Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2247
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Váš názor?
Pochopení mám, veze lidi.. Ale chce to udělat maximálně ohleduplně a ne, že zazdí úplně všechny.
Nebo to vidíte jinak?

Chápeš to?
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Onboard videa

Příspěvek od GeneHawkins »

Tvl aby ses neposral...
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2247
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Tvl aby ses neposral...
Zaprvé nejde ani zdaleka jen o mě, ale tobě přijde v pohodě zablokovat dva pruhy, aby se dostal do třetího? Mě teda rozhodně ne
Chápeš to?
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Onboard videa

Příspěvek od GeneHawkins »

A když tam seberou jeden pruh pro MHD a udělají extra semafor pro odbočení MHD, tak budeš spokojenější?
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Onboard videa

Příspěvek od rhinos »

Truck Daškam píše: sob 25 bře 10:11
Tvl aby ses neposral...
Zaprvé nejde ani zdaleka jen o mě, ale tobě přijde v pohodě zablokovat dva pruhy, aby se dostal do třetího? Mě teda rozhodně ne
Řeší někdo kdo porušuje každou chvíli něco , protože to tam ten ouřada blbě označil značkama😂
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5445
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

Měl to autobusák v paži, stejně jako spousta truckerů. Samozřejmě to mohl udělat lépe, ale to by musel použít tu šišku co má na krku.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Klasická zhovadilost řidiče MHD. Ale zkus se mu ty postavit do jízdního pruhu... Osobně je nepouštím.
Na druhou stranu - ty jezdíš po JS taky v zákazu, protože přece nebudeš čekat mezi kamiony.
Tak se nediv, žes potkal podobného mozkového atleta.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2247
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

A když tam seberou jeden pruh pro MHD a udělají extra semafor pro odbočení MHD, tak budeš spokojenější?
Chtělo by to číst co píšu. Ačkoliv je celej ten manévr špatně, mám pro to pochopení - přesně to napsal M.Z:
Měl to autobusák v paži, stejně jako spousta truckerů. Samozřejmě to mohl udělat lépe, ale to by musel použít tu šišku co má na krku.
Řeší někdo kdo porušuje každou chvíli něco , protože to tam ten ouřada blbě označil značkama😂
Odjakživa rozlišuju mezi přestupkem bez omezení někoho a přestupkem s následky. Ten první případ mi nevadí a at si každej dělá co chce. Ten druhý případ mi pochopitelně vadí a sám to nepraktikuju.
Na druhou stranu - ty jezdíš po JS taky v zákazu, protože přece nebudeš čekat mezi kamiony.
Viz výše: Ano, pochopení proto mám - nedělá to bezdůvodně. Ale může to udělat tak, aby ostatní mohli jet a ne, že to zavře celý. Jeho kolegové to zvládaj, takže vím že to jde
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Když započneš konání přestupkového jednání v momentě, kdy nikoho neomezuješ ještě neznamená, že to tak bude po celou dobu jeho trvání.
Krom toho je to velmi svérázný výklad zákona.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2247
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Když započneš konání přestupkového jednání v momentě, kdy nikoho neomezuješ ještě neznamená, že to tak bude po celou dobu jeho trvání.
No jistě - a dle toho se rozhodnu, jestli přestupek spáchám nebo ne.
Třeba v době nějaké opravy/úpravy je kvůli zachování plynulosti provozu třeba zákaz odbočení doleva - no a když za mnou nic nejede a ani v protisměru, klidně odbočím.

To je to samý, že je mi v zásadě úplně u prdele, že cyklisti jezdí na červenou. Když to není dement a křižovatka není sama o sobě frekventovaná nebo nepřehledná - klidně at si jede, fakt je mi to jedno
Chápeš to?
Odpovědět