Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5477
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

Ten vrak na konci, má snad místo světel lucerničky včelích medvídků... vždyť mu to svítí tak 10m před auto.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 373
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

bojler píše:To predjizdeni kamionu bylo tezce nezvladnute.
taky proto došlo k zařazení zpátky, kamioňák přibrzdil, tak to vypadá horší..
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Onboard videa

Příspěvek od janjan »

světla slušný, o tom žádná...
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: Onboard videa

Příspěvek od Duke_Luke »

no co sa tyka brzdenia obiehaneho vozidla, raz som si svoje zazil. Obiehal som par aut a videl som, ze uz nebudem stihat dalsie a bol som paralelne s vozidlom obiehanym. A zacinam brzdit a to tupelo tiez, pozeram,ze co robis, tak som dupol na brzdu viac a on tiez. Nakoniec to skoncilo, ze zo 100 sme to dali na 50-60, potom sa uz on spamatal a pridal a ja to zbrzdil este na takych 40kmh. Potom pustil vystrazne, ze sorry. toto nepochopim. obiehany vodic nema menit rychlost jazdy. Ale to plati aj nie len nezvysovanim, ale ani prudkym neznizovanim. Inak tomu,co obieha do rovnice vojde nahodna premenna a to moze skoncit dost zle.
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Onboard videa

Příspěvek od EL_XEL »

Duke_Luke píše:no co sa tyka brzdenia obiehaneho vozidla, raz som si svoje zazil. Obiehal som par aut a videl som, ze uz nebudem stihat dalsie a bol som paralelne s vozidlom obiehanym. A zacinam brzdit a to tupelo tiez, pozeram,ze co robis, tak som dupol na brzdu viac a on tiez. Nakoniec to skoncilo, ze zo 100 sme to dali na 50-60, potom sa uz on spamatal a pridal a ja to zbrzdil este na takych 40kmh. Potom pustil vystrazne, ze sorry. toto nepochopim. obiehany vodic nema menit rychlost jazdy. Ale to plati aj nie len nezvysovanim, ale ani prudkym neznizovanim. Inak tomu,co obieha do rovnice vojde nahodna premenna a to moze skoncit dost zle.
Takže jinými slovy předjíždíš jak blbec a pak se ještě rozčiluješ nad člověkem, kterej vidí, že to nezvládáš a snaží se ti pomoct, abys to stihl. Pak už je to klasika, jako když se vyhýbáš za chůze s někým na ulici a oba kličkujete pořád stejně.
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 373
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

M.Z. píše:Ten vrak na konci, má snad místo světel lucerničky včelích medvídků... vždyť mu to svítí tak 10m před auto.
janjan píše:světla slušný, o tom žádná...
To bohužel není špatnýma světlama, ale špatnou autokamerou - některý kamery prostě noc (tmu) nezvládaj.
Viz moje recenze - https://youtu.be/jkcXx95fOFg (od 4:07 je krásně vidět, jak je třeba truecam naprd)
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 373
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Duke_Luke píše:no co sa tyka brzdenia obiehaneho vozidla, raz som si svoje zazil. Obiehal som par aut a videl som, ze uz nebudem stihat dalsie a bol som paralelne s vozidlom obiehanym. A zacinam brzdit a to tupelo tiez, pozeram,ze co robis, tak som dupol na brzdu viac a on tiez. Nakoniec to skoncilo, ze zo 100 sme to dali na 50-60, potom sa uz on spamatal a pridal a ja to zbrzdil este na takych 40kmh. Potom pustil vystrazne, ze sorry. toto nepochopim. obiehany vodic nema menit rychlost jazdy. Ale to plati aj nie len nezvysovanim, ale ani prudkym neznizovanim. Inak tomu,co obieha do rovnice vojde nahodna premenna a to moze skoncit dost zle.
Zas jako chápu toho předjížděnýho, aji toho kamioňáka - většina lidí pokračuje bezhlavě dál v předjíždění a tam to přibrždění je vítaný. Ten kamioňák by tím přibržděním taky pomoh. Nemohl vědět, že to zadupnu.
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5477
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

EL_XEL píše:
Duke_Luke píše:no co sa tyka brzdenia obiehaneho vozidla, raz som si svoje zazil. Obiehal som par aut a videl som, ze uz nebudem stihat dalsie a bol som paralelne s vozidlom obiehanym. A zacinam brzdit a to tupelo tiez, pozeram,ze co robis, tak som dupol na brzdu viac a on tiez. Nakoniec to skoncilo, ze zo 100 sme to dali na 50-60, potom sa uz on spamatal a pridal a ja to zbrzdil este na takych 40kmh. Potom pustil vystrazne, ze sorry. toto nepochopim. obiehany vodic nema menit rychlost jazdy. Ale to plati aj nie len nezvysovanim, ale ani prudkym neznizovanim. Inak tomu,co obieha do rovnice vojde nahodna premenna a to moze skoncit dost zle.
Takže jinými slovy předjíždíš jak blbec a pak se ještě rozčiluješ nad člověkem, kterej vidí, že to nezvládáš a snaží se ti pomoct, abys to stihl. Pak už je to klasika, jako když se vyhýbáš za chůze s někým na ulici a oba kličkujete pořád stejně.
Normální člověk dokáže vyhodnotit, jestli má brzdit. Taky se mi stalo, že jsem se píchl za něj a on stál furt na brzdě, tak to nevím, jak sleduje situaci.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
spooon
Pan Řidič
Příspěvky: 248
Registrován: ned 05 led 23:14

Re: Onboard videa

Příspěvek od spooon »

M.Z. píše:Ten vrak na konci, má snad místo světel lucerničky včelích medvídků... vždyť mu to svítí tak 10m před auto.
no jestli myslíš to předposlední Mondeo (tomu poslednímu to dle me jěště svitilo), jak trefil prasata, tak to svítí opravdu na pikachu. Měl sem ho, dal tam nejlepší možný žárovky, nový nezažloutlí rozptylový plexi do světel a stejně bída bídoucí.
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1753
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Onboard videa

Příspěvek od petr_riha »

Duke_Luke píše:no co sa tyka brzdenia obiehaneho vozidla, raz som si svoje zazil. Obiehal som par aut a videl som, ze uz nebudem stihat dalsie a bol som paralelne s vozidlom obiehanym. A zacinam brzdit a to tupelo tiez, pozeram,ze co robis, tak som dupol na brzdu viac a on tiez. Nakoniec to skoncilo, ze zo 100 sme to dali na 50-60, potom sa uz on spamatal a pridal a ja to zbrzdil este na takych 40kmh. Potom pustil vystrazne, ze sorry. toto nepochopim. obiehany vodic nema menit rychlost jazdy. Ale to plati aj nie len nezvysovanim, ale ani prudkym neznizovanim. Inak tomu,co obieha do rovnice vojde nahodna premenna a to moze skoncit dost zle.
Já bych teda taky brzdil, kdyby mě předjíždlo hovado do protijedoucích aut... nebo se s tebou mám přetlačovat a čekat, jestli mě nepošleš do škarpy? Nevidím ti do makovice, ale už to, jak předjíždíš, svědčí o tom, že tam toho moc zřejmě není.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Odpovědět