Akcelerace - video blog

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od jirka87 »

Ja se jenom ze zvedavosti zeptam sefe...proc clovek, ktery ma jak se zda dost silne zakoreneny odpor k autum navstevuje diskuzni forum o autech? Jako jasny, obcas tady nekdo resi i vyber grilu na zahradu, ale to je jaksi uzky okraj...

Me auta sice serou, protoze je to cim dal tim vic prospikovany stupiditama, ale ty stare popelnice me bavi. Tak jsem tady...
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od Lachende Bestien »

IIRC původně jsem hledal více infa o skrytém dohledu apod. opičárnách doleváků, případně jak se touhám vášnivých ozařovačů a kasírovačů účinněji bránit; později jsem se přesunul na forum, které mi začalo připadat zajímavější, než články na af.
Forum poslouží i jako zjednodušená náhražka sociálních interakcí. :ymapplause:
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od jirka87 »

Lachende Bestien píše:Forum poslouží i jako zjednodušená náhražka sociálních interakcí. :ymapplause:
Hm...Tak pokud člověk bydlí mimo civilizaci někde v hájovně u lesa, tak asi jo, na druhou stranu, člověk, který tam bydlí interakci s jinými lidmi zpravidla nevyhledává.

Navrhuji začít se věnovat fotografování, nebo modelaření. Na obojí je sice potřeba relativně dost peněz, ale dá se to dělat i levně.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od řidičBOB »

Ušetří za benzín, POV, HAV, atd.... ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Akcelerace - video blog

Příspěvek od Lachende Bestien »

Uznávám, že mé kousavé poznámky zrovna v tomto vlákně určeném prezentaci tvůrce videí o autech toho mnoho pozitivního nepřinášejí. Budu se snažit držet svou jízlivost více na uzdě.
I když si myslím, že místnímu osazenstvu mé jistě i závistí ovlivněné poznámky o hlučnosti "sportovních" aut, snad nijak extra nemůžou rozhodit sandál. Mít na provoz Ferrari/Lamba etc., řvu s ním ostatním pod okny úplně stejně. :ymhug:

Edit. Ovšem hlavní příčina mé řekněme podrážděnosti tkví v dříve zmiňovaném "plniči dětských snů" bydlícího v blízkém okolí, který cítí neodolatelnou potřebu "plnění" prakticky při každém rozjezdu z křižovatky. :|
Odpovědět