Videorecenze (různých aut) by Tucsonfan

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Tucsonfan a jeho videorecenze

Příspěvek od honziss »

Pral bych vsem obdivovatelum tohoto modelu znat tu reality show vyroby v nosovicich... ;)
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Tucsonfan a jeho videorecenze

Příspěvek od řidičBOB »

já jí znám až moc dobře...a když to srovnám třeba se Shade nebo VW v Bratislavě, které mám také projité, tak...škoda mluvit.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Tucsonfan a jeho videorecenze

Příspěvek od oxik »

Škoda je umšít :D
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: New Hyundai Tucson 2015

Příspěvek od ExFun »

řidičBOB píše:Z videa vidím hnedka dvě věci, které bych nepřekousl: tlačítka vlevo od volantu - je to nepřehledné a blbě dostupné; přísvit žlutou dálkovkou - tato kategorie vozu by si jistě zasloužila kvalitní bi-xenon, ne-li LED světla...v dnešní době.
na tento rozhovor jsem si vzpomněl, když jsem jezdil X1 s LED. Hodně špatný. Cool barva a že se to natáčí a vytmavuje nevyváží to, že to neosvítí pořádně ani značky... Zlatý xenony. Nevím jak to mají u VW, MB, jinde ale u Mondea si taky na výkon LED dost stěžují.
Back to basics.
Příčina -> následek
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: New Hyundai Tucson 2015

Příspěvek od honziss »

ExFun píše:
řidičBOB píše:Z videa vidím hnedka dvě věci, které bych nepřekousl: tlačítka vlevo od volantu - je to nepřehledné a blbě dostupné; přísvit žlutou dálkovkou - tato kategorie vozu by si jistě zasloužila kvalitní bi-xenon, ne-li LED světla...v dnešní době.
na tento rozhovor jsem si vzpomněl, když jsem jezdil X1 s LED. Hodně špatný. Cool barva a že se to natáčí a vytmavuje nevyváží to, že to neosvítí pořádně ani značky... Zlatý xenony. Nevím jak to mají u VW, MB, jinde ale u Mondea si taky na výkon LED dost stěžují.
V kvalite LED potkavacich svetel jsou obrovsky rozdily a pouzity reseni v Tusconu je evidentne to nejobycejnejsi a nejlevnejsi. Nejlepsi LED svetla co jsem kdy v aute zazil byly jednoznacne v A7. Ale i tam jsou myslim ty lepsi LED za tucnej priplatek...
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Tucsonfan a jeho videorecenze

Příspěvek od řidičBOB »

já si v A6 nestěžuji... Proti xenonům to jasně osvětluje celou osvětlovanou plochu, hezky i do stran a velkou předností je jízda za deště a v šeru, kdy je teplota světla výrazně jinde než u xenonů a tudíž i viditelnost, ale také v noci, kdy pohled na osvětlenou vozovku LED světly, méně unavuje oči.
Je ale pravda, že jsem jel třeba v Cupře a tam to bylo nějaké nemocné... Přesedal jsem pak do G7 xenony a ty svítí tedy určitě lépe.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Tucsonfan a jeho videorecenze

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:já si v A6 nestěžuji... Proti xenonům to jasně osvětluje celou osvětlovanou plochu, hezky i do stran a velkou předností je jízda za deště a v šeru, kdy je teplota světla výrazně jinde než u xenonů a tudíž i viditelnost, ale také v noci, kdy pohled na osvětlenou vozovku LED světly, méně unavuje oči.
Je ale pravda, že jsem jel třeba v Cupře a tam to bylo nějaké nemocné... Přesedal jsem pak do G7 xenony a ty svítí tedy určitě lépe.
Jj, ledky v cupre jsou bidny, v nxku svitej xkrat lip, ale ty v audi byly jeste o chlup lepsi, protoze se furt prenastavovaly, levy svetlo se tlumilo kdyz jelo auto v protismeru a tak...

LEDky v Tusconu nemaj konstrukci ani jako prvni generace led v lexusech pred 10+ lety. Proste obyc cocka jen pro tlumeny svetla, bez nataceni, dalkovy na zarovku...
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Tucsonfan a jeho videorecenze

Příspěvek od řidičBOB »

Audi Matrix :x
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Tucsonfan a jeho videorecenze

Příspěvek od mmira »

dobre LEDky ma i passat, jen to musi byt ta nejvyssi specifikace.

LED v Cupre jsou velky omyl, vim dokonce o panovi, co si koupil halogeny a nechal do nich nacpat bixenony, ze to predela.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
tucsonfan
Adept autoškoly
Příspěvky: 15
Registrován: pát 14 srp 09:37

Re: Tucsonfan a jeho videorecenze

Příspěvek od tucsonfan »

Odpovědět