Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Onboard videa

Příspěvek od petr_riha »

Tak abych byl dobrý řidič, nepotřebuju poznat motorizaci a výbavu auta přede mnou podle laufů, volitelných odznáčků a barvy stropnic.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Onboard videa

Příspěvek od Stepan »

honziss píše: čtv 23 bře 08:34
Vrooom píše: stř 22 bře 22:35 Zrovna GRko vypada dost nabušeně, to musel být dost mimo realitu když chtěl poměřovat ...
Vůbec, nula respekt, prostě malý červený auto ;;)
To funguje i naopak. Yaris je malej červenej, to dráždí, STI je "mně to taky jede blbečku".

Tuhle se mi nějakej pilot O1, asi RS, snažil za brutálního slejváku na mně důvěrně známých okreskách, dokázat, že se mně jako udrží. Moc mu to nešlo. Stahoval jenom rovinky, který docela záměrně vypouštím. Nějakých 15km jsem ho radši pustil a sám na pár minut zastavil, aby mi nepřekážel při další krasojízdě. Když jsem viděl ty tance v zrcátku, cítil jsem za něj normální zodpovědnost...
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

petr: to asi ne. Ale k tomu, abys na silnici nebyl ve finále ta blbá, to dobré je.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Onboard videa

Příspěvek od petr_riha »

Ale tak jasně.

Jen se mi nelíbilo to Honzisovo paušalizování. Znám pár perfektních řidičů, kteří rozeznají modré od žlutého, BMW od Renaultu (když vidí na znak). Ale nemají potřebu s nimi závodit, pustí se, když je druhý rychlejší, etc.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Onboard videa

Příspěvek od honziss »

petr_riha píše: čtv 23 bře 10:42 Ale tak jasně.

Jen se mi nelíbilo to Honzisovo paušalizování. Znám pár perfektních řidičů, kteří rozeznají modré od žlutého, BMW od Renaultu (když vidí na znak). Ale nemají potřebu s nimi závodit, pustí se, když je druhý rychlejší, etc.
Uznávám, to pašalizování bylo přehnané. To, že se někdo nevyzná ještě automaticky neznamená, že nemůže být dobrý řidič a naopak.

Na druhou stranu, ten pro koho je auto jen přeprava A-B, velmi pravděpodobně nebude znát vlastnosti svého auta v kritických situacích, ovládání na hranici adheze, apod. a to jsou znalosti, které dobrému řidiči přidají.

Myslím si, že většina A-B řidičů neumí ani zcela základní věci - třeba naplno brzdit a to je věc, která se může hodit každému řidiči.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Onboard videa

Příspěvek od petr_riha »

honziss píše: čtv 23 bře 11:09 Myslím si, že většina A-B řidičů neumí ani zcela základní věci - třeba naplno brzdit a to je věc, která se může hodit každému řidiči.
Což ale typicky nejsou ti lidé, o kterých jsi psal předtím - ti, kteří mají tendenci závodit s ostatními a honit si ego.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

petr_riha píše: čtv 23 bře 10:42 Ale tak jasně.

Jen se mi nelíbilo to Honzisovo paušalizování. Znám pár perfektních řidičů, kteří rozeznají modré od žlutého, BMW od Renaultu (když vidí na znak). Ale nemají potřebu s nimi závodit, pustí se, když je druhý rychlejší, etc.
já takové neznám, ale mám na mysli opravdu dobré řidiče... ti všichni se o auta aktivně zajímají
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

To je člověk od člověka.
Já se třeba o osobní auto nestarám, leju do toho jen benzin... a nerozeznám od sebe Octavii a Superba, ani když stojí vedle sebe. A hranice tý plečky znám moc dobře a nejezdím s davem - vlastně mě to ani nebaví někam osobákem jezdit
A kdežto nákladák udržuju, mám ho čistej, pomalu bych ho i opravoval a vlastně mě to i baví
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

A dokonce jsem rozuměl, co říkal :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět