Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

MZ: těch, co si to v levém valí kolem kila, potkávám poslední dobou až nebezpečně moc.
Ještě rozhazují pacičkami, že co se mi nelíbí, když se po předjetí nezařadí (jako na videu) a jedou si to stejnou rychlostí v levém, aniž by pustili legálně rychleji jedoucí.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Onboard videa

Příspěvek od HondaMan »

řidičBOB píše: sob 23 dub 11:02Ad nezkušenost: opravdu mám pochybnosti o zkušenostech řidičů kamionů, které potkávám velmi často…vyskočí z toho tak klučina kolem 20ti.
Pod oknem v práci se mi každý den otočí okolo stovky řidičů. Když vynechám stěhováky, kteří mimochodem řídí, tak pozoruji opačný problém. Řidiči neustále stárnou. Možná nejvíce je to patrné na MKD. Na západě je podíl mladých 0. U nás je to jen o trochu lepší a ani v PL/RO/BG se jim nedaří shánět moc řidičů pod 40. Výjimkou je pure balkan/UA/BY.. Tam je stále atraktivní se podívat na západ...

Stárnoucí řidiči jsou mocně diskutovaný problém. Mladé lidi to neláká. Budoucnost dopravy je na prd, společenský statut na úrovni metaře, všude buzerace, hora odpovědnosti... Jedinou výhodou jsou peníze, které v MKD jsou nad průměrem. Pokud ale započítáš veškerý čas spojený s prací, tak se sotva podívají na minimální hodinovou mzdu.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2293
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

HondaMan:
Je to jak píšeš. A ono to obnáší i nemalé vstupní výdaje, které se nikomu nechce platit ze svého. Sice někde se dá domluvit a upsat se - jenže upiš se firmě kterou nejen neznáš, ale ve finále nevíš zda to chceš dělat a zda ti to půjde.
Spousty řidičů dnes je díky povinné vojenské službě, kde si C udělali

Třeba u mě...
Že je to časově náročná práce - budiž. Stejně většinu dne stojím a koukám na filmy, není to že bych musel celej den dělat činnost jako u pásu.
Že zdaleka všude nemám letiště a musím si nějak poradit - budíž, beru to jako výzvu.
Ale co mě fakt sere, jsou ty debilní kecy od lidí, co maj problém zaparkovat Fabii u Lidlu do chlívku a ty věčné zákazy a přikázání, co musím dodržovat, ačkoliv to nemá opodstatnění (viz třeba výše řešený zákaz předjíždění).
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

jistě - řidič písku si řekne, že to nemá opodstatnění, tak to nedodržuje! No paráda!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2293
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Jaký je prosím opodstatnění pro zákaz předjíždění na prázdné dálnici...?
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

To se ptej tam, odkud ten zákaz přišel.
Ale tvojí logikou se pak můžeme ptát: jaké opodstatnění má červená na semaforu, když na ní (zrovna) není žádné jiné auto?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2293
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Ptát se na to nepotřebuju, já to vím.
Ano, proč svítí červená na semaforu tam, kde nikdo není taky nechápu - semafory se daj prostě vypínat.
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Protože to, že tam zrovna nic nejede neznamená, že to tak nebude za 5; 7; 10 minut… Ale rozumím, že to nechápeš. Jak jsem už psal x krát - jinak bys nevozil písek.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2293
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

A když tam pojede auto - tak je problém se snad řídit platným značením, určujícím přednost...?
To není důvod, aby tam každej kdo přijede tam zastavoval jak trotl

Tuplem, když na těch křižovatkách ještě před deseti lety žádnej semafor nebyl či se normálně vypínal a normálně se žilo.
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Přesně! Před 10ti lety byl naprosto stejný provoz i počet aut.
Někdy si říkám, jestli si děláš prdel nebo seš fakt tak blbej?!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět