvoědět, jestli to za pár desítek/možná jednotek stovek tisíc stálo. Asi jo. Další takový, říkal si pan Pán, na Youtube a svojí nepolapitelnost, také dojel.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Ano, předjíždění v zákazu, zabití motorkáře v odstavném pruhu. My víme.
Třeba předjíždění kolony v obci přes přechod, těsné řazení před auto v rychlosti, jízda uličkou IZS a mohl bych pokračovat. Odstavným pruhem jen tak nikdo nejezdí - to dělaj jen převozové sanitky a dementi
Chápeš to?
Odpovědět