Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

petr_riha píše: pát 03 čer 13:53 Ne, vážně. Pokud tam jsou stavební parcely, územní plán počítá s výstavbou a někdo v době, kdy stavěli ostatní stavět nechtěl (nebo nemohl, z jakéhokoliv důvodu), co má podle tebe dělat? Přepíšeme mu tu stavební parcelu na louku? Nebo má vozit písek na stavbu na kolečku?
Nikoli - stačilo by zajít na obec, vyřídit si povolení pro ten zákaz vjezdu a v případě, že poškodí pozemní komunikaci, dát jí do původního stavu. Easy.
Ale dneska je přece ta demokracie...mohu si dělat, co chci. Že tím ničím majetek jiných, je mi u prdele, ne? Přece to nebudu vozit na kolečku nebo respektovat nějaké zákazy... Hlásím, že tomuhle přístupu nerozumím a nerozuměl bys mu taky, kdyby se týkal tebe a tvého majetku.
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne pát 03 čer 14:07, celkem upraveno 1 x.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2302
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Pochopitelně, že popeláři tam jen projedou - nerejdujou tam, nezajíždí na pozemek a tak je to úplně jiný. Leč furt se bavíme o tom, že je tam zákaz nad 6t - který jak ty říkáš schválilo nějaký kolečko a my o tom nerozhodujeme.
Takže žádný takový - nos si odpadky pěkně ke značce. A až ti něco povezou, nech si to složit u značky a domů si to odtáhni jak chceš - protože je tam zákaz nad 6t a ty nemůžeš rozhodnout o tom, kdo tam může a kdo ne
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Popeláři mají za oknem výjimku - jsou totiž dopravní obsluha. Ale to ty jistě víš...i když seš jenom lopata.
EDIT: jo, a ta hasičská cisterna má výstražná světla modré barvy - také jistě víš, jaký to má vztah k dopravnímu značení.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2302
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Popeláři mít vyjímku nemusí, protože zákaz se jich netýká díky oranžovým majákům, což jak jistě taky víš.
Jak vyjímka (majáky) ovlivnǔje neničení silnice - vážně nevím. Jednou se tam silnice ničí vozidly nad 6t, tak se prostě ničí bez ohledu na to, kdo, kam a proč jede

Jinak mimochodem díky změně, do spousty míst nesmí ani dodávka PPL - protože je to nákladní vozidlo a B4 platí pro všechny nákladní vozidla, i do 3,5t Ale schválilo to schvalovací kolečko, tak je to dle tebe v pořádku.
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Nemusí, ale mají ji.
Jak ovlivňuje dopravní obsluha ničení silnice, jsem se snažil popsat výše. Asi zbytečně. Ale co už.
Ano - platilo to i pro vozidla M1, která měla odpočet DPH a přepážku. Neřekl jsem, že to je v pořádku. Řekl jsem, že není v mé a ani ve tvé kompetenci si vybírat, která ustanovení zákona se mi zdají nesmyslné a proto je nebudu dodržovat a to bez ohledu na ostatní. A to je podstatný rozdíl.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2302
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Kdo to nezažil, nezná.
Problematika B4 je v tom, že se instalují bez rozmyslu - každej za tím vidí totiž zákaz kamionů, ale o tom B4 fakt není, a z 90% nikdo nechce přestupce trestat - ani MP, ani PČR a ani nikdo ze samosprávy. Protože ví, že tam dotyčný jede a je to v pohodě.
Já každý den poruším B4 několikrát - a nikoliv kvůli průjezdu, ale protože tam skutečně jedu.

Udala mě paní v Říčanech (stavěl její soused, což se neodpouští), MP mě pozdravila, konstatovala že paní je kráva a jelo se dál. Ptali se teda po vyjímce, tak jsem jim ironicky řekl, že bych se pro ní stavil - ale na úřadě už nejsou a na náměstí stejně nesmím zajet.

To samý PČR na jižní spojce - mě ani nestaví, chytaj jenom kamiony, byť zákaz je nad 12t, ne nad 12m.


Třeba v takové Plzni to jde bez B4 - můžu jet bez problému kam potřebuju kudy chci. Vím o dvou B4, obě dvě opodstatněné (daj se krásně objet po hlavním tahu). Jenom Praha a celkově středočeskej kraj - ty snad značkařská firma platí za odběr B4.
Tuhle bylo omezení u Čestlic u Hornbachu (jednosměrka) - a objíždka vedla přes B4. Ani PČR, ani MP Nupaky mi nebyla schoná říct, kudy se mám dostat ze skladové oblasti.
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Přesně - rozhodují a instalují to pitomci. Jenom lopata s pískem umí posoudit, co je správné a co bude dodržovat a co ne! AMEN!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2302
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Ono na tom není nic k souzení - on se nikdo netají tím (a je to oficiální odůvodnění), aby dotčeným místem nejezdila nákladní doprava
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

…stejně, jako aby se v dotčeném místě jenom jedním směrem, nepředjíždělo se, netroubilo se, neparkovalo se… Co si ti idioti na úřadech vůbec myslí?!
Přitom stačí jeden řidič Tatry s pískem, co by to všem vysvětlil, jako to dělají na hovno.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2302
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Ty máš nějakou špatnou vlastnost, že furt mícháš jabka s hruškama.... Ale to je pořád s tebou - já celou dobu o voze, a ty přijdeš a píšeš o koze.

Ale jinak jo, máš pravdu - na naší MČ jsem podal návrh na řešení parkování u nás v ulici, aby se zvýšil počet míst k stání a zároven byla zachována průjezdnost 3m šířky.
No nic, hasiči sem prostě nezajedou a hotovo - protože na radnici sedí odborník, který bude tvdit že jo
Chápeš to?
Odpovědět