Další zajímavá autovidea

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2533
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Další zajímavá autovidea

Příspěvek od Vrooom »

Ja tomu verim, simulatory jsou hodne verny. Za me je to rizeni uplne stejne (asseto corsa) a kdyz se to tam naucis tak to pak podvedome budes delat i v realu. Hlavni rozdil je ze na tebe nepusobi ty sily kdyz sedis doma na zidli :-)) ...
+ teda ty auta jsou v simu v top stavu, nevadnou brzdy, gumy si resetnes at maji zase zpatky plny grip a tak :D
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Další zajímavá autovidea

Příspěvek od Arkis »

No právě to působení sil je asi největší rozdíl. Teď jsem se na to díval a už jsou i takové, co s tebou hází a naklání jako v autě, ale dlouhý smyk to asi pořád nenapodobí. I tak je to ale parádní hračka, ale taky parádně zaplacená. :))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Další zajímavá autovidea

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Další zajímavá autovidea

Příspěvek od jarka »

Ad. simulátory: před 3 roky jsem byl v Kraslicích na simulátoru (motorsportsimulator.com) a bylo to hodně zajímavý. A už tehdá nám tam majitel říkal, že si na tom najíždějí trať profíci a zajíždějí prakticky shodný časy s reálem. A je fakt, že ten simulátor co tam měli oni, tak z toho člověk normálně vylezl unavenej a spocenej. Myslím, že majitelem tý firmy je Petr Lisa, teď už závodí v reálu jako profík.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2533
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Další zajímavá autovidea

Příspěvek od Vrooom »

Jako jo ty sily delaji taky neco. Treba vim ze na NS jsem v nekterych mistech nemohl radit, protoze jsem proste nezvladl drzet volant jednou rukou a hodit tam ze 3 na 4 v zatacce.
Za me to je dobre na nauceni ovladani auta, pretaceni, nedotacivost. Hledani stopy apod.
Mne teda akorat chybi VRko, precijen v aute realne clovek muze koukat pekne do zatacky a tady to je dost omezeny s fixnim pohledem.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3206
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Další zajímavá autovidea

Příspěvek od mattonecz »

no jestli nekdy pojedu na NS nebo i do treba do Mostu tak si urcite udelam par kolecek v nejaky hre, aby si clovek pamatovla jak jdou zatacky a tak :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1867
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Další zajímavá autovidea

Příspěvek od Zajda »


Z useknutého onboardu jsem myslel že se jen překulili a zůstali na cestě, z highlightů že se kouleli, oni se přitom regulérně proletěli 8-x
Byla dobrá volba postavit novou generaci WRC na jednotných trubkových rámech místo sériových kastlí.
《》
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2533
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Další zajímavá autovidea

Příspěvek od Vrooom »

Ta cena je docela kruta :-O
Se v tom nevyznam, ale v tech komentarich to moc pozitivne nehodnoti.
To tesneni pri driftovani (vytaceni za pomale rychlosti) fakt odchazi nebo to je kec?
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Další zajímavá autovidea

Příspěvek od EL_XEL »

Chápu to správně, že z toho borec vyndal katalyzátory? No pěkně, kurva...
EDIT: A zvuk mi teda přijde akorát uřvanej, oproti tomu pěknýmu, co to normálně má. Na kokoty, kteří s tímhle jezdí po městě mám pak svůj názor taky.
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Další zajímavá autovidea

Příspěvek od Arkis »

Věděl o tom už při koupi, že tam byly špatné šrouby hlavy a nechal je tam s tím, že doufal, že ho to nepotká... Když tomu dává na prdel na okruhu a při driftu... Snad když koupím auto a vím o něčem tak fatálním, tak po tom jdu jako po prvním. Kdyby to udělal, tak musel řešit jen šrouby za pár tisíc a ne servis za 150 000 Kč.

K těm katům a celkově modifikaci zvuku auta mám taky svůj názor. Nějaký trapák tady má vykuněnou Octávii RS tak, že ji slyším 70m od hlavní silnice v bytě do vnitrobloku. Tento konkrétní Mercedes má úplně trapný ten volnoběh. Slyšet to na ulici, tak si myslím, že má někde díru ve výfuku nebo že je to kr*tén. Je ale super, že alespoň dva dny si připadal hloupě. Jen je škoda, že to byly jen dva dny. On si to obhajuje tím, že zvenku to mělo krásný zvuk a vevnitř nebylo nic slyšet.
Nebylo by lepší tedy vytrhat tlumící těsnění?
Případně udělat to tišší a když si chce pohonit ušní bubínky, tak to nedělat v pět ráno v obytné zóně nebo v podzemní garáží, ale pomocí elektronické klapky někde mimo tyto lokality?
Odpovědět