Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Onboard videa

Příspěvek od driver »

Neexistuje, aby ho BOB pouštěl a tečka.
Jedou krásně dle zákona v levém s vzornými odstupy, zcela dokonale a nějaký dement v Busu má sledovat špígly a časovat si jízdu tak, aby na ty brzdy vůbec nemusel.

Za tohle bych dával exemplární pokuty, to je normálně skoro pokus o nehodu, kdyby místo boba jel začátečník, a hodil kotvu, tak za ním skoro jistě buď ten další, i když má odstup, tak do něj narazí protože nesleduje, a nebo kdokoliv další v levém, třetí čtvrtý, hlavně kamčáci a pak jde o životy nejen o hodiny zastavené dálnice.

Z toho onboardu to vypadá že se nic neděje, ale to stačí aby kdokoliv za bobem 1-2sec měnili teplotu nebo mrkli do špíglu a řetězovka kamaráde, absolutně není co řešit, není.

A za ten klakson+ vytlačování by v DE dostal ještě za agresivní chování pěkně mastně přehnanou pokutu, tam se agrese bere jako to nejhorší, co můžeš udělat hned po způsobení nehody a to jsou stovky a pro profíky tisíce eur pokuty...
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Onboard videa

Příspěvek od aikoN »

janjan píše:Miluju tohle zvrácený vnímání reality typu "mohl mě pustit, neudělal to, je to hajzl a musím mu to dát najevo..." Tohle vynucování laskavosti od ostatních v můj prospěch zbožňuju. Kór od idiota v autobusu, kterýmu je za těžko přiszpůsobit svojí rychlost stavu před ním, tak radši bude chtít po ostatních, ať zpomalí oni, protože king of the road by rád výsady.
Přesně tak. A ještě si ublíženě zatroubí. A zrovna na autobusáky v těchto situacích zvysoka seru, protože se chovají při vjíždění do levého hůř jako kamioňáci. Překonávají je už jen busy vězeňské služby. Co jsem viděl ty předvádět, přesazoval bych jejich řidiče rovnou dozadu.
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

bojler: mohl bych...ale mám adapt nastavený na 135kmh, bezpečný rozestup a teď najednou bych zašlápnul na 80kmh a pouštěl milého autobusáka a třeba riskoval, že ten vzadu, i když drží rozestup, tak zrovna sleduje instáč a koukne se mi do kufru? To fakt ne. Kdyby to bylo OA s dostatečným výkonem, tak bych na něj asi bliknul a doufal, že mi to oplatí tím, že nebude zdržovat a veme za plyn. Ze zkušeností vím, že jakmile by se tam jednou nacpal, vzal by rovnou všechny kamiony až do Jihlavy...

drive: v D je to trestný čin: nátlak a ohrožení v silničním provozu...se to jmenuje.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Onboard videa

Příspěvek od bojler »

V praxi se osvědčuje proti prevenci nárazu zezadu jet vyšší rychlostí a těm vzadu ujíždět :-)
honziss
Letec
Příspěvky: 3459
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Onboard videa

Příspěvek od honziss »

Klasicka situace - mam autobus, tak co bych zpomaloval o 10km/h a pockal, kdyz misto toho muze zpomalit 10-20 osobaku o 50km/h, taky jim na tyhle natlaky kaslu.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

a já se i fakt regulérně bojím - vždyť dneska všichni čumí do mobilů; jestli stojí ve městě v koloně, poskakují v koloně nebo jedou 200 po dálnici.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5477
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

Dneska jeden polský profík dodržoval tak záchrannou uličku, že pro jistotu blokoval i vjezd na pumpu. Autu, které chtělo odbočit, na jeho klakson aby uhnul, odpověděl mocným zatroubením. Jsou to velcí kluci.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Stejně chtěl tu kolonu objet přes pumpu! :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5477
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

Ano, je to superhrdina!
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2048
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Onboard videa

Příspěvek od GeneHawkins »

EL_XEL píše:Zmrdi zmrdi zmrdi zmrdi
https://www.idnes.cz/brno/zpravy/zachra ... pravy_krut
bojler píše:
mattonecz píše:zkurvene lopaty
Souhlasim, ze by mela zacit konecne neco delat a nejen merit rychlost.
Přesně. Obojí především policie.
Odpovědět