Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 364
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

petr_riha píše: stř 23 lis 16:38 Kolonu, kterou by motorkář předjížděl, nevidím, ale zato tam bude asi přednost zprava. Chce se mi říct "dobře mu tak, debilovi".
Je to výjezd z benzinky, proto tam není hlavní silnice, ale dodávka tam má dej přednost.
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

V každém případě je idiot skůtrista a dostal, co si zasloužil. A to ještě vyvázl dobře.
Jednak měl nedostatečné oblečení. A pak taky - podle oblečení lze dovozovat, že byl místní, takže poměry na křižovatce zřejmě znal. A jenom kretén letí takhle do křižovatky - myslím způsob a rychlost, jelikož řidič/ka dodávky jej asi neměla moc šancí vidět nebo takového blba předpokládat. I když by na vině nehody byla ona…
No pain, no gain.
Vespa time \m/
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Onboard videa

Příspěvek od petr_riha »

Trojúhelník tam nevidím, ale taxi evidentně tu dodávku poušti. Světelnou hlukacku jsem neviděl, proto mi dávala smysl přednost zprava.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Já to místo neznám. Ale každopádně platí to, co jsem napsal o vjíždění do křižovatky.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2245
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

V každém případě je idiot skůtrista a dostal, co si zasloužil. A to ještě vyvázl dobře.
Jednak měl nedostatečné oblečení. A pak taky - podle oblečení lze dovozovat, že byl místní, takže poměry na křižovatce zřejmě znal. A jenom kretén letí takhle do křižovatky - myslím způsob a rychlost, jelikož řidič/ka dodávky jej asi neměla moc šancí vidět nebo takového blba předpokládat. I když by na vině nehody byla ona…
Vím že to bude znít neuvěřitelně... ale vidím to stejně jako ty
Chápeš to?
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 364
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

petr_riha píše: sob 26 lis 11:17 Trojúhelník tam nevidím, ale taxi evidentně tu dodávku poušti. Světelnou hlukacku jsem neviděl, proto mi dávala smysl přednost zprava.
Taxi nepouští, pouští auto před taxi...
a dost možná bejval trojúhelník aji tam, co je modrej kroužek... Nicméně furt platí, že ne všechno, co se tváří jako křižovatka je křižovatka...
"...pokud se protíná pozemní komunikace s vyústěním „cesty“ z místa ležícího mimo pozemní komunikaci (jakkoli definice tohoto místa nikde určena není, nicméně z hlediska historického výkladu je takovým místem např. čerpací stanice, parkoviště apod.), tak se o křižovatku nejedná."
Místo je někde v Bratislavě, kde přesně netuším
Přílohy
Snímek obrazovky 2022-11-28 045058.jpg
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Onboard videa

Příspěvek od petr_riha »

brnenska.odchytova píše: pon 28 lis 05:05 a dost možná bejval trojúhelník aji tam, co je modrej kroužek... Nicméně furt platí, že ne všechno, co se tváří jako křižovatka je křižovatka...
Možná, někdy, někde. Teď tam není. Zda s jedna o pozemní komunikaci nelze z obrázku posoudit.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2245
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Nevím jak kamera zkresluje, ale dost možná jsi vjel na těsno před něj.
A nevím, jak tohle pobírá (a jak reagují) různí asistenti - ono v počátku toho tvýho manévru jste měli celkem stejnou rychlost. A i bez asistenta bych na tebe asi reagoval brzdou (a následně klaksonem :-D )

On u tebe viděl možná tak střechu auta, zadní světla (jestli třeba nebrzdíš) vůbec
Chápeš to?
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

No hezky jsi ho ometl, beztak mu to samo přibrzdilo... Tam nebylo místo, abys ještě trochu zrychlil?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět