Akcelerace - video blog

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od rhinos »

tak pokud jsem too dobre pochopil tak LB zadnou plechovku momentalne nema a ani nechce.
Tak je otazka co tu vlastne dela a co ho nuti diskutovat.
To je jako bych ja chodil na forum pro rybare nebo forum o hackovani :D
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1867
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od Zajda »

Lachende Bestien píše:@stealth01

"Ale žádné My císař" a dál vesele používáte 1. osobu množného čísla, když vyjadřujete své osobní názory. :-\
My, co do toxických plechovek vkládáme pozitivní emoce a oni, kteří to vnímají rozdílně a měli by si nejspíš z tohoto fóra dát odchod. Vidíte to dost černobíle a odlišné názory vám jaksi nevoní. Ale zase vás chápu, chodíte sem onanovat nad supersporty a vzájemně se při tom poplácávat po ramenou/prdeli a to se při výměně názorů s jinak uvažujícími lidmi poněkud komplikuje. :-?

Kde jste zjistil, že se jedná o fórum o/pro fanoušky aut, může mi tuto informaci podložit nějakým zdrojem?

Vytváření generalizací o tom, která majetková "třída" se vyznačuje jakými emocemi, bude vhodnější nechat pro bulvární novináře a socio-politololulinology aj. nesmírně užitečné profese. Považujete řev vytáčeného motoru/exploze z výfuku, co jsou slyšet na kilometry daleko, za projev ohleduplnosti a neokázalosti?
Jinak gratuluji k vloženým 80M v Tojče bank, tak ať vám to hyperinflace/krach bank neznehodnotí. $-)
Čím delší příspěvek, tím větší blábol. Předpona "auto" před "fórum" je čistě náhodná, stejně jako název vlákna. Neustále vidíš za vším frustráty a potřebu si něco dokazovat, přitom z tvých příspěvků frustrace přímo odkapává. Snad tě ani nenapadlo, že by někdo, kdo si jako malý v pokojíku lepil plakáty Countache, mohl mít ze svého Lamba jednoduse nefalšovanou radost, bez jakýchkoliv myšlenek na předvádění před okolím. Prostě v tom máš jasno - frajer, zbohatlík, frustrace, a furt dokola. Smutný stav mysli.
《》
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od vonkreuz »

Vy ho ještě nemáte v ignor listu? (-|
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od M.Z. »

rhinos píše:tak pokud jsem too dobre pochopil tak LB zadnou plechovku momentalne nema a ani nechce.
Tak je otazka co tu vlastne dela a co ho nuti diskutovat.
To je jako bych ja chodil na forum pro rybare nebo forum o hackovani :D
Vypadá to, že se sem přesunul z obou zmíněných fór. :-s
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od řidičBOB »

Zajda: a ještě k tomu alkoholik :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od Lachende Bestien »

HAHA tak jestli já jsem alkoholik, pak 80 % obyvatel Chechlandu abstinuje, agent Bureš je vrcholem ctnosti a pravdomluvnosti a Číňané se sem jezdí učit, jak co nejrychleji, nejkvalitněji a nejefektivněji budovat dopravní stavby, hlavně dálnice.

Narážka ad hominem mě od vás už nemůže překvapit, zkuste to příště trochu ozvláštnit.

Ještě by mě zajímalo - co výrazně pronikavý zvuk vytočeného křoviňáku nebo motorové pily, ten uším "autofandy" z nějakého důvodu neladí? Pokud není zdrojem hluku toxická plechovka s patřičně vysokou cenofkou, vsugerovaný příjemný pocit z řevu motoru se nedostavuje? Nebo existuje nějaká obecná charakteristika zvuku vytočeného spalovacího motoru, který je uším člověka lahodící?

Přeju příjemnou masturbaci. :ymapplause:
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od janjan »

tak jednoválce všeobecně nemají zrovna nějaký zajímavý zvuk, je to jen takový monotónní hluk. Ale děda měl křoviňák, co zněl v vcelku slušně B-)
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od jirka87 »

Lachende Bestien píše:Přeju příjemnou masturbaci. :ymapplause:
Teď jsem si to bohužel představil... Jak u toho křoviňáku, tak u toho příspěvku... Nicméně ta duševně chorá představa onanie u vytáčení křoviňáku byla alespoň zábavná :ymsick: =))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od řidičBOB »

LB: nikoliv ty...má reakce byla na výčet od Zajdy, v čem máš jasno... Chyběl tam ten alkoholik, což je podle tebe každý, kdo se kdy napil ;-)
Vidím, že ti to nevymasturbovaný semeno tlačí lehce na mozek. Tak šup do kůlničky pro křoviňák ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od Lachende Bestien »

řidičBOB píše:LB: Chyběl tam ten alkoholik, což je podle tebe každý, kdo se kdy napil ;-)
Vkládání slov do úst druhému, které nikdy neřekl, vám jak vidno jde od ruky.
Jak zde už padlo - ať si každý chlastá kdy, jak a kolik chce, to je čistě každého osobní věc, nakolik se nedokáže zbavit připoutanosti k hlavně z dlouhodobého hlediska prokazatelně nejnebezpečnější droze. Ovšem žije-li většina lidí v tak alkoholem promořené společnosti, jako je ta zdejší, není se čemu divit, že i vzdělaní a přinejmenším profesně nadprůměrně realizovaní lidé jako třeba vy podléhají všudypřítomné reklamě a propagandistické masírce a la "drugs are bad, m'kay" a "alkohol není droga, a to hlavně proto, že je legální".
Přitom je tomu přesně opačně, však víme, jak velmi neslavně dopadly snahy o ilegalizaci alkoholu v minulém století v jů ass ay. Kdyby se chlast dostal mimo zákon, zanedlouho by se nám s velkou pravděpodobností začaly hromadit smrtelné otravy a oslepnutí. Z čehož jasně vyplývá, že je chlast legální právě proto, že je potenciálně nejnebezpečnější běžně konzumovanou sloučeninou. :-?
řidičBOB píše:Vidím, že ti to nevymasturbovaný semeno tlačí lehce na mozek.
Dobrý odhad, už jsem to napravil. :ymhug:

ad křoviňák - Začal jsem teď používat šel ví paur rejsink, pocitově to jde lépe do otáček, ale tomu zvuku pořád něco chybí. Zkusím potunit výfuk, aby si nesčetní autofanoušové taky přišli na své. *-:)

BTW. stačila by mi na můj původní příspěvek odpověď ve stylu "heléé, nekaž nám tady laskavě radost z plnění našich dětských snů" a já bych si další poznámky nechal od cesty.
Pokrytecké obhajování provozování nadmíru uřvaných plechovek prošpikované argumentačními klamy a popíráním zjevných (nejspíš ale jak pro koho) faktů o skutečných příčinách pořizování těchto nákladných nepraktických hlučných hraček má opravdu mizivou přesvědčivost. :-h
Odpovědět