Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

To ještě vychází? :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

klasika - D5 a zákaz předjíždění... Jak by řekl TruckDash - bude o 3 minuty dřív doma! A to se vyplatí.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 364
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Už jste někdy měli vztek? Říkali jste si, jaké by to bylo sejmout toho cyklistu, co se vám plete do cesty? Čelně to naprat do dodávky? Otočit auto na bok? Nebo jen těsně minout chodce? Vše a ještě víc uvidíte v této kompilaci.
Děláme věci za Vás, aby Vy už jste nemuseli…
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Jak to jde pod 70 a není to provozem (tj. jen se tam batolej osobáky jako ty) - předjíždím taky. A běžně osobákům ujedu, protože oni víc jak 75 nepojedou

Mě spíš pobavila tvá logika - celou dobu se táhneš v pravým pruhu, ale jak tě předjede kamion, tak se probereš a rozjedeš se, aby jsi nám ukázal jak tě zdržuje.
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

táhnul jsem se, protože jsem se připojoval a na rozdíl od tupých lopat tam nikomu nevjedu před čumák.
Takže, když někdo jede 150 a ty uznáš, že prostě potřebuješ do levého, tak mu to tam pošleš, protože nemá co letět, ale na druhou stranu si klidně a vědomě porušuješ zákaz vjezdu nebo předjíždění, protože prostě chceš. Logika, kterou já zase nikdy nepochopím. Naposledy jsi to tuším objahoval tak, že budeš o něco dřív doma u rodiny. Předpokládám, žes věděl hovno, proč ten, cos mu tam vjel 80 do levého, když jsi viděl, že jede [podle tebe] rychle, spěchal a kam.
Tyhle tupé lopaty tvého kalibru mne nepřestávají fascinovat. Jenom pak nechápu, proč se zamykaj v kabině...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Jsem nevěděl, že máš aixama
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Vůbec se nedivím, že to nechápeš.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2246
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Ne, ty to nechápeš. Není jediný relevantní důvod, proč tam vůbec zakazovat předjíždění - v ideálním světe, kde každej jede normálně (tzn. netelefonuje, nekochá se apod.) možná. Jenže v ideálním světě by už dávno stál pražskej okruh s třema pruhama.
Něco jinýho je v případě kolony - a to ještě za předpokladu, že nevede ta kolona úplně jinam

To samý sjezd na Hostivař každé ráno - tam se díkybohu(!) jezdí zákazem ve středním, protože v pravém pruhu stojí kolona aut (či tam minimálně dobržďují) na sjezd - pokud by tam všichni jeli (respektive stál)i poctivě v pravém pruhu - stojí to až na Spořilov

A ono samotné nepředjíždění samo o sobě tvoří kolony, protože tím pádem chybí odstupy.
Trasu D5 znáš - kdy jsi tam ve špičce jel povolených 130 v levém pruhu? Moc ne vid, v pravým šňůra kamionů, v levém se pořád někdo batolí 100 - 110 a není kudy jet aspon těch 130.
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Zákaz tam je a ani já a ani ty o tom nerozhodujeme. To je celé.
O kterých zákonných normách si ještě rozhoduješ? Červenou jsme už probrali.
Fakt bych tě jednou rád na silnici potkal. To bych si asi taky řekl, že je úplná kravina, zakazovat někoho zbít do bezvědomí, když si to zaslouží.
Vedeš mne čím dál tím víc k tomu, že každý takový záznam budu posílat na PČR - tam to už tobě a podobných debilům vysvětlí.
BTW: dneska mne málem zabil řidič dodávky na D0 (sere mne GoPro8, že je krajně nespolehlivá) v místě, kde se připojují z D6. Jde se připojit pouze do jednoho pruhu, který pak vede na exit D5 a většinou stojí. Já jel v levém pruhu a mezi levým a pravým je DVOJITÁ žlutá plná. Kokot se z toho připojováku přes tu dvojku rozhodl do toho levého, ale skrze kamiony, mezi kterými ten manévr prováděl, nebyl vidět. Jelikož tam jezdím každý den a těch kokotů se tam vyskytuje vcelku dost, čekal jsem to a jel jsem relativně pomalu. Ale měl jsem co dělat, abych to dobrzdil. Za mnou naštěstí nic nejelo. Kokot evidentně tvého mozkového myšlení, který přece nebude stát v koloně, když je levej poloprázdnej, tak to tam šoupne. S jeho IQ mu ani nedojde, že může někoho zabít. Nebýt to na D0, tak jde stojánek - on v Motole a já v CPZtce. Dobil bych toho čuráka do mrtě.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět