Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Onboard videa

Příspěvek od Lachende Bestien »

Ad předchozí mix - na konci ten lidový vůz pro golfisty se skoro vyrovnal mému dnešnímu zážitku se starou Tatrou naloženou balvany, která se přede mnou rozjížděla na křižovatce a z KOMÍNA vypouštěla vydatně koncentrované temné oblaka jedu; dal jsem jí aspoň dvousetmetrový náskok a pořádně si pro relaxaci zvýšeným hlasem zapičoval. (%)
Když se něco podobného line i z komína malého osobního dýzlového vocpodáku, můžeme jen s úsměvem konstatovat, jak báječně účinné a celospolečensky přínosné jsou tzv. STK. Efektivita a nepodplatitelnost českých státních zaměstnanců je přímo ukázková. :x

Povýšený fricek?(mohl to být originál český retardér s deutsche značkou) by za úmyslné brzdění v levém pruhu dálnice - omezení na druhou - zasloužil nadstandardní verzi pěstní masáže mimických svalů zakončenou brankářským výkopem do zevního genitálu.

Na druhou stranu se podobnému jednání nelze až tak divit, když si hlavně v posledních letech udělali z výběru vysokých pokut za "zabijáckou" rychlost z daní placení státní zaměstnanci s firmami svých známých výnosný byznys. Pak leckterého retarda klidně napadne - "na ja, ktiš jela félmi pomálu, nedostala pokuta, natýrlich" *-:)

Ale bažant to vypadá stihl snad včas; pravda mimo přechod, kriminálník jeden..
Kéž by podobnou rychlostí byli nadány mnohé chodcovské lemry přecházející silnici mimo přechody (starší lidi s pohybovými problémy/holemi nepočítaje, ale ti většinou využijí přechody, tedy nemají-li sebevražedné tendence).
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

jj - žádnému zvířeti nebylo ublíženo :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Onboard videa

Příspěvek od honziss »

Je potreba si uvedomit, ze v nemecku zije cca stejna koncentrace hlupaku jako kdekoliv jinde na svete. Kdyz se k tomu prida pocit nadrazenosti a nesmrtelnosti pri cestach na vychod, tak tohle je vysledek.

Me se nedavno stalo uplne to stejny, AT spz mi to narvala z pripojovaku mezi kamionama az do levyho, videl jsem ho na posledni chvili a i pres to ze jsem jel relativne pomalu, tak mi to s full brzdama vyslo tak 2m za jeho naraznik. Neblikal jsem, netroubil jsem a ten debil mi tam stejne hodil brzdu na 1s.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3205
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Onboard videa

Příspěvek od mattonecz »

uplne to samy sem mel ted na spojce, vjel mi tam kkt a kdyz sem zatroubil tak me vybrzdil. jak to nemam rad tak sem si ho objel a zaslap mu to taky akorat trochu vic. starej kokot v tom sedel, fakt nepochopim.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Onboard videa

Příspěvek od honziss »

Si vzdycky rikam, ze na kazdou svini se vari voda - v tomto pripade rozjeta rumunska dodavka bez brzd s ridicem koukajicim jinam :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Onboard videa

Příspěvek od HondaMan »

mattonecz píše:uplne to samy sem mel ted na spojce
honziss píše:AT spz mi to narvala z pripojovaku mezi kamionama az do levyho, videl jsem ho na posledni chvili a i pres to ze jsem jel relativne pomalu, tak mi to s full brzdama vyslo tak 2m za jeho naraznik. Neblikal jsem, netroubil jsem a ten debil mi tam stejne hodil brzdu na 1s.
mattonecz píše:vjel mi tam kkt a kdyz sem zatroubil tak me vybrzdil. jak to nemam rad tak sem si ho objel a zaslap mu to taky akorat trochu vic. starej kokot v tom sedel, fakt nepochopim.
Já tam teda drobný rozdíl vidím ;;) honziss :ymapplause:
2.9T RWD
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Onboard videa

Příspěvek od vonkreuz »

U AT značek, se často jedná o pšonky, kteří makaj v Rakousku. Podle rakouských zákonu, pokud tam bydlíš déle jak 1/2 roku a používáš auta, tak ho musíš přihlásit na AT značky. Největší koncentrace, aspoň u nás, je jich v pátek a v neděli odpoledne.
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Onboard videa

Příspěvek od honziss »

vonkreuz píše:U AT značek, se často jedná o pšonky, kteří makaj v Rakousku. Podle rakouských zákonu, pokud tam bydlíš déle jak 1/2 roku a používáš auta, tak ho musíš přihlásit na AT značky. Největší koncentrace, aspoň u nás, je jich v pátek a v neděli odpoledne.
Chapu, ale tohle nebyl ten pripad. Pri predjizdeni jsme si vymenili zabijacky pohledy jak v americkym westernu a byl to normalne tata s rodinou.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Onboard videa

Příspěvek od rhinos »

to tu bylo taky...ten kripl jak vybrzdoval na D1.
Vcera jsem videl druhy dil a ridicem byl nejakej dedek z Prahy
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět