Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Taky se mi to líbí, je to originální. A evidentně to je filmovej fanoušek, jinak si nedokážu vysvětlit, že ke každýmu záběru vybere skvělej úryvek z filmu.
Kdysi jsem taky chtěl občas něco k něčemu přidat.... Ale za prvé to ztroskotalo na mé filmové neznalosti... A hlavně to najít, stáhnout, najít v tom filmu, vystřihnout.... Pracný, hodně pracný
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Onboard videa

Příspěvek od Lachende Bestien »

Pro mě jsou ty neustálé prostřihy na většinou profláklé holyúdské kýče velmi odrazující si vůbec video pustit a příšerný dabing tomu taky nepomáhá. Osobně bych navrhoval publikovat 2 verze - jednu čistě se záběry z provozu a druhou s autorovými kreativními radovánkami, ale chápu, že tytrubkoví korporátníci tlačí producenty videí do 10-minutových a delších záznamů, takže bez přídavných scének by produkt nesplňoval požadavky na ideální produkt pro inzerenty.
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 364
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

M.Z. píše:To mi řekni, jak vybíráš všechny ty filmové komentáře? To máš v hlavě komplet světovou kinematografii? :)
Za mě je to dobrý.
V hlavě už to bohužel nešlo udržet, tak sem si začal dělat poznámky.
Díky, su rád, že se líbí :-)
rhinos píše:me by zajimalo co z toho mas ze to cpes na ruzne autofora ;)
Obecně nebo z těch autofór? Obecně Slávu a určitě aji nějaký ty hormony štěstí z lajků a z autofór to budou zhlídnutí a lajky :-)
Truck Daškam píše:Taky se mi to líbí, je to originální. A evidentně to je filmovej fanoušek, jinak si nedokážu vysvětlit, že ke každýmu záběru vybere skvělej úryvek z filmu.
Kdysi jsem taky chtěl občas něco k něčemu přidat.... Ale za prvé to ztroskotalo na mé filmové neznalosti... A hlavně to najít, stáhnout, najít v tom filmu, vystřihnout.... Pracný, hodně pracný
Jo, tak nakoukaných filmů mám kotel :-D
Jo, to hledání je asi nejhorší.. Zbytek pak už jenom zabírá čas, spoustu času :-D
Lachende Bestien píše:Pro mě jsou ty neustálé prostřihy na většinou profláklé holyúdské kýče velmi odrazující si vůbec video pustit a příšerný dabing tomu taky nepomáhá. Osobně bych navrhoval publikovat 2 verze - jednu čistě se záběry z provozu a druhou s autorovými kreativními radovánkami, ale chápu, že tytrubkoví korporátníci tlačí producenty videí do 10-minutových a delších záznamů, takže bez přídavných scének by produkt nesplňoval požadavky na ideální produkt pro inzerenty.
Někomu se tenhle edit líbí, ale uvědomuju si, že jiný zase víc ocení jen čistě záběry. Takových dashcamerů je však většina a já se od nich snažím právě odlišit tím editem.
Pro YT je ideální vydávat pravidelně, co 2dny, týden... a ne 1x za měsíc, protože rychlejc tu kompilaci splácat nestihnu :-)
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1377
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Onboard videa

Příspěvek od Předseda »

daškam: ještě jednou pro mě a po lopatě teda.. V čem je super mít stoupací pruh místo regulerních 3? Stále to nechápu.. Jakože aby tydýti mohli jezdit "legálně" prostředním?
BTW říkáš že D5 často nejezdíš a druhým dechem, že naložíš a potkáš tam borce co se táhne 50. Tak já D5 jezdím denně a 50tkou jedoucí kamion jsem tam za poslední 4 roky nepotkal ani jednou.
Za to 3x kamiony ve všech pruzích jako dával BOB, to už jsem zažil.
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Předseda: Psal jsem opak - že po D5 zrovna nejezdím málo
Když budu mít tří pruh - předjedu kamion, tak neexistuje legální varianta že zůstanu uprostřed s tím, že po 100m jede další.
Správně se mám uklidit zpět do pravého a po těch 10s řešit další předjíždění: tzn. změna pruhu, neomezit a hlavně snaha neubrat, protože znova se dostat na tu rychlost je problém

Někdo tu zmínil: tak zůstaneš uprostřed, když tam jede další: to, že tohle praktikují osobní vozidla všude možně (D1 před Prahou, D0 tunely) - je špatně a je to přestupek.
Já používám snadnou poučku - pokud mě někdo dokáže předjet zprava, tak jsem kokot já a neměl jsme co dělat vlevo.

A tohle celé právě u toho stoupacího pruhu odpadá a existuje (ne, že je to bezpodmínečně nutný) možnost v tom prostředním zůstat
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Céda: oni se ti mamrdi předjíždějí i pod zákazovou značkou. Maj u prdele a cajti taky.
Jinak stoupací v 90% prázdný a lopaty pretekajú v prostředním a levém.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Truck Daškam píše: Já používám snadnou poučku - pokud mě někdo dokáže předjet zprava, tak jsem kokot já a neměl jsme co dělat vlevo.
Konečně správná myšlenka - ještě jí jenom používat...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

Tohle by si měli lepit na kufr levoproudaři :)
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

...to oni ne! Když je foukneš zprava, tak se můžou posrat - blikat, troubit, ťukat si na čelo...
Ale levý drží furt!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

řidičBOB: Můžu tě uklidnit, mě nikdo zprava nevzal létapáně.
V osobáku ani není kdy a jak, pač jsme vždy v pozici kdy mě všichni serou a zdržujou :-D
Chápeš to?
Odpovědět