Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

Normální reakce neschopných lopat. Čim levější na řízení, tím teatrálnější v posuncích a rozhazování rukama.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Onboard videa

Příspěvek od retron »

Mě se poslední dobou čím dál častěji stává, že se někdo na poloprázdné dálnici šine za nějakou plečkou, vidím ho 200 metrů předemnou a pak mi to hodí těsně před čumák a předjíždí asi o 2 km/h rychleji, ikdyž mohl manévr započít daleko dříve anebo teda už počkat až ho minu a pak si předjíždět klidně půlkilometrovým rozdílem. Kolikrát si řikám, že to musí být snad naschvál.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Tak, když má blinkr, má přeci přednost!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Onboard videa

Příspěvek od aikoN »

retron píše:Mě se poslední dobou čím dál častěji stává, že se někdo na poloprázdné dálnici šine za nějakou plečkou, vidím ho 200 metrů předemnou a pak mi to hodí těsně před čumák a předjíždí asi o 2 km/h rychleji, ikdyž mohl manévr započít daleko dříve anebo teda už počkat až ho minu a pak si předjíždět klidně půlkilometrovým rozdílem. Kolikrát si řikám, že to musí být snad naschvál.
Že jo. To mi taky hlava nebere, co je toto za ignoranty...
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3205
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Onboard videa

Příspěvek od mattonecz »

aikoN píše:
řidičBOB píše:to je mnoho otázek...co je to jako magor? Co je to nadlimitně?
Argument, který tak odsuzuješ, je ale správný. Narvat to někomu do levého proto, že jede rychle, je kravina na entou. Všichni ti to hnedka vpálí - ale jel jsi rychle! A ano, nepřísluší jim to posuzovat. Každý normální jedinec naopak, když vidí v zrcátku rychlá světla, tak má tendenci tam nevjet a nepřekážet mu...ať si jede.
Tak, jako magor si představuju třeba to, co předvedl mattonecz. Jede skoro dvojnásobek limitu, z předchozí jízdy má odjebané brzdy, v klidu si to pálí dál i když vidí, že v pravém jedou dva kamčáky, jeden z nich mnohem rychleji, než druhý a spoléhá, že všichni kolem něj budou do puntíku ctít pravidla i když to pro ně bude znamenat velké omezení, aby si on mohl bez hnutí prstem projet. Tak prostě nejezdí člověk, co se to snaží mít pod kontrolou. Nedobrovolně zatahuje do svých akcí ostatní a vytváří problémy. A když se to dle očekávání vysere, tak si ještě připadá jako chudáček, kterého na cestě všichni chtějí zabít.

Prostě se tu snažím poukázat na druhou stranu té mince - bezohledné chování rychlíka holt u těch labilnějších vyvolává obdobně bezohlednou odpověď. Před léty, když jsem měl auto, kde jet nad 130 bylo utrpení, jsem to zažíval furt. Neustálé brzdění za kamionama, protože jede nějaký blbeček v levém přes limit a není ochotný trochu přibrzdit nebo přidat, aby to vyšlo tak, že z toho vyjdeme oba ok. A jak píšeš, nechtěl jsem mu tam vjíždět. Prostě, kdo u toho nemyslí nebo nechce myslet, tak nadlimitní jízdou často druhé omezuje. Ne, že ne.
Ja jel 140 na dalnici ty demente, to je fakt nevidany. To nemohla ta lopata fakt cekat takovy sileny tempo.
Hrozny hovna tu melete nekteri, ani sem nemel nervy docist 2 stranky.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
406 Coupe
Pan Řidič
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 28 zář 21:12

Re: Onboard videa

Příspěvek od 406 Coupe »

řidičBOB píše:406: ty jsi s tím nějak hned hotový.
Ani v tom D to není tak jednoznačné. Kolikrát jsi tam byl u soudu za dopravní přestupek, ty odborníku?
Proč chodíš hned do osobních výpadů? Napsal jsem může ještě jednou může. A nepsal jsem o přestupcích, ale o nehodách.
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Onboard videa

Příspěvek od aikoN »

mattonecz píše: Ja jel 140 na dalnici ty demente, to je fakt nevidany. To nemohla ta lopata fakt cekat takovy sileny tempo.
Hrozny hovna tu melete nekteri, ani sem nemel nervy docist 2 stranky.
Hele demente, a nezapomínáš tak trochu účelově na to, že to nebylo v běžném úseku (kde by ti na 140 nikdo neřekl ani b), ale v omezení, kde v místě vzniku problému už byla rychlost snížená na 80, a ostatní účastníci provozu obvykle tak nějak čekají, že zpomalíš a nepojedeš dál 140, jakoby se nechumelilo? Nebo ti to snad nepřijde jako podstatný detail?
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Co je tam tom “osobní výpad?” Ptám se tě, když ses situoval do role odborníka na Německo a jeho soudní rozhodnutí, zda jsi tam byl někdy u dopravního soudu?
Odpovědi, jak už býval zvykem u tohoto typu internetových odborníků, jsem se ale nedočkal.
Btw: nehoda není přestupek? Záměrně jsem psal ale u soudu, jelikož tyto tam řeší zpravidla soudy.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3205
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Onboard videa

Příspěvek od mattonecz »

aikoN píše:
mattonecz píše: Ja jel 140 na dalnici ty demente, to je fakt nevidany. To nemohla ta lopata fakt cekat takovy sileny tempo.
Hrozny hovna tu melete nekteri, ani sem nemel nervy docist 2 stranky.
Hele demente, a nezapomínáš tak trochu účelově na to, že to nebylo v běžném úseku (kde by ti na 140 nikdo neřekl ani b), ale v omezení, kde v místě vzniku problému už byla rychlost snížená na 80, a ostatní účastníci provozu obvykle tak nějak čekají, že zpomalíš a nepojedeš dál 140, jakoby se nechumelilo? Nebo ti to snad nepřijde jako podstatný detail?
Takže vole je tam 80 tak když jedu 80 tak to prostě mrdnu do levýho a nezajímá. Že tam může jet záchranka 150 třeba. Nezajímá. To je jak diskutovat s dementama na novinkách o covidu ty vole
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

...nebo neoznačené civilní vozidlo policie/BIS/GIBS, které také nemusí dodržovat vybraná ustanovení a nemusí u toho užívat VRZ. Ale lopata ve 40t si řekne, že jede nadlimitně, tak mu ukáže.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět