Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 364
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Zasahuje, právě proto musíš to video upravit (to sem myslel tím, že se žlutýmu nevyhneš) - přidat tam hudrování nebo překrýt něco, co ti člověk vyhodnotí po ruční kontrole, že je špatný.. a nebo na to prdíš, nahraješ to tam znovu a doufáš, že to na kontrolu chytne jinej člověk, kterej nebude takovej posera.. často projde 2-3. verze.. rekord mám 24... Ale jde to a pokuds viděl ty ukázky, tak víš, že to co tam dal, zas taková pecka záběr není.. Znovu opakuju, ta paywall mi nevadí, strká tam aji videa, co by veřejně nepustil, ale vadí mi ta prezentace.

edit: Reklama je YTberův kamarád...
Pust si to video v anonymním okně na pozadí, vypni tomu zvuk, počkej 10s a v popředí si pust to video a užij si video bez reklam.. protože reklamy se přehrávaj na pozadí ;)
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Onboard videa

Příspěvek od Arkis »

Já nechci, aby tě znali lidi víc, než Rammstein. To ty jsi to začal přirovnávat. Pořád totiž srovnáváš naprosto nesrovnatelné věci.
Takže Jehla si kanál založil na svojí osobnosti, kdy jezdí agresivně a troubí a své tvorbě (jakože naskládat videa za sebe), ale já ne, protože...?
Jehlu sleduji velmi nepravidelně, takže jsem si to musel ověřit: Do nějakého cca 100. dílů jsou jeho kompilace převážně jeho záběry doplněny pár záběry fanoušků. Ty od zhruba 10. kompilace máš půlku svá videa a půlku záběry z filmů. Nemluvě o tom rozdílu, že Jehla celou dobu mluví s lidmi, dělá nějaké vlogy a v některých videích řeší různou problematiku a vzdělává lidi. To je to, že má kanál založený na své osobnosti. Ty lepíš videa k sobě s různými výstřižky z filmů a animacemi jako pro děti.
Moje motivace - co třeba ukázat ostatním dc, že vysoký čísla se dá docílit aji jinak, než tak, že budu jezdit agresivně, na všechny pičovat a vytrubovat, jak smyslů zbavenej?
Ty vole, to už radši dělej fiktivní záběry. Jestli chceš ostatním dashcamerům ukázat, že se vysokých čísel dá docílit tím, že budeš neustále spamovat veškerá fóra a facebookové skupiny a začnou to dělat všichni, tak jsme v prdeli. Nemluvě o tom, že ani toto není pádný argument. Sice v těch videích nepičuješ ty, ale ostatní řidiči, od kterých děláš kompilace, ano. A to, že místo čurák tam dáš zvuk krocana a napíšeš do titulků cucák, neznamená, že to není pravda.
Taky na Jehlu koukám, ale asi z něho nemám takovou modlu
Rád si domýšlíš věci? To ty jsi jej zmínil a proto jsem to vůbec zmínil, že jsi naprosto odlišný druh kanálu. Kdyby jsi ho sám nevytáhl a nesnažil se jej pošpinit, tak to jej ani nezmíním.
A Jehlův merch ti přijde ok? Nebo merch Agresivního Řidiče?
Ne, nepřijde. Sám bych jej nekoupil. Rozhodně je to ale menší zlo než merch kompilačního kanálu.

Taky je strašně vtipné, jak píšeš, že to neděláš pro peníze, ale o pár příspěvků dále se přiznáš, že video edituješ 24x, aby jsi to měl zpeněžené.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Onboard videa

Příspěvek od mattonecz »

je to vcelku srandista. jaká asi může být jiná motivace než prachy. a je to v pořádku, jinak je to jen vyjebanej čas.
mně třeba nebavěj skoro žádný videa, to je jen samý nadávání a troubení, já chci pořádný crashe :D na to sou nej rusáci.
ale obecně teda na nic s autama nečumim už dávno, navratdoreality už nefunguje, tam byl občas humor
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Onboard videa

Příspěvek od HondaMan »

Myslím že navratdoreality volně pokračuje na dodiri.cz
2.9T RWD
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1506
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Onboard videa

Příspěvek od abgx1 »

navrat do reality uz funguje tiez
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Onboard videa

Příspěvek od mattonecz »

HondaMan píše: pon 23 kvě 11:14 Myslím že navratdoreality volně pokračuje na dodiri.cz
Parada.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 364
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Arkis píše: pon 23 kvě 05:31 Já nechci, aby tě znali lidi víc, než Rammstein. To ty jsi to začal přirovnávat. Pořád totiž srovnáváš naprosto nesrovnatelné věci.
Ne, to tys vytáhl Ramsteiny... snažil sem se ti vysvětlit ty metalový trička, že to prodávaj i kapely, který maj ještě menší dosah než můj kanál.. Nic nemění na tom, že já merch nemám.. jen to vnímám jako podporu autora a asi už nejsu ve věku, kdy bych se smál někomu za jeho oblečení.
Jehlu sleduji velmi nepravidelně, takže jsem si to musel ověřit: Do nějakého cca 100. dílů jsou jeho kompilace převážně jeho záběry doplněny pár záběry fanoušků. Ty od zhruba 10. kompilace máš půlku svá videa a půlku záběry z filmů. Nemluvě o tom rozdílu, že Jehla celou dobu mluví s lidmi, dělá nějaké vlogy a v některých videích řeší různou problematiku a vzdělává lidi. To je to, že má kanál založený na své osobnosti. Ty lepíš videa k sobě s různými výstřižky z filmů a animacemi jako pro děti.
Příště si ten research udělej důkladnějc..o komunitu se starám víc než dobře řekl bych - bavím se se všema, odpovídám na komentáře pod videem, bavím se s něma na discrodu.. taky mám pár vzdělávacích videí.. Jasně.. ne tolik, Jehla točí 2x tak dlouho...




A bohužel nemáš pravdu.. taky mě to překvapilo.. ale na 9 min kompilaci tvoří edit z filmů cca 1,5min. A jestli myslíš, že je víc osobnost ty záběry naházet za sebe než k tomu vymejšlet, kterou scénu tam přidat.. tak tě asi nepřesvědčím.. ale na videu nechávám 100 násobně víc času než Jehla (sám říkal, že má kompi hotovou za 30minut), takže ta osobnost tam zůstává jinak...
Ty vole, to už radši dělej fiktivní záběry. Jestli chceš ostatním dashcamerům ukázat, že se vysokých čísel dá docílit tím, že budeš neustále spamovat veškerá fóra a facebookové skupiny a začnou to dělat všichni, tak jsme v prdeli. Nemluvě o tom, že ani toto není pádný argument. Sice v těch videích nepičuješ ty, ale ostatní řidiči, od kterých děláš kompilace, ano. A to, že místo čurák tam dáš zvuk krocana a napíšeš do titulků cucák, neznamená, že to není pravda.
Ne všichni posílaj agresivní záběry.. ale hlavně, ze začátku dost lidí posílalo a psalo, že posílaj kvůli tomu, že nejezdím agresivně nebo že se jim líbí ten edit...
Rád si domýšlíš věci? To ty jsi jej zmínil a proto jsem to vůbec zmínil, že jsi naprosto odlišný druh kanálu. Kdyby jsi ho sám nevytáhl a nesnažil se jej pošpinit, tak to jej ani nezmíním.
V čem odlišnej? To, že Jehla tam dá víc svejch záběrů fakt není zas tak zásadní odlišnost.. Pošpinit? Čím jako? Tím, že řeknu, že je to jinak, než on tvrdí? Když do toho vidím taky?
A Jehlův merch ti přijde ok? Nebo merch Agresivního Řidiče?
Ne, nepřijde. Sám bych jej nekoupil. Rozhodně je to ale menší zlo než merch kompilačního kanálu.
Asi fakt nechápu v čem je to jiný.. vzhledem k tomu, že oba tam dávaj záběry fanoušků..
Taky je strašně vtipné, jak píšeš, že to neděláš pro peníze, ale o pár příspěvků dále se přiznáš, že video edituješ 24x, aby jsi to měl zpeněžené.
Taky tam ale píšeme(!) s Truckdaškamem, že bez toho zpeněžení to ten algoritmus pohřbí. A pokud chceš ukázat, že můžeš mít vysoký čísla, tak tu monetizaci potřebuješ.. YT z toho má docela dost peněz a tak je logický, že radši bude podporovat a navrhovat na sledování videa s monetizací, než bez ní...
mattonecz píše: pon 23 kvě 10:46 je to vcelku srandista. jaká asi může být jiná motivace než prachy. a je to v pořádku, jinak je to jen vyjebanej čas.
mně třeba nebavěj skoro žádný videa, to je jen samý nadávání a troubení, já chci pořádný crashe :D na to sou nej rusáci.
ale obecně teda na nic s autama nečumim už dávno, navratdoreality už nefunguje, tam byl občas humor
Motivace může bejt různá - někomu stačí sláva, někdo chce změnit svět, někdo si chce jenom něco dokázat, někdo chce ukázat, že to fakt de aji jinak, než chováním se jako hovado na silnici...
Všechno se netočí jenom okolo prachů.. To, že ty se ženeš za prachama a děláš všechno pro prachy ještě neznamená, že nemůžeš mít koníček, kterej tě chytne. Nezapomínej, že min. 1-2 roky nedosáhneš na monetizaci (těch 1k odběratelů nějak doklepeš, ale ty 4000 hodin(!) zhlídnutí dají zabrat) a aji pak ty prachy nejsou nic moc.. takže motivace jen prachy fakt nestačí...
Navíc, začít točit youtube pro prachy, tak si vyberu třeba videa pro děti (tam se točí trochu jiný prachy)... Určitě ne něco, kde největší dashcammer v Cz/sk tenkrát neměl ani 100k subs..
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2243
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

No, na dashcamu se fakt zbohatnout nedá. Leda bych byl na podpoře :-D Ale to bych zase nemohl dělat dashcam... To, že se to vyplatí, může napsat v ČR doslova pár tvůrců
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

klasická píča za volantem ~x(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2243
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

V Cosmopolitanu totiž psali, že snadno si o tu páčku zlomíš nehet...
Chápeš to?
Odpovědět