Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

čuráčci si potřebují nutně dopsat status na instáček a ostatní kvůli nim zbytečně čekají v kolonách :-( Hlavně, že ta policie má motohlídky...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1496
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Onboard videa

Příspěvek od abgx1 »



stale ma udivuje ako im to po zacati obiehania odrazu zrychluje, ked posledne 2km to neslo...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

:D fůůj pirát
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Onboard videa

Příspěvek od aikoN »

Dneska cestou z práce zase pár dementů...
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Onboard videa

Příspěvek od Lachende Bestien »

Ta konstantní připoutanost k ohlupujícím "chytrým" mobílkům je fakt hodně tvrdá droga, když je "řidič" schopen zastavit v provozu na silnici a úplně přestat vnímat situaci kolem sebe, než si dá svou dávku. :ymsick:
Když si pak podobný mobilový feťák rozhodne šlehnout dávku instáče někde ve vysoké rychlosti na dálnici, nezbývá se než modlit, aby před ním jel naložený kamion a ne osobák.
@aikoN
Tou demencí myslíte relativně pomalou jízdu při předjíždění? Třeba měl i jiné problémy (s motorem..) než jen rozbité zadní světlo.
A antizávodník ve fóbii si sice nevybral nejlepší moment k vyjetí z připojováku, ale zas co čekat od patetických plechovek a la verze junior/hátépé apod. "lahůdek", co mají s bídou 50 poníků.
Edit - osobně rozhodně preferuju podobné "dementy" relativně pomalou jízdou a akcelerací omezující ostatní účastníky zájezdu, než adrenalinové feťáky řítící se 100-150+ km/h v obci nejlépe před nepřehlednou zatáčkou nebo otupělé frustráty/attention whores s uřvanými a střílejícími výfucky. A když se tyto charakterové rysy a vzorce chování spojí a projeví v jedné osobě, to je pak teprve pošušňáníčko! :@) :-* :(|)
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: Onboard videa

Příspěvek od Duke_Luke »

abgx1 :ymapplause: toto uz robim aj ja, lebo nikoho z tych sulinov ani nenapadne sa medzi kamionmi uhnut, nech clovek okolo nich preleti a oni mozu zas v klude zasrat lavy pruh. Mozno ani nevedia,co je to pozriet sa za seba. Alebo ved ked jemu to netaha, tak aj ostatnym nie [-( Ja aj ked si idem tych 135 GPS a svojim tempom a co mam koni aj na rozdavanie, tak ked vidim,ze prichadza niekto rychlejsi, hned sa pracem a nezavadziam. Urcite vyuzijem lavy len na nevyhnutnu dobu obiehania, nie ,aby som tam piknikoval L-)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

blbé je, že pirát není ten, kdo zavazí v pruhu, ale ten, kdo ho oběhne :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Onboard videa

Příspěvek od aikoN »

Duke_Luke píše:abgx1 :ymapplause: toto uz robim aj ja, lebo nikoho z tych sulinov ani nenapadne sa medzi kamionmi uhnut, nech clovek okolo nich preleti a oni mozu zas v klude zasrat lavy pruh. Mozno ani nevedia,co je to pozriet sa za seba. Alebo ved ked jemu to netaha, tak aj ostatnym nie [-( Ja aj ked si idem tych 135 GPS a svojim tempom a co mam koni aj na rozdavanie, tak ked vidim,ze prichadza niekto rychlejsi, hned sa pracem a nezavadziam. Urcite vyuzijem lavy len na nevyhnutnu dobu obiehania, nie ,aby som tam piknikoval L-)
Tak ono, spousta těch lidí má zkušenost, že dotyčný po uhnutí zapne resume na tempomatu na nejvyšší rychlostní stupeň, případně má nastavený ACC na komfortní pomalé zrychlování a místo rychlého předjetí dotyčného za kamionem zavřou. Pak se není čemu divit, že neuhybají, dokud si nejsou jistí, že je dotyčný stihne předjet i šnečím tempem.
Rychlost zabíjí!
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: Onboard videa

Příspěvek od Duke_Luke »

aikoN : ano, to mas pravdu. To potom su pacienti, co sa tlaci a pustis ho a predbiehanie sa nekona a realne teba "zavrie" . No to je ale uz bud naschval,alebo totalne neuvedomenie si situacie. Alebo len neskuseny sofer, co mu to netrklo,alebo jemu sa zatial nestalo,zeby ho niekto "zavrel" v pruhu a nerozmysla. Ale ano, realne to nepochopim asi nikdy :D
V takej situacii tiez ked predvidam,ze nastane, tak proste vystrelim v pravom a kvazi ho podbehnem ,aby ma nezavrel a pritom ho neobmedzim a plynule zrychlim ,obehnem toho pomalsieho v pravom a zaradim sa pred neho. To uz potom vacsine trkne, ze robia sprostosti na ceste. L-) Ale urcite sa najde aj niekto, koho ega sa to este aj dotkne :))
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1496
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Onboard videa

Příspěvek od abgx1 »

Ono nezvyknem robit taketo manevre, ale tu sa to takto nezmyselne tiahlo uz kilometre, tak buchli sadze

V bielom volve sedela nejaka mlada mamicka, nalepena na volante

Absolutne netusila ze som mal pustenu smerovku dolava a blikal dialkovymi... Podla vsetkeho si ma vsimla az ked som bol pred nou

Ta by dokazala zrazit cloveka bez toho aby o tom vedela


No a tie dalsie auta vpredu... Sli mozno 90-100kmh, netusim preco, ale bolo tam miesta dost tak som to vyuzil....
Odpovědět