Akcelerace - video blog

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
stealth01
Autoškolák
Příspěvky: 49
Registrován: ned 17 dub 20:50

Akcelerace - video blog

Příspěvek od stealth01 »

Čau kluci,

jsem tady úplně nový, ale myslím, že se známe i na jiných fórech. Jen pro své potěšení a zábavu jsem si vytvořil na YT videoblog s pracovním (i když možná finálním) názvem Akcelerace.
Budu se snažit do něj cpát mé zážitky s auty a technikou okolo aut.

Možná to brzy umře, možná se to někam rozvine. Kašlu na to, jen prostě chci dělat lidem radost a rozdávat úsměvy a lásku :D

Takže, první věc je BMW 335d, což můžete shlédnout zde:
https://www.youtube.com/watch?v=p_7IFEAF5Bs

Co připravuju:

740D Long MY2016
Seat Ibiza Cupra
Seat Leon Cupra
Moje garáž BMW M3 F80
Moje garáž BMW 520D F11

Pak se uvidí :)
Jedna poznámka. Je mi jedno, jestli jsem v anonymitě nebo ne. Ta kapuce je děsná, ale předpokládám správně, že se chcete podívat na auto a ne na mě, že? ;)
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2532
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od Vrooom »

Po prvni minute jsme to musel vypnout, pusobilo to desne strojene, jak reklama z teleshopingu. Nicmene jsem tomu dal jeste sanci a preskocil doprostred, kde to kupodivu dostalo format videoblogu a to mi docela sedelo. Asi to pak zkouknu cely ...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od M.Z. »

Zítra na to mrknu celé, pustil jsem si kousek a vydržel jsem se dívat :D

Tohle auto jsem měl taky, asi jsem divný, ale mě se ten projev moc nezamlouval a z výkonu jsem si taky na zadek nesedl, dokonce se mi zdálo, že to proti 135 moc nejede, nevím.
Jízdní vlastnosti mě osobně už neuchvátily vůbec, takové houbovité, navíc traktorový zvuk v interiéru se jim moc potlačit nepodařilo.
Ale jinak na cestování to bude celkem fajn, možná kdyby to nemělo ten zaprcaný X-drive, mluvil bych jinak.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
stealth01
Autoškolák
Příspěvky: 49
Registrován: ned 17 dub 20:50

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od stealth01 »

Vrooom píše:Po prvni minute jsme to musel vypnout, pusobilo to desne strojene, jak reklama z teleshopingu. Nicmene jsem tomu dal jeste sanci a preskocil doprostred, kde to kupodivu dostalo format videoblogu a to mi docela sedelo. Asi to pak zkouknu cely ...
Píšu si. Změnit úplně formát. ;)
Jinak díky za jakoukoliv kritiku. Třeba to časem bude koukatelne. Je fakt, ze ten začátek je takový zvláštní. :-s
stealth01
Autoškolák
Příspěvky: 49
Registrován: ned 17 dub 20:50

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od stealth01 »

M.Z. píše:Zítra na to mrknu celé, pustil jsem si kousek a vydržel jsem se dívat :D

Tohle auto jsem měl taky, asi jsem divný, ale mě se ten projev moc nezamlouval a z výkonu jsem si taky na zadek nesedl, dokonce se mi zdálo, že to proti 135 moc nejede, nevím.
Jízdní vlastnosti mě osobně už neuchvátily vůbec, takové houbovité, navíc traktorový zvuk v interiéru se jim moc potlačit nepodařilo.
Ale jinak na cestování to bude celkem fajn, možná kdyby to nemělo ten zaprcaný X-drive, mluvil bych jinak.
Ja to vidím stejne z hlediska toho cestování. Jinak výkon považuji za opravdu dost šílený. Dva týdny před tímto jsem jezdil se 410 konovou B3 a fakt se mi nezdálo ze by 335 byla prilis líná.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od řidičBOB »

Srovnávat akceleraci 3er a A6 all road není úplně fér... Jednak je to jiná třída a jednak bude tak o 250kg těžší ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2532
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od Vrooom »

Po preskoceni uvodu to bylo dobry. Skoda, ze nemas vic zkusenosti, treba jestli je lepsi rizeni v aute bez ctyrkolky? Prekvapila me pohodlnost auta, to bych necekal. Na prvni video s dialogem to je bych rekl fajn. Mozna si udelat osnovu o cem ches povidat. Treba mi prislo zvlastni kdyz rikas, ze nemas co vytknout a na konci se vlastne dozvime o nic moc plastech, to bych klidne rozvedl.

Ale davam palec hore. :-bd
stealth01
Autoškolák
Příspěvky: 49
Registrován: ned 17 dub 20:50

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od stealth01 »

Vrooom píše:Po preskoceni uvodu to bylo dobry. Skoda, ze nemas vic zkusenosti, treba jestli je lepsi rizeni v aute bez ctyrkolky? Prekvapila me pohodlnost auta, to bych necekal. Na prvni video s dialogem to je bych rekl fajn. Mozna si udelat osnovu o cem ches povidat. Treba mi prislo zvlastni kdyz rikas, ze nemas co vytknout a na konci se vlastne dozvime o nic moc plastech, to bych klidne rozvedl.

Ale davam palec hore. :-bd
Díky moc za věcnou kritiku. Přesně toto mě posouvá dopředu. Tam u té 335d, ale nakonec i u té 740D, kterou teď připravuju nebyl moc čas, ani klid. Já jsem to auto měl půjčené na pár hodin. Nicméně chystám i8 (snad to vyjde), Ibizu a Leona Cupru doufám budu mít na více dní.
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od oxik »

Mne se to libi. Ten zacatek pusobi zvlastne, kdybys to rikal u toho auta jako zbytel videa, urcite by to bylo lepsi. U te 7er se zamer hlavne na vybavu a zkus sednout i na misto spolujezdce, v predchozi F01 bylo totiz strasne malo mista na leve koleno pri standardnim posunuti sedacky.

Rad se budu koukat :)
stealth01
Autoškolák
Příspěvky: 49
Registrován: ned 17 dub 20:50

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od stealth01 »

oxik píše:Mne se to libi. Ten zacatek pusobi zvlastne, kdybys to rikal u toho auta jako zbytel videa, urcite by to bylo lepsi. U te 7er se zamer hlavne na vybavu a zkus sednout i na misto spolujezdce, v predchozi F01 bylo totiz strasne malo mista na leve koleno pri standardnim posunuti sedacky.

Rad se budu koukat :)
Děkuji moc. Teď právě stříhám tu sedmu. Ono to není moc relevantní, protože jsem měl verzi Long, v ní bylo místa opravdu dost i pro mě... ;)
Taky je problém, že se nemůžu zaměřit na další záběry. Natočil jsem to na začátku února.
Odpovědět