Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

abgx1 píše: stř 10 kvě 19:44
řidičBOB píše: stř 10 kvě 17:34 Aha, takže má zákon řešit možnosti s pravděpodobností 1:milon?
Uplne by to stacilo vyriesit ako v pripade svetiel. Ak prestali svietit pocas jazdy tak si nic neporusil a nevedel si o tom tak si nic neporusil.
Tak jasně - všem přestaly svítit behom jazdy :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1756
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Onboard videa

Příspěvek od petr_riha »

Tak tak, nejlepší jsou auta, kterým počas jízdy přestalo svítit vše, kromě pravého obrysového světla. A že jsem takové borce už viděl.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1533
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Onboard videa

Příspěvek od abgx1 »

řidičBOB píše: čtv 11 kvě 12:52 Tak jasně - všem přestaly svítit behom jazdy :))
Kiez by.

Znalost zakona je u vacsiny vodicov dost biedna. Nejeden semir to s radostou vyuzije. Potom vznikaju blokove pokuty za prebliknutie brzdovych svetiel(zle kostrenie), pokuty za neprisposobenie jazdy svojim schopnostiam(jemne hodenie zadkom na vyjazde z kruhacu), pokuty za autolekarnicku po dobe expieracie a podobne smakocinky.
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1756
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Onboard videa

Příspěvek od petr_riha »

abgx1 píše: čtv 11 kvě 13:40 pokuty za prebliknutie brzdovych svetiel(zle kostrenie)
Takže auto, kterému nefungují správně brzdová světla, je dle tebe v pořádku?
abgx1 píše: čtv 11 kvě 13:40 za neprisposobenie jazdy svojim schopnostiam(jemne hodenie zadkom na vyjazde z kruhacu)
Takovou pokutu bych rád viděl, nevymýšlej pohádky.
abgx1 píše: čtv 11 kvě 13:40 za autolekarnicku po dobe expieracie a podobne smakocinky.
Ano, lékarnička se pokutuje, tedy dle litery zákona. Za posledních 17 let mě stavěli policajti xkrát (ať už preventivně, nebo kvůli přestupku) a nikdo z nich lékarničku vidět nechtěl. Navíc mám pocit, že pokud není lékarnička otevřená, její expirace se posouvá. Co tam máš dál?
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1533
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Onboard videa

Příspěvek od abgx1 »

petr_riha píše: čtv 11 kvě 14:35 Takže auto, kterému nefungují správně brzdová světla, je dle tebe v pořádku?
Nikdy som nepisal ze to je v poriadku. Vporiadku nie je nasit za to niekomu pokutu ked na to jednoznacne prisiel az pocas jazdy a minimalne na slovensku tym padom nic neporusil. A uz vobec nie je vporiadku takuto pokutu zaplatit.
petr_riha píše: čtv 11 kvě 14:35 Takovou pokutu bych rád viděl, nevymýšlej pohádky.
Dobre peter.
petr_riha píše: čtv 11 kvě 14:35 Ano, lékarnička se pokutuje, tedy dle litery zákona. Za posledních 17 let mě stavěli policajti xkrát (ať už preventivně, nebo kvůli přestupku) a nikdo z nich lékarničku vidět nechtěl. Navíc mám pocit, že pokud není lékarnička otevřená, její expirace se posouvá. Co tam máš dál?
Neviem ako u vas, ale u nas uz nejaky ten rok plati to ze ked je lekarnicka nepouzita, tak je platna aj po dobe expiracie. Malo kto o tom vie. Pokutuje sa za to veselo dalej.


Vsetko pokuty vo vyske do 30€. Pri vsetkych zaznelo "hadat sa mi kvoli 20e nechcelo, ponahlal som sa"
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Hrozné kraviny píšeš. Ani se mi na to nechce reagovat...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1533
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Onboard videa

Příspěvek od abgx1 »

Kraviny ktore napisal sam zivot.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2302
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Dyt tam nejsou kamiony, jak se to mohlo stát? :-))
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No tak na ty se mi vybila baterka. To víš, že byly v prostředním, aniž by byl pravý ucpaný... Lopaty nikdy nezklamou.
Btw: když je někdo plytkého rozumu, je jedno, co řídí. Akorát v těch kamionech jsou víc vidět a ta skupina je v absolutní hodnotě, početnější ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět