Testy p. Jandy na okreskách

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Testy p. Jandy na okreskách

Příspěvek od Bond007 »

Btw libi se mi, jak dokaze 8 let stare video zaujmout :D
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Testy p. Jandy na okreskách

Příspěvek od Bond007 »

coques píše:Z toho videa ide fakt strach, pochybujem, že by bol niečoho takého PJ schopný. Prepokladám, že aspoň nejakú základnú mieru súdnosti a zodpovednosti mal aj za mlada.
btw slo by presne konkretizovat z ceho jde strach? :) na tom videu vidim par moznosti kdy by se dalo byt rychlejsi, ale zadnej moment, kde hrozilo cokoli nebezpečného :)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Testy p. Jandy na okreskách

Příspěvek od řidičBOB »

cajoch píše:...Janda je elegán, ctí styl, jede hlavou...
Souhlasím, ale potkal jsi ho někdy v provozu?? :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Testy p. Jandy na okreskách

Příspěvek od goes »

ano PJ jezdi super, jen ho ostatni nechapou :) ja s nim jel asi trikrat nebo ctyrikrat a za tyto projizdky jsme byli 2x v situaci, kdy to nemel vubec v rukou a sve rezii, ale diky nahode to dopadlo dobre. A s ohledem na to, ze cim dele jsem ho znal, tim vice v nem bujel pocit nesmrtelnosti, neohrozenosti, sobeckosti apod. tak slo-li to timto tempem dal, tak si nedelam iluze, jak jezdi dnes.
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Testy p. Jandy na okreskách

Příspěvek od x2005 »

goes píše:..... cim dele jsem ho znal, tim vice v nem bujel pocit nesmrtelnosti, neohrozenosti, sobeckosti apod. tak slo-li to timto tempem dal, tak si nedelam iluze, jak jezdi dnes.
:)) :)) :))
ST4LK3R
Autoškolák
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 11 pro 22:16

Re: Testy p. Jandy na okreskách

Příspěvek od ST4LK3R »

Mě by spíš zajímalo, kam se pjanda poděl... sice nám dělá testy ale na foru nebyl už ani nepamatuju... možná jsem něco přehlídl, ale fakt by mě to zajímalo...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Testy p. Jandy na okreskách

Příspěvek od pavproch »

goes píše:ano PJ jezdi super, jen ho ostatni nechapou :) ja s nim jel asi trikrat nebo ctyrikrat a za tyto projizdky jsme byli 2x v situaci, kdy to nemel vubec v rukou a sve rezii.
Já s nim jel jednou a i dyž sem si pak musel měnit spodní prádlo, tak musím uznat, že to měl 100% času pod elegantní kontrolou
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
KDB
Mistr volantu
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 10 lis 15:52

Re: Testy p. Jandy na okreskách

Příspěvek od KDB »

Koza má vždycky pravdu!
Tak jí to nekaž. :D
MG - radost až na kost.
lampa
Pan Řidič
Příspěvky: 273
Registrován: pát 31 led 21:40

Re: Testy p. Jandy na okreskách

Příspěvek od lampa »

Bond007 píše:
coques píše:Z toho videa ide fakt strach, pochybujem, že by bol niečoho takého PJ schopný. Prepokladám, že aspoň nejakú základnú mieru súdnosti a zodpovednosti mal aj za mlada.
btw slo by presne konkretizovat z ceho jde strach? :) na tom videu vidim par moznosti kdy by se dalo byt rychlejsi, ale zadnej moment, kde hrozilo cokoli nebezpečného :)
Na ty dalnici je to hrozne bezohledny. Stacilo by, aby v momente, kdy se nekoho rozhodne predjet, by se mu ten dotycny rozhodl uhnout prave do pruhu, kterym ho chtel predjizdet. A to prejizdeni pres tri pruhy tam a zpet, bejt tam treba ukaplej olej, tak je frajer v hodinach ani nevi jak. Taky pokud se na nekoho rozjedu dvoustovkou, tak se muze leknout a uhnout do vedlejsiho pruhu bez kouknuti do zrcatka, kde jede dalsi auto. A argument, ze to nebude chyba ridice BMW fakt neberu.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2413
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Testy p. Jandy na okreskách

Příspěvek od Brus »

Pravidelně potkávas na dálnici ukaply olej, ze :-)

A pokud někdo prejizdi z pruhu do pruhu bez zrcátek tak to opravdu nemůže byt chyba nikoho jiného, takový řidič by měl vrátit řidičák
Pravda vyděsí
Odpovědět