Akcelerace - video blog

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od HondaMan »

Ta F-150 je černá, má kompresor ROUSH a aftermarketový trubky s klapkama.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od M.Z. »

:D aftermarket je jen klapka, jinak výfuk origo. Vidím, že jsem ostře sledován.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od HondaMan »

Nenápadnost nepatří mezi silné stránky Tvého vozu.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od Lachende Bestien »

stealth01 píše:....
Naštěstí jsme tady na autoforu a tak ty zvuky milujeme celým tělem a motoristickým srdcem.
My císař?
A "ty zvuky" si předpokládám pouštíte celý den do sluchátek, jak je milujete. :p
Jinými slovy, každý "správný chlap" je natolik otrlý, otupělý a schopen autosugesce, že mu nejen extrémně hlasité zvuky vytáčeného motoru a exploze z výfuku zvyšující hladinu stresu nevadí, on je přímo miluje. :ymapplause:

Čerty stranou, na jednu stranu samozřejmě obdivuju estetické i technologické aspekty nejen italských "supersportů", na stranu druhou mám problém s tím, že se podobně uřvané stroje (nemluvě o některých motorkách) vůbec mohou legálně dostat do provozu. Ovšem máte-li dost peněz na podobnou zcela nepraktickou hračku k přitahování pozornosti okolí a vyplavování adrenalinu, nebudete přece brát ohled na nějaké podělané přecitlivělé méněcenné untrmenše, kteří vaše přesvědčení o skělém vlivu hluku na lidskou psychiku nesdílejí. :@)
foji
Autoškolák
Příspěvky: 72
Registrován: ned 21 kvě 09:27

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od foji »

Jak často v ČR člověk slyší atmosferickej dvanáctiválec / desetiválec a kolik s ním ten člověk najede aby někoho pohoršoval. To je zase řešení virtuálních problémů.
last of the V10
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od M.Z. »

Jak se tady dočteš, někteří by si i zhnuseně odplivli :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1867
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od Zajda »

Mě spíš pohoršuje že nové supersporty skoro slyšet nejsou dokud neotevřou klapky ve výfuku. I Škoda 120 byla onehdy hlasitější než dnešní sporťáky do půlky otáčkoměru.
《》
stealth01
Autoškolák
Příspěvky: 49
Registrován: ned 17 dub 20:50

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od stealth01 »

Lachende Bestien píše:
stealth01 píše:....
Naštěstí jsme tady na autoforu a tak ty zvuky milujeme celým tělem a motoristickým srdcem.
My císař?
A "ty zvuky" si předpokládám pouštíte celý den do sluchátek, jak je milujete. :p
Jinými slovy, každý "správný chlap" je natolik otrlý, otupělý a schopen autosugesce, že mu nejen extrémně hlasité zvuky vytáčeného motoru a exploze z výfuku zvyšující hladinu stresu nevadí, on je přímo miluje. :ymapplause:

Čerty stranou, na jednu stranu samozřejmě obdivuju estetické i technologické aspekty nejen italských "supersportů", na stranu druhou mám problém s tím, že se podobně uřvané stroje (nemluvě o některých motorkách) vůbec mohou legálně dostat do provozu. Ovšem máte-li dost peněz na podobnou zcela nepraktickou hračku k přitahování pozornosti okolí a vyplavování adrenalinu, nebudete přece brát ohled na nějaké podělané přecitlivělé méněcenné untrmenše, kteří vaše přesvědčení o skělém vlivu hluku na lidskou psychiku nesdílejí. :@)
Ale žádné “my císař”. Vždyť je to cele nesmysl. Přesně jak tady někdo napsal. Virtuální problémy. Myslím, ze mas dva zásadní problemy. Jeden je, ze jsi na fóru o fanoušcich aut, proste tady chodíme proto, ze máme rádi auta. Samozřejmě dokážu pochopit, když někdo nemá v lásce vytočený dvanácti válec (taky jsem vždy v obci prepnul do režimu “strada”), ale aby fanda do aut protestoval proti vytocenemu motoru z Itálie, to jsem ještě neslyšel.
Takže řešení prvního problému je přiznat si, ze auta zase tolik nemusíš a navštěvovat stránky s tematikou více vhodnou tvému chápání světa.
Druhy problem, který evidentně mas je, ze odněkud získávás pocit, ze bohati lidé jsou zároveň arogantní a neohleduplní vůči ostatním. Mas dojem, ze když mám třeba v Deutsche bank 80 milionů, budu považovat ostatní za podlidi. Je to absolutně mimo realitu, možná jsou výjimky, ale arogance a drzost je spíše zastoupena ve střední třídě a u chudých lidí.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od řidičBOB »

Zajda: nemluvě o lahodném zvuku dvoutaktů z bakelitu :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od Lachende Bestien »

@stealth01

"Ale žádné My císař" a dál vesele používáte 1. osobu množného čísla, když vyjadřujete své osobní názory. :-\
My, co do toxických plechovek vkládáme pozitivní emoce a oni, kteří to vnímají rozdílně a měli by si nejspíš z tohoto fóra dát odchod. Vidíte to dost černobíle a odlišné názory vám jaksi nevoní. Ale zase vás chápu, chodíte sem onanovat nad supersporty a vzájemně se při tom poplácávat po ramenou/prdeli a to se při výměně názorů s jinak uvažujícími lidmi poněkud komplikuje. :-?

Kde jste zjistil, že se jedná o fórum o/pro fanoušky aut, může mi tuto informaci podložit nějakým zdrojem?

Vytváření generalizací o tom, která majetková "třída" se vyznačuje jakými emocemi, bude vhodnější nechat pro bulvární novináře a socio-politololulinology aj. nesmírně užitečné profese. Považujete řev vytáčeného motoru/exploze z výfuku, co jsou slyšet na kilometry daleko, za projev ohleduplnosti a neokázalosti?
Jinak gratuluji k vloženým 80M v Tojče bank, tak ať vám to hyperinflace/krach bank neznehodnotí. $-)
Naposledy upravil(a) Lachende Bestien dne pon 02 zář 22:07, celkem upraveno 2 x.
Odpovědět